Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aynen öyle. Hoodlum sürümünü oynuyorum, Bu kırılanın o sürümle farkı nedir?
Farkı; Empress'in tekrar kırarak sorunsuz olarak adlandırması.Sorun yaşayanlar vardı demek ki.Sorunsuz oynayanları etkileyecek bir şey değil bu arada.Konusuna eklendi.

Acv nin eklenmesini bekliyoruz dostlar.
Tüm repack versiyonları ve kurulum gerektirmeyen versiyonuyla birlikte eklendi.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Watch Dogs: Legion kırılır mı acaba? aynımıydı valhalla ile bunun koruması?
Kırılmaması için bir sebep yok, yeter ki Empress veya Denuvo kırabilecek herhangi bir grup kırmak istesin.AC Valhalla'daki Denuvo sürümü 10.5.WD: Legion'dakini bilmiyorum ama aynı dönemde çıktıklarına göre aynıdır büyük ihtimal.Empress'in sonraki crack WD: Legion olabilir ancak oyun sorunsuzsa (sorunlu olduğu için kırmıyordu bir ara).

1616612602407.png

valhala oynamamıştım,işin gerçeği yaza kadar gelmez sanmıştım ama güzel oldu.girişelim bakalım.darısı MK11 son dlc pakedine olsun..

ISKA

Seviye 13

melihbass

Seviye 999
legion için bilgilendirme;Arkadaşlar Legion ve Valhalla daha öncedem kırılmıştı fakat oyunlar da ki bug yüz yüzünden empress yayınlamadı sanırım ac valhalla testleri bittikten sonra paylaştı ve sıraya legion'ı aldı ki yakın da test aşamasın da oldugunu zaten kendisi de duyurur.

legion için bilgilendirme;Arkadaşlar Legion ve Valhalla daha öncedem kırılmıştı fakat oyunlar da ki bug yüz yüzünden empress yayınlamadı sanırım ac valhalla testleri bittikten sonra paylaştı ve sıraya legion'ı aldı ki yakın da test aşamasın da oldugunu zaten kendisi de duyurur.
Ne anlatıyon knka?

maffay__musty

maffay__musty
Peki madem zorunlu internet bağlantısı istiyor oyun, nasıl oluyor da kırıldı. Yani cracklı olan oyunda internet isteyecek mi ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt