Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Biraz daha atıp duygularımızla oynarsa yakında o da olur. :D

Haydaaa! Rtx yoksa hissiyat da mı yok?!

Valla bilemiyorum hocam. Bu arada dayanamadım aldım oyunu öğle saatlerinde :) Umarım makine kaldırır. Aslında oyun çıktığında hazır koruma da yokken, 6mbit upload ile temiz sürümü yükleyebilir miyim ki foruma diye düşünmüyor değilim. :) yani oyun ortalama 70 gb çıksa ve 1 gb partlara bölsek, sanırım max 2-3 günde yüklenir gibi.

Valla bilemiyorum hocam. Bu arada dayanamadım aldım oyunu öğle saatlerinde :) Umarım makine kaldırır. Aslında oyun çıktığında hazır koruma da yokken, 6mbit upload ile temiz sürümü yükleyebilir miyim ki foruma diye düşünmüyor değilim. :) yani oyun ortalama 70 gb çıksa ve 1 gb partlara bölsek, sanırım max 2-3 günde yüklenir gibi.
Bir farkı olacaksa seni beklerim hocam valla bak.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hiç uğraşma hocam, senden benden daha iyi internete sahip CS.Rin'ciler upload ederler.Yalnız kimseye ilk çıkan sürümü indirmesini tavsiye etmiyorum.Az bile olsa sıkıntılı bug'lar olacaktır bence (inşallah olmaz ama).Umarım Rtx hissiyatı ile normal arasında çok fark olmaz.

Bir farkı olacaksa seni beklerim hocam valla bak.
Çok farkı olacağını sanmıyorum da temiz bir sürüm olur. Denemek gerek. Yani bakacağım bir. Önce indirim steamdan sonra steam ı makinadan kaldırır açıyor mu bir bakarım. Yani bilemiyorum eğer gog sürüm gibi çalışma durumu olursa duruma göre denerim yüklemeyi.

Hiç uğraşma hocam, senden benden daha iyi internete sahip CS.Rin'ciler upload ederler.Yalnız kimseye ilk çıkan sürümü indirmesini tavsiye etmiyorum.Az bile olsa sıkıntılı bug'lar olacaktır bence (inşallah olmaz ama).Umarım Rtx hissiyatı ile normal arasında çok fark olmaz.
Gerçi orası da var fakat çıktığında piyasaya birçok sürüm düşecek. steam epic ve gog falan diye. Tercihiniz mümkünde gog sürümden yana olsun derim..

Bu arada

Yabancı mecralarda şöyle biraz turaladım. sordum soruşturdum. Cyberpunk PC versiyonu ayın 7 si yani pazartesi saat 19:00 gibi, ön yüklemeye açılacak deniyor. bilginiz olsun..

Transient Ghost

Ekip Lideri

Death

Elizabeth Olsen

Death

Elizabeth Olsen
Bilmiyorum hocam. Yerli mecralarda da yavaş yavaş dillendirilmeye başladı. İyide pc sistemine döndü valla konsollar ya..
Pc ye yetişemiyorlar reis o yüzden sürekli konsol yapıyorlar pc hep 1 tık üzerinde oluyor grafik de artık sadece exc oyunlar para etmiyor insanlar grafik istiyor pc de bunu aşırı derece de karşılıyor ( tabi parası olana)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Çok büyük ihtimalle yakın zamanda fm 2021 kırılacak. MKDEV bir crack yayınlamış ama çökme mevcutmuş. Tabi test amaçlı daha henüz tamamlanmamış.

Crack dosyası txt içeriği :
Thanks to MKDEV, SPECIAL FOR , TOXIC , DISCORD ADMINS , FRIENDS WHO TESTED, PLAYED AND OTHERS FORGOTTEN

If you like the game, buy it :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thanks to MKDEV and SPECIAL FOR / doing math and we got Den. Jmps :) revision Den. 999x level :)

Football Manager 2021 - MKDEV
BUILD 21.1.1 TEST ONLY NOT FINISHED YET!!!!!!!!

in game editor shood be unlocked from codex emu
1275920=Football Manager 2021 In-game Editor

ENJOY
POZDRAV

MKDEV TEAM

http://mkdev.info

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt