Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hadi bakalım Hitman 3 oyununun çıkmasına da bir gün kaldı. Umarım öteki serileri gibi kırılabilir. Gerçi korumalı mı değil mi bilmiyorum. Bir de Fm 21 den bir gelişme var mı arkadaşlar?
İşlemci modeline göre crack işlemi yapıp oynayabiliyordun. Forumda bi' arkadaş paylaşmıştı Genel sohbet kısmında.
FM'nin konusunu açacağım da vakit bulamıyorum.Bu gece açarım inşallah. ;D

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam Hitman'in önceki oyunları Denuvo korumalıydı, 3. oyun da Denuvolu çıkar büyük ihtimal.

RUBENム

war. war never changes.
Arkadaşlar football manager 2021 için mkdev yeni bir crack yayınladı. Her işlemecide çalışmıyor. Yayınladığı crackler arasında beni işlemcim vardı yaptım oyun açıldı :D Adminler isterse dosyaları vereyim oyunun konusunu açsınlar. Listede İşlemcisi olan indirsin. Oyunun açıldığına dair kanıt :
https://dosya.co/gfe8ny0dbnqc/FM21_21.2_EVERY_LICENSES_SO_FAR_r8.rar.html uploadladığım şu dosyanın içinde bir sürü klasör var tek tek yazamadım indirip bakın :)
Bunu bilmiyordum bilgi için teşekkürler hocam.
Bi' dene istersen.

FM'nin konusunu açacağım da vakit bulamıyorum.Bu gece açarım inşallah. ;D

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam Hitman'in önceki oyunları Denuvo korumalıydı, 3. oyun da Denuvolu çıkar büyük ihtimal.
Dostum sıkıntı yok. Sen ne zaman müsait olursan biz o zamana kadar bekleriz. :)):)

RUBENム teşekkür ederim hocam.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Hitman 3 (P2P) 3dm halletmiş..

3DMGAME-Hitman.3.Deluxe.Edition.EPIC-3DM
pek stabil (düzgün) bi' crack olmadığı söylenmiş hocam yorumlarda habire.
"Hello Mod kit metodu" diye bir şeyi kullanıyormuş, ve tam olarak çalışmıyormuş.
ayrıca sadece başlangıç bölümünün oynanabildiği de söylenmiş.

pek stabil (düzgün) bi' crack olmadığı söylenmiş hocam yorumlarda habire.
"Hello Mod kit metodu" diye bir şeyi kullanıyormuş, ve tam olarak çalışmıyormuş.
ayrıca sadece başlangıç bölümünün oynanabildiği de söylenmiş.

Fix çıkarırlar hocam sorun degil geceye yada yarına fix gelir kesin..:))

Cs ye baktım da bir nevi bypass demişler EGS emu bekleniyomuş. Bir iki güne hallederler diye düşünüyorum..

Cidden bu Hitman i bekleyen var mı yaw? Son oyunları artık o kadar arcade ve aynı hissettiriyor ki hangisini oynadığın pek önemli değil. Zamanında Hitman 2 nin müptelasıydım ama artık eski tadı yok kesinlikle.
Valla hitman serisini severim ama bir beklentim yok açıkçası. Allahtan tam oyun yayınladılar. İndirimlerde ileride alır oynar geçer giderim :)

Erken kırıldı demek. Umarım bu sefer eski Hitman ruhunu oyuna yansıtmışlardır. Pek umudum yok ama yine de deneyeceğim. Haber için teşekkürler.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
en son absolution oynamıştım sonra epsido epsido çıkmıştı sonra hitman 2 çıkmıştı şimdide 3 çıktı 3 bağımsız mı hikaye yoksa o absolutiondan sonra çıkan 2 oyunu oynamak lazım mı ?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt