Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

bahacci

Torrent-Oyun.com
Beyler biliyorum konu iyice açar mı açmaz mı ? sorusuna dönmeye başladı ama

r9 380x 4GB 256 bit

İ5 4670K 8GB RAM

Ne diyorsunuz ? Yoksa PS4 Slim'e oyunu almayı düşünüyorum ?

RUBENム

war. war never changes.
hangi low acaba 1920x1080p low da çok iyi 30 fps ben 1280x720 low da 20 fps verse şükredecektim 1360 alsam falan 40 yakalarım
1080P çözünürlükte senin kartla kafa kafaya gelen GTX960 ortalama 28 FPS veriyormuş. Bu değerler beklenen değerler bu arada. Oyun çıkışıyla gelecek olan test videolarına bakarız.

Yanlış anlama reis sevinilecek ne olduğunu anlamadım :D
Adam ddr3 1800 ramler ve 2012 den kalma işlemci ile high +ultra ayarlarda alıyor o fpsleri. Bir düşün derim..:) SOnuçta her sey ekran kartı ile bitmiyor. Yani demek oluyor ki düşük konfigürasyonlu sistemlerdede oyun gelecek güncellemeler ile iyi bir seviyede oynanabilecek. Hadi bakalım hayırlısı..

Adam ddr3 1800 ramler ve 2012 den kalma işlemci ile high +ultra ayarlarda alıyor o fpsleri. Bir düşün derim..:) SOnuçta her sey ekran kartı ile bitmiyor. Yani demek oluyor ki düşük konfigürasyonlu sistemlerdede oyun gelecek güncellemeler ile iyi bir seviyede oynanabilecek. Hadi bakalım hayırlısı..
Onlara bakmamıştım. Hayırlısı şu preload sürümü hızlı inse bakıcamda seed olmadığı için bakamıyorum.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Dostum öyle de büyük yükü ekran kartı çekiyor. 1660 da basit bir kart değil. İnşallah dileğimiz gibi olur da. Belki de korsana bu adar hızlı düşüp erkenden oynanmasın diye optimizasyonu böyle yaptılar.

Japonun biri canlı yayında oynuyor. İ5 8100 ve gtx 1050

Dostum öyle de büyük yükü ekran kartı çekiyor. 1660 da basit bir kart değil. İnşallah dileğimiz gibi olur da. Belki de korsana bu adar hızlı düşüp erkenden oynanmasın diye optimizasyonu böyle yaptılar.
Atar mısın hocam yayını özelden

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Atar mısın hocam yayını özelden
Dostum kusura bakma onu 3-4 saat önceden yazmıştım telefondan atmamıştım. Bilgisayara geçince de yazı gözümedi bir bug oldu heralde. Eleman meğer ps5'de oynadığını anlayıca enterlamamıştım. Kusura bakma çok özür dilerim.
bu idi

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
1050 ekran kartı, 720p çözünürlükte 35 fps civarları alıyor. Aksiyon anında bile 30'un altına düşmüyor. Çok iyi bir deneyim olmaz ama en azından oynayabilir bu karta sahip olanlar. Çok da kötü görünmüyor açıkçası. Ben de kendi bilgisayarımda 900p oynamayı düşünüyorum. 1060 kalitesine yakın bir kartım var ve 1080p çok da sağlıklı bir deneyim vaadetmiyor gibi.

Tabi o ekran kartı sağlam bir kart fakat burada kastettiğim o kart değildi hocam; Yani demem o ki o türde işlemci ve ramlere ve ortalama bir ekran kartına sahip olan arkadaşların bir çoğu gelecek performans güncellemeleri ile de beraber "low -medium" arası değerlerde ve gayet iyi durumda bir fps
ile oyunu deneyimleyecekler gibi görünüyor. Yani bunu kastetmiştim esasında.

38-40 fps 60 fps gibi görünüyor, böyle olacaksa çok iyi valla.Bu arada 45 fps'nin 60 gibi hissettirdiğini çokça deneyimledim, imkansız demeyin.
Her ne kadar aksiyon oyunu gibi görünse de oyun, temelinde hantal mekanikler yatıyor hocam. İyi bir frame durumu varsa 30fps bile akar gider bu oyunda

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt