Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
hocam senin söylemine göre olsaydı yılda 15-20 oyun kırılırdı en fazla bir sürü ilgisiz anlamsız saçma sapan oyunlar kırılıyor bunu koruması vardır diye kıramamış büyük ihtimal.
Zaten koruması var denuvonun ilk sürümleri durum bu dediğim gibi değmediği için kırılmadı

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
outriders ın durumu kingdom hearts 3 gibi olabilir mi acaba o da başta bypass edilmişti sonra cracklendi aynısını bekleyebilir miyiz ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
outriders ın durumu kingdom hearts 3 gibi olabilir mi acaba o da başta bypass edilmişti sonra cracklendi aynısını bekleyebilir miyiz ?
Kingdom Hearts 3'ün neden önce bypass'landığnı bilmiyorum ama Outriders'ta Denuvo olmadığı için yarın kırıldığı haberi gelebilir.Oyunda singleplayer modu var ancak CoD 2019 gibi, For Honor gibi sürekli internet bağlantısı istiyorsa o iş biraz yaş.
Edit: Sürekli internet bağlantısı istiyormuş!:

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Kingdom Hearts 3'ün neden önce bypass'landığnı bilmiyorum ama Outriders'ta Denuvo olmadığı için yarın kırıldığı haberi gelebilir.Oyunda singleplayer modu var ancak CoD 2019 gibi, For Honor gibi sürekli internet bağlantısı istiyorsa o iş biraz yaş.
Edit: Sürekli internet bağlantısı istiyormuş!:
oo kırılmaz o zaman bypass le duruma göre denenebilir saol cevap için

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

OUTRIDERS İndirdim cs de paylaşılan final fix uyguladım steam üzerinden de exe olarak oyunu ekledim. Ve oyun cayır cayır çalışmakta arkadaşlar. Steam üzerinde demo oynuyorsunuz gibi görünüyor ama online fix sayesinde demo kilidini aşıyorsunuz. Full oyunu oynamaya devam :) Şu anda bir arkadaşımda oyunu çekmekte. Co-op deneyeceğiz bakalım. Onunda bilgisini not düşerim dostlar..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
OUTRIDERS İndirdim cs de paylaşılan final fix uyguladım steam üzerinden de exe olarak oyunu ekledim. Ve oyun cayır cayır çalışmakta arkadaşlar. Steam üzerinde demo oynuyorsunuz gibi görünüyor ama online fix sayesinde demo kilidini aşıyorsunuz. Full oyunu oynamaya devam :) Şu anda bir arkadaşımda oyunu çekmekte. Co-op deneyeceğiz bakalım. Onunda bilgisini not düşerim dostlar..
Bilgilendirme için teşekkürler hocam, yalnız oyuna güncelleme geldiğinde fix'in bozulma ihtimali var diye biliyorum.Bir de Reddit'teki konusunda çevrimdışı oynanamaz da diyordu.Dünkü paylaşımdan sonra ekstra bir işlemle o sorun da halloluyorsa orası başka.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam, yalnız oyuna güncelleme geldiğinde fix'in bozulma ihtimali var diye biliyorum.Bir de Reddit'teki konusunda çevrimdışı oynanamaz da diyordu.Dünkü paylaşımdan sonra ekstra bir işlemle o sorun da halloluyorsa orası başka.
Oyun çevrim dışı oynanmıyor zaten hocam online fix ile demo üzerinden bypass durumu var..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyun çevrim dışı oynanmıyor zaten hocam online fix ile demo üzerinden bypass durumu var..
Ben de öyle diyorum zaten hocam.Oyunda singleplayer modu olduğu için çevrimdışı oynanabilir zannedilebilir diye o notu düşmüşler herhalde.Oyuna yama geldiğinde fix'in bozulma ihtimali var.Bozulmasın diye çevrimdışı yapma durumu da ortadan kalkacağı için bypass'ın uzun vadede işlevselliği kalmıyor maalesef.Yine de PES 2021 gibi sürekli bypass'lanan bir oyun olursa uzun vadeli bir oyuna dönüşebilir.Sanırım Godfall da bu şekilde online fix'lerle destekleniyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben de öyle diyorum zaten hocam.Oyunda singleplayer modu olduğu için çevrimdışı oynanabilir zannedilebilir diye o notu düşmüşler herhalde.Oyuna yama geldiğinde fix'in bozulma ihtimali var.Bozulmasın diye çevrimdışı yapma durumu da ortadan kalkacağı için bypass'ın uzun vadede işlevselliği kalmıyor maalesef.Yine de PES 2021 gibi sürekli bypass'lanan bir oyun olursa uzun vadeli bir oyuna dönüşebilir.Sanırım Godfall da bu şekilde online fix'lerle destekleniyor.
Valla işte bakacağız hocam. Arkadaşla co-op daldık iki buçuk saat kadar co-op deneyimledik.. :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt