Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Web sitesi
www.facebook.com

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
anime tarzı oyun yapanları toplayıp kazana atmak istiyorum böle oyunları niye kırarlarki
Bu o kadar animelik değil ya, daha çok Final Fantasy, Nioh, Sekiro'ya benzeyen tarafları var.Anime olabilmesi biraz daha yumuşak, çizgi filmsi grafikleri olması gerekiyor bence.Örneğin Final Fantasy 7'yi kırsalar oynamaz mısın? Gerçi zevk işi, sen, ben ve başka biri anime tarzı oyunları sevmeyebilir ama seveni de vardır elbet.Ne oyun yapanlar ne de o oyunları kıran gruplar herkesi memnun edemez.

iyibirisi

Darbeli Matkap
Şehmus gardaşım yok mu bir kırılan AAA oyun haberi? Postacı oyunundan da ses çıkmadı galiba. Cpy sürpriz yapacak diyen bir arkadaş vardı. Deme inanırım dediydim hatta inandım :) ama yine karavana. Hayallerimizi yıktın be Denuvo

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Şehmus gardaşım yok mu bir kırılan AAA oyun haberi? Postacı oyunundan da ses çıkmadı galiba. Cpy sürpriz yapacak diyen bir arkadaş vardı. Deme inanırım dediydim hatta inandım :) ama yine karavana. Hayallerimizi yıktın be Denuvo
Nedense şu nfs heat olayından sonra neredeyse bütün AAA oyunlar kırılmamaya başladı.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Yok be dostum, ne oyun çıkıyor ne kırılan oyun.Gerçi oyun çıkmasına gerek yok, kırılmayı bekleyen çok oyun var da kıracak adam gibi grup yok.Artık ne CPY'den ne de Codex'ten umudum var.Codex zaten artık bizimle d.ş.k geçtiğini açıkça belli etti.CPY de geri döner mi, ne zaman döner belli değil.SteamPunks, Voksi gibi yeni bir grup çıkmadıkça ben pek bir şey beklemiyorum açıkçası.

o da gelicek eminim daha 2 gün oldu, şöyle 1 hafta geçsin hele bi
:d025:

Son düzenleme:
Yok be dostum, ne oyun çıkıyor ne kırılan oyun.Gerçi oyun çıkmasına gerek yok, kırılmayı bekleyen çok oyun var da kıracak adam gibi grup yok.Artık ne CPY'den ne de Codex'ten umudum var.Codex zaten artık bizimle d.ş.k geçtiğini açıkça belli etti.CPY de geri döner mi, ne zaman döner belli değil.SteamPunks, Voksi gibi yeni bir grup çıkmadıkça ben pek bir şey beklemiyorum açıkçası.

:d025:
Kırılacak ne oyun var ben mi göremiyorum benim beklediğim bir RDR2, Fifa 20 var çünkü.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Kırılacak ne oyun var ben mi göremiyorum benim beklediğim bir RDR2, Fifa 20 var çünkü.
Onlar senin beklediğin.Benim beklediklerim öyle aman aman çoğunlukta değil ama genel kitlenin bekledikleri oyunlar da var.Örneğin benim beklediklerim arasında; RDR 2, RE 3, Death Stranding, biraz Left Alive, biraz da Trial Rising gibi oyunlar varken, kısmi çoğunluğun beklediği FIFA 2020, Anno 1800, Mortal Kombat 11, Burnout Paradise Remastered, Tourist Bus Simulator, F1 2019 ve Zombie Army 4: Dead War gibi oyunlar da var.

Bu arada yanlış anlaşılmasın bu oyunları deli gibi beklemiyorum.Zaten oynayacak çok oyunum var.İyi bir satış başarısından sonra kırılmaları kafidir benim için.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Death Stranding kırılmaz sanırım online istediği için değil mi?

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Death Stranding kırılmaz sanırım online istediği için değil mi?
Öyle bir bilgi veya söylenti yok şuan.Bir tek CoD MW 2019 için kesinliğe yakın öyle bir söylenti var ama RDR 2 ve Death Stranding için bir söylenti veya bilgi paylaşıldığını görmedim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt