Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
dodi,xatab,r.g mechanics ve fitgirl bunların ortadan kaybolması ınternet hızı dusuk olan ınsanlar ıcın problem yaratır kı gideceklerını zannetmıyorum unutmasın kı empress de olsa kesın ddos tarzı saldırı yer yakında buyuk bır darbe de cpy tarafından gelebilir.

Bundan sonra oyun konularına teşekkür mesajı atan arkadaşlara ''bana değil Empress'e teşekkür edin, yoksa gücüne gider'' diyeceğim. ;D

Edit: Bu arada ben de daha Crysis Remastered'ı denedim galiba.O da bozuktu ama oyunun kendisinden dolayı da olabilir, crack'ten dolayı da olabilir.
:D :D :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Sonunda site açılmış bu empress ile fitgirl un olayı nedir ben tam anlamadım_?
Empress tüm övgüyü repackerlar aldığı için onlardan nefret ediyor. Bencil ve tüm ilgiyi kendisine isteyen biri olduğundan Immortals Fenyx Rising'in torrent hızını sınırladı ki repackerlar hızlıca hazırlayamasın ve herkes sadece kendi torrentini indirsin istedi. Ayrıca kendisi cracki de paylaşmadı. Böyle olunca FitGirl kendi sitesinde bir açıklama yazısı yayınlayıp bir daha Empress'in cracklediği oyunları repacklemeyeceğim dedi. Aynı şekilde Masquerade de repacklemeyeceğini söyledi.

Bundan 1-2 gün sonra da Empress reditte polisler tarafından yakalandığına dair paylaşım yaptı. Ama genel çoğunluk paylaşıma inanmadı. Çok fazla mantık hatası içeriyordu. (Tam Immortal için yeni cracki hazırlarken yakalanmış sonra da polis karakola götürülmesi için 1 saat süre tanımış o süre zarfında da Redditte paylaşım yapmayı doğru bulmuş :D)

Birkaç gün sonra Empress avukatları sayesinde soruşturmadan kurtulduğunu söyleyen bir paylaşım yaptı. Ve paylaşımın devamında yaptığı hatalardan dolayı herkesten özür diledi bir daha yapmayacağını söyledi. Repackerlardan da 2. bir şans istedi.

Ayrıca, Empress ile arkadaşlığı sebebiyle tüm bu olayların ortasında kalan Mr. Goldberg bir daha oyun cracklemeyeceğini söyledi.

Empress tüm övgüyü repackerlar aldığı için onlardan nefret ediyor. Bencil ve tüm ilgiyi kendisine isteyen biri olduğundan Immortals Fenyx Rising'in torrent hızını sınırladı ki repackerlar hızlıca hazırlayamasın ve herkes sadece kendi torrentini indirsin istedi. Ayrıca kendisi cracki de paylaşmadı. Böyle olunca FitGirl kendi sitesinde bir açıklama yazısı yayınlayıp bir daha Empress'in cracklediği oyunları repacklemeyeceğim dedi. Aynı şekilde Masquerade de repacklemeyeceğini söyledi.

Bundan 1-2 gün sonra da Empress reditte polisler tarafından yakalandığına dair paylaşım yaptı. Ama genel çoğunluk paylaşıma inanmadı. Çok fazla mantık hatası içeriyordu. (Tam Immortal için yeni cracki hazırlarken yakalanmış sonra da polis karakola götürülmesi için 1 saat süre tanımış o süre zarfında da Redditte paylaşım yapmayı doğru bulmuş :D)

Birkaç gün sonra Empress avukatları sayesinde soruşturmadan kurtulduğunu söyleyen bir paylaşım yaptı. Ve paylaşımın devamında yaptığı hatalardan dolayı herkesten özür diledi bir daha yapmayacağını söyledi. Repackerlardan da 2. bir şans istedi.

Ayrıca, Empress ile arkadaşlığı sebebiyle tüm bu olayların ortasında kalan Mr. Goldberg bir daha oyun cracklemeyeceğini söyledi.
Aynen okudum ben de :D Okurken de gülmekten yarıldım. Acaba kaç yaşında bu velet cidden merak ettim. :D

Murusti

Torrent-Oyun.com
Redditde böle bişey gördüm ama wd legion ile valhallamı kırıldı yoksa [POLL] Bir sonraki sürüm için oy verin (AC: Valhalla / WD: Legion)

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt