Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Empress tüm övgüyü repackerlar aldığı için onlardan nefret ediyor. Bencil ve tüm ilgiyi kendisine isteyen biri olduğundan Immortals Fenyx Rising'in torrent hızını sınırladı ki repackerlar hızlıca hazırlayamasın ve herkes sadece kendi torrentini indirsin istedi. Ayrıca kendisi cracki de paylaşmadı. Böyle olunca FitGirl kendi sitesinde bir açıklama yazısı yayınlayıp bir daha Empress'in cracklediği oyunları repacklemeyeceğim dedi. Aynı şekilde Masquerade de repacklemeyeceğini söyledi.

Bundan 1-2 gün sonra da Empress reditte polisler tarafından yakalandığına dair paylaşım yaptı. Ama genel çoğunluk paylaşıma inanmadı. Çok fazla mantık hatası içeriyordu. (Tam Immortal için yeni cracki hazırlarken yakalanmış sonra da polis karakola götürülmesi için 1 saat süre tanımış o süre zarfında da Redditte paylaşım yapmayı doğru bulmuş :D)

Birkaç gün sonra Empress avukatları sayesinde soruşturmadan kurtulduğunu söyleyen bir paylaşım yaptı. Ve paylaşımın devamında yaptığı hatalardan dolayı herkesten özür diledi bir daha yapmayacağını söyledi. Repackerlardan da 2. bir şans istedi.

Ayrıca, Empress ile arkadaşlığı sebebiyle tüm bu olayların ortasında kalan Mr. Goldberg bir daha oyun cracklemeyeceğini söyledi.
Özet için teşekkürler ama aklımda bir kaç soru var. Davadan yırtmak O kadar kolaymıymış? En ufak dava bile aylarca süre bilyor ve Repackerlardan neden şans istiyor?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Acaba ikisinide kırdılar en çok hangisine oy verilirse onun crackınımı yayınlayacaklar
O konuda anketi açanın herhangi bir crack grubuyla bağlantısı olup olmadığıyla ilgili bir bilgi yok.Yani büyük ihtimal o anket birinin kafasına göre gündem oluşturmak için açtığı bir konudan ibaret.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
O konuda anketi açanın herhangi bir crack grubuyla bağlantısı olup olmadığıyla ilgili bir bilgi yok.Yani büyük ihtimal o anket birinin kafasına göre gündem oluşturmak için açtığı bir konudan ibaret.
Açan kişi Empressdi hocam. Siz cross-post olduğu için yanlış kişiyi gördünüz büyük ihtimalle. Zaten silindi ve yeni bir anket açıldı. Silinme sebebi Valhalla ve Legion çok sorunluğu oldukları için insanlar biraz daha sonra kırılmasını istedi. Empress de geri kalan oyunlar için anket açtı.

Anket linki : https://www.strawpoll.me/42712019

Özet için teşekkürler ama aklımda bir kaç soru var. Davadan yırtmak O kadar kolaymıymış? En ufak dava bile aylarca süre bilyor ve Repackerlardan neden şans istiyor?
Hocam dediğim mantık hatası da o, insanlar o yüzden inanmadı. Dava falan olmadı yani yalandan ibaret. Repackerlardan şans isteme sebebi yaptığı şeylerin yanlış olduğunu bilmesi ve tekrardan Repacklemeye devam etmelerini istemesi.

Acaba ikisinide kırdılar en çok hangisine oy verilirse onun crackınımı yayınlayacaklar
Yeni anket açıldı hocam artık ikisi de şu anlık listede değil.

Anket linki : https://www.strawpoll.me/42712019

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Açan kişi Empressdi hocam. Siz cross-post olduğu için yanlış kişiyi gördünüz büyük ihtimalle. Zaten silindi ve yeni bir anket açıldı. Silinme sebebi Valhalla ve Legion çok sorunluğu oldukları için insanlar biraz daha sonra kırılmasını istedi. Empress de geri kalan oyunlar için anket açtı.
Vallhalla'nın olmaması doğru karardı bence, söylenene göre oyuna sorunları vs. çözen önemli bir update gelecekmiş, onunla birlikte kırılması daha iyi olur (DLC de var galiba).Ama Legion'ın olmaması için bir sebep yoktu neden çıkardı acaba? Pek takip etmediğim için hakkında olumlu ya da olumsuz pek bir şey bilmiyorum açıkçası.

naCrimed

Vallhalla'nın olmaması doğru karardı bence, söylenene göre oyuna sorunları vs. çözen önemli bir update gelecekmiş, onunla birlikte kırılması daha iyi olur (DLC de var galiba).Ama Legion'ın olmaması için bir sebep yoktu neden çıkardı acaba? Pek takip etmediğim için hakkında olumlu ya da olumsuz pek bir şey bilmiyorum açıkçası.
Hocam Legion zaten isteyen kişi sayısı da az ve kalite olarak düşük olduğu için uğraşmak istememiştir. Bir de Yakuza Like a Dragon isteyen çok kişi var.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam Legion zaten isteyen kişi sayısı da az ve kalite olarak düşük olduğu için uğraşmak istememiştir. Bir de Yakuza Like a Dragon isteyen çok kişi var.
Yakuza haricinde pek istenecek oyun da yok, o zaman direkt Yakuza'ya başlasaydı niye anket açma gereği duydu ki? :) Anket, konu Valhalla-Legion olunca anlamlı oldu ama ''Valhalla için update beklenmeli'' diyip listeden çıkarıyorlarsan Yakuza'ya rakip olarak Legion'ı da koymaları gerekiyordu bence.Ki Valhalla ile Legion'ı birbirine rakip yapıyorsan Yakuza'yı hiç hesaba katmıyorsun demektir.Şimdi ise tam tersi, Yakuza ve diğerleri varken Legion yok.Bu bana pek mantıklı gelmedi açıkçası.Başka bir neden vardır diye tahmin ediyorum.

Bu ankete göre kırılacaksa millet umarım Yakuza, Tony Hawk ya da DiRT5'e basar. Yalnız ankette neden Man Eater var onu anlamadım. CPY kırmıştı zaten.

Valhalla da tenik sorun yok ki oynamayı engelleyecek. Ufak tefek vardı sorunlar güncellemelerle hallettiler uzun zaman önce. 70 saati devirdim can sıkan bir bug ya da optimizasyon özürü yaşamadım. Hatta artık oyuna yeni raidler falan ekleyen updateler ile uğraşıyorlar teknik destekten ziyade. Benim eski kart 390x de bile rahat rahat oynadım uzun saatler. Bence başka bir sebebi vardır valhallayı istememelerinin. Ayrıca zaten legion ile valhalla arasında kalınsaydı, isterse 20 fps oynatsın yine millet valhallayı tercih ederdi. Legion ile valhalla yı aday olarak kapıştırmak bile garip olmuş :)

Valhalla da tenik sorun yok ki oynamayı engelleyecek. Ufak tefek vardı sorunlar güncellemelerle hallettiler uzun zaman önce. 70 saati devirdim can sıkan bir bug ya da optimizasyon özürü yaşamadım. Hatta artık oyuna yeni raidler falan ekleyen updateler ile uğraşıyorlar teknik destekten ziyade. Benim eski kart 390x de bile rahat rahat oynadım uzun saatler. Bence başka bir sebebi vardır valhallayı istememelerinin. Ayrıca zaten legion ile valhalla arasında kalınsaydı, isterse 20 fps oynatsın yine millet valhallayı tercih ederdi. Legion ile valhalla yı aday olarak kapıştırmak bile garip olmuş :)
DLC lerden dolayı istemiyorlar.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Bende şöyle bir sorun var oyunda klasik sarı sandıkların bile toplam 3 haritada dahil bitirdim yapılacak hiçbir şey kalmadı son güncelleme ile gelen raid saldırıları hariç ama yinede toplam ilerleme yüzde 94 te takılı kaldı aylardır bu sorunu çözmediler.ubisoft connect te orayı yüzde 94 gördükçe uyuz oluyorum.sorun mu değil ama yinede gıcık ediyor.

Bende şöyle bir sorun var oyunda klasik sarı sandıkların bile toplam 3 haritada dahil bitirdim yapılacak hiçbir şey kalmadı son güncelleme ile gelen raid saldırıları hariç ama yinede toplam ilerleme yüzde 94 te takılı kaldı aylardır bu sorunu çözmediler.ubisoft connect te orayı yüzde 94 gördükçe uyuz oluyorum.sorun mu değil ama yinede gıcık ediyor.

Hocam Allah başka dert vermesin yau :)

melihbass

Seviye 999
yapmayın ya xatab vefat mı etmış; haberın kaynagı neresı acaba? çok uzuldum tek kullandıgım repacker dı kendısı.

naCrimed

yapmayın ya xatab vefat mı etmış; haberın kaynagı neresı acaba? çok uzuldum tek kullandıgım repacker dı kendısı.
Crackwatchda paylaşıldı hocam haber olarak. Fitgirl de kendi sitesi üzerinden paylaşmıştı.
Link

Uzun zamandır savaştığı hastalığa yenik düşüp 60 yaşında vefat etmiş, toprağı bol olsun.

Yine de bu olaydan sonra bile bunu avantaja dönüştürecek yüzsüzler olacaktır. Bu yüzden dikkat edin arkadaşlar bundan sonra xatab adı altında repack çıkmayacak.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt