Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Microsoft Store'daki Forza'nın optimizasyonuyla övünür örnek gösterirdik Steam'e bir geldi nazar değdi :) iki üç update aldı ama daha %100 düzelmedi maalesef. Save olayı da ayrı bir problem tabi. Ben dert etmedim baştan başlamayı, oyunu tekrar oynamak için bahane oldu bana ama tabi olmasını isterdim yinede.
aynen dediğin gibi optimizasyonu muhteşemdi steam versiyonu nasıl böyle oluyor anlamıyorum save olayı benim için çok önemli çünkü 100+ saat ilerleyişim var düzeltirlerse bakıcaz artık

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Satış stratejisi olabilir mi acaba? ''Aynısı Microsoft Store'da da var, Steam'deki kötü'' algısı yaratılmaya çalışılmış olabilir mi diye düşünmeden edemiyor insan.Sonuç itibariyle belki çıkarılan bir şeyler vardır (UWP DRM'si vs.) ama eklenen bir şey yoktur diye düşünüyorum.E eklenen bir şey yoksa nasıl optimizesi düşüyor? Platformlar arasında rekabetin de olduğunu düşünürsek kıllanmanın normal olduğunu düşünüyorum.Bu arada bana göre Steam'in Epic haricinde tam olarak bir rakibi yok, bunu da kabul etmek lazım... Diyecektim ki aklıma Gamepass geldi. :)

@kazuhira7miller @Transient Ghost @iyibirisi

Ahahahah baya güldüm eyw beyler :D

Fifayı düşünmedim değil ,ama direksiyon olması pek konforlu değil. :D

Ekmek makinesi baya iyiymiş :D
Ciddi ciddi flight sim sardı ya dalga geçmiyorum, gazla yukarı frenle aşağı eğiliyordu uçak. Direksiyonla sağa sola :D. Bi klavye ile oynayın o oyunu ekmek makinesi bile daha zevkli gelecek.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Valla steam sürümü indirdim forzanın ve 3 saat kadar oynadım, en ufak bir optimizasyon atma tutma ıvır zıvır sorunu yaşamadım. İlginç cidden. Yani illaki olan oluyordur ama şükür bende sorun çıkarmadı..

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Valla steam sürümü indirdim forzanın ve 3 saat kadar oynadım, en ufak bir optimizasyon atma tutma ıvır zıvır sorunu yaşamadım. İlginç cidden. Yani illaki olan oluyordur ama şükür bende sorun çıkarmadı..
Özellikle yarışa ilk başlandığında ve yarış bittiğinde videoya geçiş esnasında da mı minik teklemeler olmuyor hocam sizde

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Direksiyon gaz setsiz sarmaz be hocam :D. Set zaten 3 bin civarı parası olan buyursun bence. Bende tam dönmeyen gazı pedalı bazen çalışıp çalışmayan bir set vardı onla bile çok güzel zevk alıyordum bozuldu şimdi yastayım :D. Gaz pedal direksiyon ile flight sim bile oynadım o bile çok güzeldi bozulunca flight sim fotoğrafları gelmez oldu fark etmişsinizdir :D
Ben de g920 direksiyon seti var. Forza Horizon gibi arcade oyunlarda pek tat vermiyor direksiyon. Gamepad ile daha keyifli. Forza'da zaten yanlış hatırlamıyorsam 900 derece direksiyon desteği de yoktu, anlamı yok yani.

Ben de g920 direksiyon seti var. Forza Horizon gibi arcade oyunlarda pek tat vermiyor direksiyon. Gamepad ile daha keyifli. Forza'da zaten yanlış hatırlamıyorsam 900 derece direksiyon desteği de yoktu, anlamı yok yani.
Valla kişiye göre değişiyor demek ki ben 160 Derece dönen bir direksiyon ile ( tabi gaz ve frenle de var yoksa anlamı olmuyor ) ilk şehir gezintisi biraz hız sonra da artık yarış dahi kazanmaya başlamıştım ve çok zevk aldım gamepad denemedim pek sevdiğimi söyleyemem.

Özellikle yarışa ilk başlandığında ve yarış bittiğinde videoya geçiş esnasında da mı minik teklemeler olmuyor hocam sizde
Valla ssd de kurulu oyun sanırım 2 kez falan oldu daha da denk gelmedim hocam baya halde akıcı oynuyorum. Store hali ile aynı bende ki deneyim bir fark göremedim..

Son düzenleme:

MuratTamer

Valla ssd de kurulu oyun sanırım 2 kez falan oldu daha da denk gelmedim hocam baya halde akıcı oynuyorum. Store hali ile aynı bende ki deneyim bir fak göremedim..
Maşallah deyin hocam :) bende dahil kime denk gelsem bu ya da benzer sorunları yaşıyor çünkü Steam sürümünde.

haTRed

Torrent-Oyun.com
Bende de aynısı oluyor yarışı bitince takılma. Birde offline durumundan çevrimiçi oturuma katılırkende takılıyor. normal sürüşte sabit 60 fps oynuyorum ama nadiren saliselik takılmalarda oluyor .

MuratTamer

Sende ki sorun nedir tam olarak hocam ?
Bende ağırlıklı olarak videodan gameplay kısma ya da aynı şekilde gameplay kısımdan videoya geçiş esnasında kekelemeler oluyor. Nadiren de; yarış esnasında fps 130 larda bile olsa sanki böyle yarım saniyelik droplar oluyormuşçasına stutter oluyor. Yine nadiren; araç geliştirmesi yaparken olsun garajda arabalarla uğraşıyorken olsun oyundan atabiliyor bir anda. Bu sorunları çok fazla yaşıyordum ilk günlerde. Sonrasında gelen güncellemelerle biraz toparladı ama tamamen düzelmediler maalesef. Dh'de oyunun ana konusunda da bu sorunları ya da benzerlerini yaşayan çok kişiye denk geldim ve anladım ki genele yayılan bir sorun. Bakalım yeni güncellemelerle inşallah daha da toparlar.

Bende ağırlıklı olarak videodan gameplay kısma ya da aynı şekilde gameplay kısımdan videoya geçiş esnasında kekelemeler oluyor. Nadiren de; yarış esnasında fps 130 larda bile olsa sanki böyle yarım saniyelik droplar oluyormuşçasına stutter oluyor. Yine nadiren; araç geliştirmesi yaparken olsun garajda arabalarla uğraşıyorken olsun oyundan atabiliyor bir anda. Bu sorunları çok fazla yaşıyordum ilk günlerde. Sonrasında gelen güncellemelerle biraz toparladı ama tamamen düzelmediler maalesef. Dh'de oyunun ana konusunda da bu sorunları ya da benzerlerini yaşayan çok kişiye denk geldim ve anladım ki genele yayılan bir sorun. Bakalım yeni güncellemelerle inşallah daha da toparlar.
hımm kötüymüş ya ama toparlarlar güncellemeler ile bakalım..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt