Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Benim anlamadığım bir şey var. Madem Empress Repacker'ları sevmiyormuş, Fitgirl daha Update'li Torrent'i piyasaya düşmeden nasıl Repack'lemiş Just Cause 4'ü?
Just Cause 4 Update'li versiyonunu ve IFR'i Repack olarak hazırladım diyor ya yazıda, Ondan sordum.
JC 4'ü geçtim, RDR 2'yi neden en önce FitGirl ile paylaştı da şimdi yan çiziyor.Herhalde repack'ler kazancını düşürüyor diye bir derde düştü.Ya da başka bir husumeti var repacker'larla.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
FitGirl'in yönlendirdiği Reddit iletisinde "Empress ve Goldberg'in 'Oyun için teşekkürler FitGirl' denmesinden hoşlanmadıklarını, teşekkür edilecek kişilerin kendileri olması gerektiğini, kendilerinin de ilgi görmeyi hakettiğini, bütün övgülerin FitGirl'e yağdırıldığı için sinirli oldukları" durumundan bahsedilmiş.
Empress'in egoist veya Tanrı kompleksi olduğunu söyleyenler var, doğruluğu tartışılır tabii.

manba22

Torrent-Oyun.com
[Link kaldırıldı] Bu link repack'in orjinal sitesi midir?

Torrent sitesi linki paylaşmak yasaktır. Repack sürümler yayımlandıkça konuya eklenip, yetkili tarafından gerekli bilgilendirme yapılacaktır. İyi forumlar.
Bahsi geçen link repack
'in orijinal sitesi değildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam benim attığım ingilizce şeysinde sadece Subreddit vardı onu diyorsanız. Repack'i falan paylaşmadım.
Telefonlar 512 gb oldu reis şu devirde 2 tb den aşağı depolama düşük
İyi ki önlemimi daha önce almışım, Bir tane kasanın içinde 1 TB, Bir tane de taşınabilir 1 TB HDD var kasaya USB'den takılı. :D

Kadın kırıyor bunlar bedava packliyor hatta kırandan daha çok ün yapıyorlar diye düşünüp karşı çıkması olası ve mantıklı. Kırsın paylaşsında repack olmasın daha iyi. Gelen hakaretler genellikle rakip yada çıkarı zarara girenler klacağı için umuruna almaz diye tahmin ediyorum hatta daha sık oyun bile paylaşa bilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kadın kırıyor bunlar bedava packliyor hatta kırandan daha çok ün yapıyorlar diye düşünüp karşı çıkması olası ve mantıklı. Kırsın paylaşsında repack olmasın daha iyi. Gelen hakaretler genellikle rakip yada çıkarı zarara girenler klacağı için umuruna almaz diye tahmin ediyorum hatta daha sık oyun bile paylaşa bilir.
Tribi atan DODI olsaydı üzülürdüm de Fitgirl olduğu için pek takmıyorum.Uzun zamandır ilk önceliğim hep DODI oldu.Bu arada hangi tarafın haklı olduğu konusunda muallaktayım.Fitgirl Empress'e egoist diyor, Empress de ben kıruyorum övgüyü repacker'lar alıyor diyor.Sanki Empress durumu biraz abartmış.Başta Fitgirl'ün övgü alacağını bile bile RDR 2 crack'ini vermesi ardından biraz daha üne kavuşup ben ''övülmüyorum'' demesi bana da biraz egoistçe geldi.Belki de torrent'ten de kazanç sağlamak istediği için böyle bir girişimde bulundu.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
empress madem öyle artık oyunu kırsın mıllet den 15 dolar toplayıp versin bence çok gündeme geldi sonu hapis de bitebilir :) ah reloaded neredesin be repackler de hıç problem yaşamazdık ve çok da hızlı yüklerdi.

ISKA

Seviye 13
Empress bağış usulü kırdığına göre biraz mining de atıyor olabilir cracklere, temkinli davranmak lazım :D

Son düzenleme:
Tribi atan DODI olsaydı üzülürdüm de Fitgirl olduğu için pek takmıyorum.Uzun zamandır ilk önceliğim hep DODI oldu.Bu arada hangi tarafın haklı olduğu konusunda muallaktayım.Fitgirl Empress'e egoist diyor, Empress de ben kıruyorum övgüyü repacker'lar alıyor diyor.Sanki Empress durumu biraz abartmış.Başta Fitgirl'ün övgü alacağını bile bile RDR 2 crack'ini vermesi ardından biraz daha üne kavuşup ben ''övülmüyorum'' demesi bana da biraz egoistçe geldi.Belki de torrent'ten de kazanç sağlamak istediği için böyle bir girişimde bulundu.
Repackerların crackde emeği geçmediği halde ün yapmalarından gıcık olmuş olabilir :D dostum bence sana da gıcıktır sende bedava ün yapıyorsun. Bir de önceden falan ulaştırıyordu crackleri anlamak güç.
Empress bağış usulü kırdığınıla göre biraz mining de atıyor olabilir cracklere, temkinli davranmak lazım :D
empress in kırdığı hiç bir oyunu oynamak nasip olmadı oynayan deneyen bir kontrol etsin :D açmıyorum oyun yüklü duruyor anno 1800

O kadar kendini bir halt sanıyor bu beyno ama oyunu düzgün kıramamış zaten. Haritayı açıp zoom yaptığında oyun crash veriyor. Parry denediğinde oyun crash veriyor. Hayır crackerlığın bile bir noktada karizması, bir onuru, şerefi vardı ama böyle EMPRESS gibi iki oyun kırınca buraların kralı benim kafasında olan zıpçıktı soytarılar bu karizmayı yerle bir etmiş durumda. Umarım bir an önce bu soytarının başına bir "iş" gelir. :D

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Empress bağış usulü kırdığına göre biraz mining de atıyor olabilir cracklere, temkinli davranmak lazım :D
kanka bu yorumu okuduktan sonra benım de kafam karıştı orjinal oyunda 60fps alırken bu versiyon da 45fp civarı fena kasıyor acaba arkaplan da işlem mı yapıyor nedir?

ISKA

Seviye 13
kanka bu yorumu okuduktan sonra benım de kafam karıştı orjinal oyunda 60fps alırken bu versiyon da 45fp civarı fena kasıyor acaba arkaplan da işlem mı yapıyor nedir?
Vallahi kıran kişinin insafina kalmış, şimdiye kadar bu kişiden öyle bir haber çıktını görmedim ama eski kırılan oyunlarda virüs çıkmıştı mesela. En bilinenlerinden Watch Dogs vardı.
Crackin düzgün çalışmamasından kaynaklı da olabilir. Geçenlerde denuvolu oyun ve denuvosu kırılan oyun karşılaştırmalarına baktım, kırılan oyunlarda 5-15 fps daha fazlaydı, bunda tam tersi olması da ilginç :D
Hem tırtıklasın kızcağız biraz, makyaj malzemesi parası çıkar :)

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Repackerların crackde emeği geçmediği halde ün yapmalarından gıcık olmuş olabilir :D dostum bence sana da gıcıktır sende bedava ün yapıyorsun. Bir de önceden falan ulaştırıyordu crackleri anlamak güç.

empress in kırdığı hiç bir oyunu oynamak nasip olmadı oynayan deneyen bir kontrol etsin :D açmıyorum oyun yüklü duruyor anno 1800
Bundan sonra oyun konularına teşekkür mesajı atan arkadaşlara ''bana değil Empress'e teşekkür edin, yoksa gücüne gider'' diyeceğim. ;D

Edit: Bu arada ben de daha Crysis Remastered'ı denedim galiba.O da bozuktu ama oyunun kendisinden dolayı da olabilir, crack'ten dolayı da olabilir.

Bundan sonra oyun konularına teşekkür mesajı atan arkadaşlara ''bana değil Empress'e teşekkür edin, yoksa gücüne gider'' diyeceğim. ;D

Edit: Bu arada ben de daha Crysis Remastered'ı denedim galiba.O da bozuktu ama oyunun kendisinden dolayı da olabilir, crack'ten dolayı da olabilir.
Crysis Remastered'ı CPY kırmıştı diye hatırlıyorum. Bir de zaten Crysis Remastered'ın evveliyatı bile bozuk.

Fitgirl'ün sitesindeki yorumlara bakıyordum, Birisi bir yorum yazmış. Hak verdim doğrusu.
Fitgirl, Dodı gibi Repacker'lar çekilse ne olacak ki? Oyun kırmıyorlar, Sadece kırılan oyunun boyutunu sıkıştırıyorlar. Cracker'lar asıl oyunu kıranlar. Repacker'lar olmazsa sadece biraz vakit kaybederiz indirmekte ama Cracker'lar olmazsa oyun oynayamayız diyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Crysis Remastered'ı CPY kırmıştı diye hatırlıyorum. Bir de zaten Crysis Remastered'ın evveliyatı bile bozuk.

Fitgirl'ün sitesindeki yorumlara bakıyordum, Birisi bir yorum yazmış. Hak verdim doğrusu.
Fitgirl, Dodı gibi Repacker'lar çekilse ne olacak ki? Oyun kırmıyorlar, Sadece kırılan oyunun boyutunu sıkıştırıyorlar. Cracker'lar asıl oyunu kıranlar. Repacker'lar olmazsa sadece biraz vakit kaybederiz indirmekte ama Cracker'lar olmazsa oyun oynayamayız diyor.
Doğru demiş, zaten bu yüzden diğerleri de trip atıp biz de çekiliyoruz diyemezler.Onların repack'leri kırılan oyuna, dolayısıyla kıran kişiye bağlı.Bu arada DODI de çekilmemiştir inşallah, ismi geçti de. :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt