Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

nik

Torrent-Oyun.com
Chaos- Skidrow

şöyle bir oyun var dark souls gibi bilgisi olan var mı?ds remake midir nedir

AC Valhalla'dan sonra Empress'in bağışı kesildi herhalde, ''bağış yapmazsanız böyle gereksiz oyunlar kırarım'' mı demek istiyor acaba?!
Onun yerine uzun bir süre kırmasa daha iyi mesaj vermiş olmaz mı ? Bu ablamıza belli olmaz.Yanlış hatırlamıyorsam Codex eski üyesiydi...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Onun yerine uzun bir süre kırmasa daha iyi mesaj vermiş olmaz mı ? Bu ablamıza belli olmaz.Yanlış hatırlamıyorsam Codex eski üyesiydi...
O da bir seçenek ama onun için de aradan uzun bir zaman geçmesi gerekiyor.Zaten yayınladığı crack'ler ayda bir geliyor.2 ay geçmesi falan gerekiyor ki millet ''bıraktı mı'', ''niye bıraktı acaba'' demeye başlasın.

Bu arada Codex'le bağlantısını bilmiyorum ama eski ismi c000005 gibi bir şeydi.Belki ordan çıkarabilirsin.Codex'ten birilerinin ayrıldığı ve daha sonra kırmakta zorlandığını ben de duymuştum ama o kişi Empress'miydi bilmiyorum.

Flood değil ama canın sağolsun, kilitle gitsin. :)

Bu arada sizce foruma eklemeye değer bir oyun bu? Galiba bir tane karakter eklenmiş bir sürüm (Gogeta SS4).
Ah be, tutturamadık o zaman neyse olsun :)

Tam olarak dediğiniz gibi sadece bir karakter eklenmiş Steam sayfasına baktım şimdi açıklaması da şöyle :

The Fusion Warrior from Dragon Ball GT, Gogeta (SS4), now comes to DRAGON BALL FighterZ!

This content includes:
• Gogeta (SS4) as a new playable character
• 5 alternative colors for his outfit
• Gogeta (SS4) Lobby Avatar
• Gogeta (SS4) Z Stamp

Yani bence oyunun kendisi forumda varsa ona ek olarak eklemek yeterli olur, dlc sonuçta.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ah be, tutturamadık o zaman neyse olsun :)

Tam olarak dediğiniz gibi sadece bir karakter eklenmiş Steam sayfasına baktım şimdi açıklaması da şöyle :

The Fusion Warrior from Dragon Ball GT, Gogeta (SS4), now comes to DRAGON BALL FighterZ!

This content includes:
• Gogeta (SS4) as a new playable character
• 5 alternative colors for his outfit
• Gogeta (SS4) Lobby Avatar
• Gogeta (SS4) Z Stamp

Yani bence oyunun kendisi forumda varsa ona ek olarak eklemek yeterli olur, dlc sonuçta.
Konusu var diye hatırlıyorum ama sadece güncelleme olarak ekleyemeyeceğim için sıfırdan bir konu açmak gerekiyor.Sonuçta kırılan şey oyunun kendisi, güncelleme dosyası değil.Neyse vakit bulursam paylaşırım, torrent dosyası da burda dursun da isteyen burdan da indirebilir.

Dragon.Ball.FighterZ.GogetaSS4-EMPRESS
https://store.steampowered.com/app/1248432/DRAGON_BALL_FIGHTERZ__Gogeta_SS4/

Torrentler
>> [5,7 GB] (GogetaSS4) Dragon Ball FighterZ - EMPRESS.torrent
>> [3,4 GB_DODI] (GogetaSS4) Dragon Ball FighterZ - EMPRESS.torrent

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyun iyi mi önerir misiniz?indi oyunlarla pek aram yok ama bu farklı gibi
İndie oyun sevmeyenlere hitap edecek bir oyun olduğunu sanmıyorum.Ki oynanmadan indie'severlerin bile seveceğini söylemek zor.Ama denenmesi gerektiğini düşünüyorum.Arkadaşın da dediği gibi en kötü ihtimalle oyunsuzlukta iyi giden bir oyun olacaktır bence.Çok iyiyse de size iyi bir indie oyunun çok iyi grafikli bir 3A oyundan nasıl daha güzel olduğunu da gösterebilir.Aşağıdaki oynanış videosundan ve Epic Store sayfasından detayları öğrenebilirsiniz.Gün içinde siteye de eklenecek.

Oddworld.Soulstorm-CODEX
https://www.epicgames.com/store/tr/p/oddworld-soulstorm

İndie oyun sevmeyenlere hitap edecek bir oyun olduğunu sanmıyorum.Ki oynanmadan indie'severlerin bile seveceğini söylemek zor.Ama denenmesi gerektiğini düşünüyorum.Arkadaşın da dediği gibi en kötü ihtimalle oyunsuzlukta iyi giden bir oyun olacaktır bence.Çok iyiyse de size iyi bir indie oyunun çok iyi grafikli bir 3A oyundan nasıl daha güzel olduğunu da gösterebilir.Aşağıdaki oynanış videosundan ve Epic Store sayfasından detayları öğrenebilirsiniz.Gün içinde siteye de eklenecek.

Oddworld.Soulstorm-CODEX
https://www.epicgames.com/store/tr/p/oddworld-soulstorm
Oddworld 90lardan kalma bir kült bir oyundur hocam. "(1997) Oddworld: Abe's Oddysee"
Zaten oynayacak ve hedefledikleri kitlede o dönemin kitlesi. Yeni nesil oyuncular biraz burun kıvırabilir ama bir denesinler derim..

Ki zaten birkaç tane daha oyunu çıkmıştı geçtiğimiz 25 yıllık süreçte. Ve keyifli serilerdendir.. Tavsiye ederim yeni oynayacak arkadaşlara..

https://en.wikipedia.org/wiki/Oddworld

Son düzenleme:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt