Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Pass_Recon

'.'. Pass_Recon'.'.
Yav bu gün banka kartına 450 tl attım dedim satın alayım bari 60 Euro diyor yarım bin liraya oyun bile gelmiyor artık yav gidip crack gruplarına donate atıcam 450 tl yi bu hadde getirdiler beni !! :mad::mad::mad:

Yemin ederim oturup tepine tepine ağlayacağım şimdi ya bi zevkimiz var ona da engel oldular anasını satayım 600 tl ye çıkalı aylar olan oyunu alıyoruz yav .. eskiden 200 tl olurdu gözümüzde büyürdü alamazdık ..
Birde diyorum 450 atayım standart edit. almam yüksek alırım şımartıyım kendimi biraz bababa hayallere bak zavallı .

Son düzenleme:

Death

Elizabeth Olsen
Yav bu gün banka kartına 450 tl attım dedim satın alayım bari 60 Euro diyor yarım bin liraya oyun bile gelmiyor artık yav gidip crack gruplarına donate atıcam 450 tl yi bu hadde getirdiler beni !! :mad::mad::mad:

Yemin ederim oturup tepine tepine ağlayacağım şimdi ya bi zevkimiz var ona da engel oldular anasını satayım 600 tl ye çıkalı aylar olan oyunu alıyoruz yav .. eskiden 200 tl olurdu gözümüzde büyürdü alamazdık ..
Birde diyorum 450 atayım standart edit. almam yüksek alırım şımartıyım kendimi biraz bababa hayallere bak zavallı .
Şuan ki ekonomik duruma bakarsak fiyat normal gibi duruyor ama insanların ceplerine giren para o fiyata göre normal olan değil o ayrı bir konu her zaman dediğim gibi asgari ücrete zam yapacağına etraftaki ürünlerin kiraların fiyatını düşür suan ki asgari ücret yeter millete asgari ücrete zam yaptık diye her şeye zam yapıyorlar bu durumda oyun konsollarından oyun fiyatlarına etki yapıyor suanlik bir çözüm gelecek gibi durmuyor elinizdeki parayı biriktirip almak zorundasınız yada bir arkadaşınız sizle hesap paylaşacak

ISKA

Seviye 13

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt