Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oddworld 90lardan kalma bir kült bir oyundur hocam. "(1997) Oddworld: Abe's Oddysee"
Zaten oynayacak ve hedefledikleri kitlede o dönemin kitlesi. Yeni nesil oyuncular biraz burun kıvırabilir ama bir denesinler derim..

Ki zaten birkaç tane daha oyunu çıkmıştı geçtiğimiz 25 yıllık süreçte. Ve keyifli serilerdendir.. Tavsiye ederim yeni oynayacak arkadaşlara..

https://en.wikipedia.org/wiki/Oddworld
Benlik bir sorun yok hocam, listeme ekledim oyunu, deneyeceğim.Tavsiye ve bilgilendirme için teşekkürler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
MKDEVTeam Crack Test for Football Manager 2021

Test ediliyor şuan..
Konusunu şimdiden hazırla diyorsun yani. :)
Şaka bir yana inşallah bypass'ındaki kadar sorunlu bir crack olmaz.
Bu arada kaynağı merak edenlerden aşağıdaki Reddit linkinden paylaşımı görebilir.

Battle.Net tabanlı Diablo 2 Resurrected için Zorunlu İnternet Bağlantısı Gerekmeyebilir
(Reddit Konusu için Tıklayın)

https://www.reddit.com/r/CrackWatch/comments/mljg4s

Redditte konuya baktım. Önceden açılan konudan farksız arkadaşlar. Sadece oyun son sürüm ve crack daha stabil anladığım kadarıyla. Yine debug denilen programla gireceğiz. Redditte paylaşılan konuda adımlar tek tek yazılmış.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
battlefield 5 ve mafia 3 repack var mı acaba linklere ulaşamadım da
>> [33,8 GB_RG. Mechanics] Battlefield V.torrent

Mafia 3'ün 2 farklı sürümü var.Biri 2016'daki Digital Deluxe sürümü, diğeri 2020'deki Definitive Edition sürümü.İstediğini indirebilirsin.Bu arada repack insteğinde bulunmak için aşağıdaki linki kullanırsan daha iyi olur.
>> [21,3 GB_Xatab] Mafia III - Digital Deluxe Edition [v 1.090.0.1 + 6 DLC] (2016).torrent
>> [19,8 GB_Xatab] Mafia III Definitive Edition [v 1.100.0u1 + DLCs] (2020).torrent

Ekli dosyalar

turkscream10

Torrent-Oyun.com
>> [33,8 GB_RG. Mechanics] Battlefield V.torrent

Mafia 3'ün 2 farklı sürümü var.Biri 2016'daki Digital Deluxe sürümü, diğeri 2020'deki Definitive Edition sürümü.İstediğini indirebilirsin.Bu arada repack insteğinde bulunmak için aşağıdaki linki kullanırsan daha iyi olur.
>> [21,3 GB_Xatab] Mafia III - Digital Deluxe Edition [v 1.090.0.1 + 6 DLC] (2016).torrent
>> [19,8 GB_Xatab] Mafia III Definitive Edition [v 1.100.0u1 + DLCs] (2020).torrent
teşekkür ederim son olarak bu son çıkan mafianın türkçesi var mı ilkine yama vardı sanırım

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
cw neden kapalı 1 haftadır bilen var mı?
Hocam, site gelirleri Kinguin, Gamivo gibi yerlerde satılan sponsorlu satışlardan sağlanıyordu. Son zamanlarda oyun çıkmadığı için satış olmayınca siteyi açık tutacak maddi kaynakları yok. İlerde AAA oyunlar çıktıkça siteyi açacaklar. Crackwatch.com yerine alternatif olarak burayı öneririm. Zaten crackwatch redditten alıyordu bilgileri.

Son düzenleme:

melihbass

Seviye 999
crackwatch benzeri kırılan oyunları takip edebileceğimiz sayfa varmı cs.rin biliyorum ama çok karışık geliyor bana 13xx de 0empress in kendi hesabı var ama crackwatch en iyisi.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
crackwatch benzeri kırılan oyunları takip edebileceğimiz sayfa varmı cs.rin biliyorum ama çok karışık geliyor bana 13xx de 0empress in kendi hesabı var ama crackwatch en iyisi.
Hocam üst mesajda paylaşmıştım, buradan takip edebilirsiniz. Zaten crackwatch.com da buradan alıyordu bilgileri.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Borderlands.3.Directors.Cut-CODEX (eklendi)
https://www.epicgames.com/store/en-US/p/borderlands-3--directors-cut
https://store.steampowered.com/app/1361831/Borderlands_3_Directors_Cut/

Ets 2 İberia codex sürümü torrent olarak düştü bu arada bilginize...
Gerek görülürse siteye eklenecek ancak şimdilik sadece torrent'ini paylaşmak durumundayım.

Son düzenleme:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt