Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Dikkate değer ne varmış upcoming kısmında?
Scott Pilgrim vs. The World: The Game — Complete Edition
Denuvo'lu diye hatırlıyorum. Empress'in de bu günler de bir Crack salacağını düşünürsek bu oyun olma olasılığı oldukça yüksek. Ayrıca baktım, Daha önce kırılmamış sanırım. Eğer bu oyunsa aynı Red Dead Redemption 2 gibi önceden verdi dosyaları Empress Fitgirl'e.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Scott Pilgrim vs. The World: The Game — Complete Edition
Denuvo'lu diye hatırlıyorum. Empress'in de bu günler de bir Crack salacağını düşünürsek bu oyun olma olasılığı oldukça yüksek. Ayrıca baktım, Daha önce kırılmamış sanırım. Eğer bu oyunsa aynı Red Dead Redemption 2 gibi önceden verdi dosyaları Empress Fitgirl'e.
Evet Denuvo'luymuş ama pc sürümünü repack'leyeceğini sanmıyorum.Tıpkı Mario ile başlattığı emu'lu oyunlar serisine onu da eklemiştir bence.Listeye ve sondaki cümleye bakacak olursak onun da Switch oyunu olduğunu söylemek mümkün.Ayrıca JC4 ve Immortals Fenyx'in gelmesi neredeyse kesin.Bunlar yerine Scott Pilgrim'ı yayınlıyorum diyeceğini sanmıyorum.

https://www.nintendo.com/games/detail/scott-pilgrim-vs-the-world-the-game-complete-edition-switch/
1613591728692.png

Son düzenleme:
Evet Denuvo'luymuş ama pc sürümünü repack'leyeceğini sanmıyorum.Tıpkı Mario ile başlattığı emu'lu oyunlar serisine onu da eklemiştir bence.Listeye ve sondaki cümleye bakacak olursak onun da Switch oyunu olduğunu söylemek mümkün.Ayrıca JC4 ve Immortal Fenyx'in gelmesi neredeyse kesin.Bunlar yerine Scott Pilgrim'ı yayınlıyorum diyeceğini sanmıyorum.

https://www.nintendo.com/games/detail/scott-pilgrim-vs-the-world-the-game-complete-edition-switch/
Ekli dosyayı görüntüle 244013
]Umarım Immortals gelir bunun yerine.

İmmortals a gelen 1.1.1 update ile denuvo'nun sürümünü de yükseltmiş ubisoft yorumlarda yazıldığı kadarıyla.
24 saat testten sonra empress çıkartıcam diye yazı atmıştı ama ses seda yok görüldüğü üzere ya gelen update yüzünden güncelini kırmaya çalışıyordur ya da cpy nin yaptığı gibi bir anda arka arkaya oyun crackleri paylaşacak orası gizemini korur.
Beklediğim bir oyun değil kendisi valhalla ile gelse çok daha iyi olur bekleyeni çok.
Ama Valhalla'nın bir bakıma geç çıkması da daha iyi olur şu açıdan , güncel haliyle çıkmış ve dlc ler dahil olur.

Diğer türlü ana hikaye oynayıp dlc için kırılmasını bekleyeceksin odyssey de olduğu gibi.
Şuan kırılsa mesela bi + 1 - 1.5 sene dlc için beklersin zaten durgun gidiyor şu sıralar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu Persona 5 i acayip övüyorlar. Muhtemelen herkese göre bir oyun değil. Oynayan var mı buralarda?
Valla ben de senin gibi bu oyunun bu kadar çok sevilmesine şaşkınım.Yıllar önce eski Zelda oyunları olsun, eski Final Fantasy oyunları olsun, Yakuza oyunları olsun bunların da çok sevilmesine anlam veremiyordum.Zelda'yı Breath of the Wild'la, Final Fantasy'i 15'le (eskileri hala sevmiyorum), Yakuza'ları da pc'ye gelmeleriyle yakından tanımış oldum ama hala şu Persona'nın olayını çözemedim.Sanırım büyüsü çoğunlukla animeci tayfayı etkiliyor.Kötü bir amaçla söylemiyorum bu arada, yanlış anlaşılmasın.

Bu Persona 5 i acayip övüyorlar. Muhtemelen herkese göre bir oyun değil. Oynayan var mı buralarda?
Bi normal persona 5 var, sonra persona 5 royal' ı çıkardılar, bu da persona 5 strikers adında "muso" combat mekaniklerine sahip rol yapma oyunuymuş. Rpg seviyorsan bir bak derim, normal persona 5' in combat' ı sıra tabanlıydı. Bunun combat' ı gerçek zamanlı ama muso tarzında.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Persona 5i değil ama 3 FES, 3 portable, 4 normal ve 4 golden ı bitirdim seride. 5i te de ilk zindanı bitirmiştim. Bi 15 saatim vardı. Muhteşem bir seridir Persona ama çok uzundur. Ana hikaye ortalama 75-80 saat sürüyor.

Dediğin oyuna gelince normal persona 5'i oynamadan o oyunu oynayamazsın direkt devamı çünkü. Spoiler yemeyi göze alıyosun buyur hikayesini oku netten. Ana oyun yani esas persona 5 sıra tabanlı iken strikers olan musou yani 1 vs 1000 türünde ve oyunu esas persona yapımcısı olan Atlus değil başka firma yaptı.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Bi normal persona 5 var, sonra persona 5 royal' ı çıkardılar, bu da persona 5 strikers adında "muso" combat mekaniklerine sahip rol yapma oyunuymuş. Rpg seviyorsan bir bak derim, normal persona 5' in combat' ı sıra tabanlıydı. Bunun combat' ı gerçek zamanlı ama muso tarzında.
Personalarda her zaman önce ana oyun çıkar sonra bayağı bir şey eklenmiş, bir çok şey geliştirilmiş, iyileştirilmiş olan sürüm çıkar. 3te Fes 4'te Golden 5'te Royal oluyor bu da. İmkanı olan royal oynasın olmayan normal 5 oynasın. Diğer ikisinde her türlü geliştirilmiş sürümü oynayabilme imkanınız var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler @Aizen Sama ve @kazuhira7miller. Peki bu normal Persona 5 ya da royal versiyonu pc de mevcut mu? Ya da çıkacak mı bilginiz var mıdır?

Şimdi baktım da pc de mevcut değilmiş. Yani neden orjinal oyunu pc ye çıkarmak varken devamını çıkardılar ki.. Garip.

Son düzenleme:

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Hayır ama 5in normal olanını rpcs3 emu ile pcde oynayabilirsin. Emudaki en sorunsuz oyunlardan biriydi. Çıkıp çıkmayacağını bilemeyiz. Segaya bağlı o ama umut var. Persona 4 golden hala günlük ortalama 2-3 bin oyuncu sayısına sahip steamda. Adamlar bile şaşırmış satış ve oynanış rakamlarına. Tahmini diyorum umdukları rakamlarla satış-oynanış rakamları arasında bi 10 kat fark vardır.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Immortals: Fenyx Rising nerede kaldı acaba? Şimdi Redditde biraz gezineyim dedim.Söylenilenlere ve iddialara göre Empress diğer insanlar tarafından rapor falan edilmiş ve Reddit hesabı kilit yemiş.Bakalım ne zaman gelecek IFX?

Son düzenleme:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt