Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Jurassic World Evolution Complete Edition - Empress (Yakında)
Ah be EMPRESS.. Bari Yakuza: Like A Dragon, Watch Dogs Legion falan kırsaydın..
Dragon.Ball.FighterZ.GogetaSS4-EMPRESS
- EMPRESS:rolleyes:: Neden mi bunu kırıyorum, bi' düşünün bakayım.

Jurassic World Evolution: Beta test will start soon
- EMPRESS: Aloooo! Hala anlamadınız mı? Bağış yok, bağış.Makyaj alamayacak duruma geldim.Böyle gereksiz oyunları kırmamı istemiyorsanız pamuk eller cebe.

@alfekan sana diyor dostum. ;D
Empress, AC Valhalla'yı kırdığı için ne pişmandır var ya.

melihbass

Seviye 999
Dragon.Ball.FighterZ.GogetaSS4-EMPRESS
- EMPRESS:rolleyes:: Neden mi bunu kırıyorum, bi' düşünün bakayım.

Jurassic World Evolution: Beta test will start soon
- EMPRESS: Aloooo! Hala anlamadınız mı? Bağış yok, bağış.Makyaj alamayacak duruma geldim.Böyle gereksiz oyunları kırmamı istemiyorsanız pamuk eller cebe.

@alfekan sana diyor dostum. ;D
Empress, AC Valhalla'yı kırdığı için ne pişmandır var ya.
empress in bile dolandırıldıgı bir dunyanın içindeyiz dediğin gibi valhalla da kazanırım zannetti ama oyuncular oralı olmadı :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
empress in bile dolandırıldıgı bir dunyanın içindeyiz dediğin gibi valhalla da kazanırım zannetti ama oyuncular oralı olmadı :D
Asıl Valhalla'yı uzun süre kırmayarak kazanacaktı.Millet de diyecekti ''Empress ayak diretiyor, demek ki Valhalla için bağış yapmamızı istiyor''.Birçok kişi için Valhalla'dan sonra doğru düzgün oyun kalmadı mesela.Bundan sonraki hedef FIFA 21, WD: Legion veya Yakuza Like A Dragon olabilirdi ama Empress oralı olmuyorsa bilin ki bağış alamadığı için hiç beklenmedik kırılmış oyunlara girişiyor.Bu arada bu kesin böyledir demiyorum, şahsi fikrim bu yönde.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Erken kırdığı için son kozunu bla bla hiç sanmıyorum. Pişman oldu diye bir şey yok insanlar uyduruyor belki doğrudur ama gözün kapalı bile taş atsan sonunda vurursun hedefini.
Arkadaş benim söylemimden dolayı bunu söylüyor galiba.Evet bilgiye dayalı bir yorum değildi ama afedersin g.tümden de sallamadım. :)
Şahsi fikrimdir diye belirtmiştim bu arada.

1618152363444.png

melihbass

Seviye 999
bence yakında mr.goldberg ile empress arasında savaş çıkar ama son golü gene cpy atacak diye düşünüyorum.Cpy g..ile gülüyorlardır :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostum kesinlikle seni kastetmedim , edecek olsamda belirterek ederdim çoğunluk böyle düşünüyor o yüzden yoksa seninle asla alakası yok. :)
Anladım dostum, sıkıntı yok.Çoğunluğun böyle düşündüğünü bilmiyordum bu arada. :)

Yeri değil ama Forza horizon 4 ultimate sürüm steam da 89 liraya düşmüş ve 4 saat kalmış kampanyanın bitimine.. Almayan varsa kaçırmasın derim. Microsoft storedan zamanında standart sürümü de indirimli almıştım valla dayanamadım ultimate sürümü de steamdan kaptım.. Kaçırmayın derim :)

Yeri değil ama Forza horizon 4 ultimate sürüm steam da 89 liraya düşmüş ve 4 saat kalmış kampanyanın bitimine.. Almayan varsa kaçırmasın derim. Microsoft storedan zamanında standart sürümü de indirimli almıştım valla dayanamadım ultimate sürümü de steamdan kaptım.. Kaçırmayın derim :)
Direksiyon gaz setsiz sarmaz be hocam :D. Set zaten 3 bin civarı parası olan buyursun bence. Bende tam dönmeyen gazı pedalı bazen çalışıp çalışmayan bir set vardı onla bile çok güzel zevk alıyordum bozuldu şimdi yastayım :D. Gaz pedal direksiyon ile flight sim bile oynadım o bile çok güzeldi bozulunca flight sim fotoğrafları gelmez oldu fark etmişsinizdir :D

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
microsoft store daki save ler aktarılabiliyor olsaydı kesin alırdım fakat şu anki haliyle alamam bi de optimizasyonda da bir gariplik var save olayını bir şekilde çözerlerse her türlü alırım

MuratTamer

Dutch always has a plan..
microsoft store daki save ler aktarılabiliyor olsaydı kesin alırdım fakat şu anki haliyle alamam bi de optimizasyonda da bir gariplik var save olayını bir şekilde çözerlerse her türlü alırım
Microsoft Store'daki Forza'nın optimizasyonuyla övünür örnek gösterirdik Steam'e bir geldi nazar değdi :) iki üç update aldı ama daha %100 düzelmedi maalesef. Save olayı da ayrı bir problem tabi. Ben dert etmedim baştan başlamayı, oyunu tekrar oynamak için bahane oldu bana ama tabi olmasını isterdim yinede.

Direksiyon gaz setsiz sarmaz be hocam :D. Set zaten 3 bin civarı parası olan buyursun bence. Bende tam dönmeyen gazı pedalı bazen çalışıp çalışmayan bir set vardı onla bile çok güzel zevk alıyordum bozuldu şimdi yastayım :D. Gaz pedal direksiyon ile flight sim bile oynadım o bile çok güzeldi bozulunca flight sim fotoğrafları gelmez oldu fark etmişsinizdir :D
Reyiz sen dark souls' u da direksiyon setiyle bitirirsin bence.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Reyiz sen dark souls' u da direksiyon setiyle bitirirsin bence.
Direksiyon setin bozuldu diye üzülme, ekmek kızartma makinesiyle de oynanıyor (denendi). ;D
Edit: Dalga geçmek gibi bir niyetle yazmadım bu yorumu, lütfen yanlış anlama. @llMalHeroll

Son düzenleme:

iyibirisi

Darbeli Matkap
Gardaşım fifayı da direksiyon setiylen mi oynuyon ? Sol pedal şut sağ ledal pas iki pedal aynı anda rakibe çift dalma :D :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt