Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

nik

Torrent-Oyun.com
Cidden bu Hitman i bekleyen var mı yaw? Son oyunları artık o kadar arcade ve aynı hissettiriyor ki hangisini oynadığın pek önemli değil. Zamanında Hitman 2 nin müptelasıydım ama artık eski tadı yok kesinlikle.
hikaye modu yok ondandır, ben de bir hitman sever olarak son çıkan hitman serilerini oynamadım, bunda da hikaye modu yoktur muhtemelen bunu da oynamam

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
en son absolution oynamıştım sonra epsido epsido çıkmıştı sonra hitman 2 çıkmıştı şimdide 3 çıktı 3 bağımsız mı hikaye yoksa o absolutiondan sonra çıkan 2 oyunu oynamak lazım mı ?
Hiçbirinin tam olarak birbiriyle alakası yok.Hele absolution ile son 3 oyunun hiç alakası yok (yanlışım varsa düzeltin).Hikaye modu genel olarak challenge kafasında.

Hitman 3-3DM (Denuvosuz)
Hitman.3-CODEX (Paylaşıldı)

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/hitman-3/home

Son düzenleme:

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Hiçbirinin tam olarak birbiriyle alakası yok.Hele absolution ile son 3 oyunun hiç alakası yok (yanlışım varsa düzeltin).Hikaye modu genel olarak challenge kafasında.

Hitman 3-3DM (Denuvosuz)
Hitman.3-CODEX (Paylaşıldı)

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/hitman-3/home
absolution dan sonra çıkan 2 oyun challange kafasındaydı hikayesi 3 demi öyle acaba birde absolution dan sonrakileri oynamaya gerek yok değil mi 3 oynamak için 3 le bağlantılı değil yani ?

Eski oyunlarından esasında bir farkı yok oyunun. Size görev öncesi "önceki yani eski serilerdeki gibi" bölüm ve hikaye hakkında kısa bir brifing veriyor bir haritaya bırakıyor. Artık ister o haritada 3 dakikada tamamala görevi ister 7 saatte tüm kombinasyonları dene. Yani ilk hitman oyunlarında da durum aynıydı. (Absolution hariç.)

Tabi ilk serilerde aynı derken; nispeten lineer gibi görünse de yer yer ufak acık dünyalar o dönemde de mevcuttu.. Tabi o dönemin teknolojisinin el verdiği kadarı ile bir serbestlik mevcuttu.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Eski oyunlarından esasında bir farkı yok oyunun. Size görev öncesi "önceki yani eski serilerdeki gibi" bölüm ve hikaye hakkında kısa bir brifing veriyor bir haritaya bırakıyor. Artık ister o haritada 3 dakikada tamamala görevi ister 7 saatte tüm kombinasyonları dene. Yani ilk hitman oyunlarında da durum aynıydı. (Absolution hariç.)

Tabi ilk serilerde aynı derken; nispeten lineer gibi görünse de yer yer ufak acık dünyalar o dönemde de mevcuttu.. Tabi o dönemin teknolojisinin el verdiği kadarı ile bir serbestlik mevcuttu.
peki abi 3 de bağımsız bir hikaye ye sahip değil mi bunun hikayesi absolutiondan çıkan ilk 2 oyunla bağlantılı değil direk inidirp oynayabilriiz hikayeyi anlarız ?

peki abi 3 de bağımsız bir hikaye ye sahip değil mi bunun hikayesi absolutiondan çıkan ilk 2 oyunla bağlantılı değil direk inidirp oynayabilriiz hikayeyi anlarız ?
Hitman 3'ün hikayesi Absolution'dan sonra çıkan Hitman 2016 ve Hitman 2 (2018) ile bağlantılı. Ama eğer oyun düzgün kırılmışsa Hitman 3'ün içinde bu oyunlar da var.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
empress ablamız Crackwatch dan bunu ıletmiş mesaj olarak 5 dakika önce.

"I pledge to update any and all Denuvo games for those who care about it, I plan to do only Denuvo cracks and will start from the bottom of the ladder to the hardest and most modern Denuvo builds. This is for the purpose of applying the most accurate methods and keeping a stable flow of my cracks in the upcoming harder twist. " empress ablamız Crackwatch dan bunu ıletmiş mesaj olarak.

türkçesi çeviridir=
İlgilenenler için tüm Denuvo oyunlarını güncellemeyi taahhüt ediyorum, sadece Denuvo Crack yapmayı planlıyorum ve merdivenin altından başlayıp en zor ve en modern Denuvo yapılarına kadar başlayacağım. Bu, en doğru yöntemler ve gelecekteki daha sert bükülmede Cracklerin istikrarlı bir akışını sağlamak. "

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar lütfen tartışmaya sebebiyet verebilecek iletiler atmayınız, aksi halde yorumlarınız silinecektir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt