Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Hocam zaten Deus Ex MD'den ağzım yandığını için bu tür RPG oyunlarına olabildiğince düşük beklentiyle bakıyorum.Örneğin millet Witcher 3'ün kombat sistemini pek beğenmez ama ben düşük beklentim ile beğenmiştim (benim beklentim mmorpg'ler gibi olur diyeydi).Deus Ex'tekinden bir tık iyi bir vuruş hissiyatının olmasını bekliyorum.Araba sürüşünün de WD 2'deki gibi olması benim için kafi.Aksiyon anları da Quantum Break'i oynayanlar bilir, oyunun yarısıdan çoğu aksyondan çok film sahneleriyle doluydu.O konuda biraz sitem etmiştim ama yine de aksiyonu az diye beğenmemezlik yapmamıştım.Çünkü oyunun sonunda hikayesi ne anlattı diye bakıyorum genelde.Yani verdiği duygu benim için önemli oluyor genelde.Ha hikaye yoksa oynanışa bakarım tabi ki (örneğin DOOM vb. oyunlar).

Kısaca hentai'den hallice olacak diyor. :)
İyi iyi gayet güzel :D

Hocam zaten Deus Ex MD'den ağzım yandığını için bu tür RPG oyunlarına olabildiğince düşük beklentiyle bakıyorum.Örneğin millet Witcher 3'ün kombat sistemini pek beğenmez ama ben düşük beklentim ile beğenmiştim (benim beklentim mmorpg'ler gibi olur diyeydi).Deus Ex'tekinden bir tık iyi bir vuruş hissiyatının olmasını bekliyorum.Araba sürüşünün de WD 2'deki gibi olması benim için kafi.Aksiyon anları da Quantum Break'i oynayanlar bilir, oyunun yarısıdan çoğu aksyondan çok film sahneleriyle doluydu.O konuda biraz sitem etmiştim ama yine de aksiyonu az diye beğenmemezlik yapmamıştım.Çünkü oyunun sonunda hikayesi ne anlattı diye bakıyorum genelde.Yani verdiği duygu benim için önemli oluyor genelde.Ha hikaye yoksa oynanışa bakarım tabi ki (örneğin DOOM vb. oyunlar).

Kısaca hentai'den hallice olacak diyor. :)
Farcry 3 oyunun final bölümünde vardı bu tarz bir yetişkin içerik ve oyunun sonunu 2 alternatif seçenekle belirliyordun.O tarz şeylerle karşılaşılabilir.

Cyberpunk Oyunun konusu çok derinlikli ve arkaplan olarak verilmek istenilen mesajlarda çok tartışma yaratacak düzeyde.Muhtemelen oyunda bir insanla androidin birlikte olma sahnelerini izleyeceğiz ve bu çoğu insanın kafasında farklı izlenimler bırakacak.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyunlardaki sahnelerde; zamazingoları falan gör veya görme gibisinden seçenek olacak diye biliyorum.naughty:.
O zaman kendiliğinden sansürlü olacak ama yine de sansürsüz hali de var diye bazı ülkelerde yasaklancağını düşünüyorum.Bazı arkadaşlar sadece arap ülkelerinde yasaklanıyor zannediyor olabilir ama zaman zaman hiç tahmin edilemeyen ülkeler de bile bu tür şeyler yasaklanabiliyor.

Sam.Max.Save.the.World-SKIDROW
https://www.gog.com/game/sam_max_save_the_world_remastered
https://store.steampowered.com/app/1440440/Sam__Max_Save_the_World/

O zaman kendiliğinden sansürlü olacak ama yine de sansürsüz hali de var diye bazı ülkelerde yasaklancağını düşünüyorum.Bazı arkadaşlar sadece arap ülkelerinde yasaklanıyor zannediyor olabilir ama zaman zaman hiç tahmin edilemeyen ülkeler de bile bu tür şeyler yasaklanabiliyor.

Sam.Max.Save.the.World-SKIDROW
https://www.gog.com/game/sam_max_save_the_world_remastered
https://store.steampowered.com/app/1440440/Sam__Max_Save_the_World/

örnek GTA 5

— Arjantin
— Bolivya
— Bosna Hersek
— Şili
— Kosta Rika
— Kıbrıs
— Çek Cumhuriyeti
— Finlandiya
— Gana
— Yunanistan
— İzlanda
— İran
— Irak
— İsrail
— Lüksemburg
— Malta
— Paraguay
— Peru
— Polonya
— Portekiz
— Porto Riko
— Suudi Arabistan
— Güney Afrika
— Güney Kore
— Slovakya
— Birleşik Arap Emirlikleri
— Tayland
— Venezuela
— Vietnam
— Katar

Web sitesi
www.cydd.org.tr
Şu pandemi dönemi olmasa birkaç ay beklenirde,herkes eve kapandı kafayı yerken valhala,cyberpunk gibi oyunlara "şuan" ihtiyaç var ne yazdıkki.Hadi 3-5 gün beklenirde 3-5 ay beklenecek durum pek yok.Aralıkta bu oyunlar kırılmaz ise zaten pandemi sürecinde sıkılan canlarımıza çok deva olmayacak.

Ben bu rip gruplarının hernedense oyun firmaları ile danışıklı dövüş yaptıklarını düşünüyorum.Bana göre kırılmayacak oyun yok ancak eski rip grupları öyle dehşet yazılım bilgileri vardıki hemen hemen hepsini oyun firmaları tek tek satın aldı bunları.Halihazırdaki gruplarınada muhtemelen para yedirerek frenliyorlar ve çıkan oyunların polülerliği düşmeye başlayınca oyun firmaları yol veriyor rip gruplarına.

Zaten bu işler ilk 2018 de fifa 19 ve tomb raider oyunlarıyla başladı.Bildiğim kadarıyle fifa 19 hala kırılabilmiş değil,tomb raider ise çıktıktan 1 yıl sonra kırılmıştı.Mesela ben hala mortal kombat 11 in güncel dlc versiyonunu bekliyoum,ilk kırılan versiyon bile 1 yıl sonra geldi ve kript moduda aktif değil.

Bence bu işin kesin çözümü tek oyuncu modu ile multiplayer modunu oyun firmalarının ayırması,yani artık günümüz oyunculuğunun çoğu online üzerinde oyun oynuyor,tek kişilik takılmak isteyenler ise online girmek istemiyor zira zaman,iş-güç meşguliyetleri "casual" tipi oyuncular için uzak durduğu bir alan dolayısyıla online oynamak isteyenler parasını versin oynasın ama tek takılmak isteyenler için aşırı güvenlikli oyunlar yapılmasın ancak büyük oyun firmalarının çoğu sinekten yağ çıkarma adına teklide olsa multide olsa 1 dolar kazanmak uğrunua zorluyor şartları.
Söylediklerine bir itirazım yok ama sanırım yanlış hatırlıyorsun ,Fifa 19 kırıldı.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
valhala oynayan kardeşlerim oyuna girince ana menü de continue yazısı gelince interneti kapatmayı unutmayın.

not: arkadaşlar eğer oyuna arayüz offline olarak girerseniz oyunda save yapsanız bile tekrar girişiniz de save dosyanız yok oluyor ben yontemını buldum; ilk oyuna online giriyoruz daha sonra ana menü de new game dedikten sonra yükleme ekranında alt+tab yapıp baglantınızı kesin. pc den sonra oyunda manuel save yaptınız ve çıkacaksınız onun için de failed to sync to cloud uyarısı gelecek ekrana bu sefer de ethernet ya da wireless baglantınızı aktif edin retry dedikten sonra save yüklenecek serverlara ve oyununuz kaldıgınız yerden devam edecek başka türlü olmuyor.

Son düzenleme:

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
valhala oynayan kardeşlerim oyuna girince ana menü de continue yazısı gelince interneti kapatmayı unutmayın.

not: arkadaşlar eğer oyuna arayüz offline olarak girerseniz oyunda save yapsanız bile tekrar girişiniz de save dosyanız yok oluyor ben yontemını buldum; ilk oyuna online giriyoruz daha sonra ana menü de new game dedikten sonra yükleme ekranında alt+tab yapıp baglantınızı kesin. pc den sonra oyunda manuel save yaptınız ve çıkacaksınız onun için de failed to sync to cloud uyarısı gelecek ekrana bu sefer de ethernet ya da wireless baglantınızı aktif edin retry dedikten sonra save yüklenecek serverlara ve oyununuz kaldıgınız yerden devam edecek başka türlü olmuyor.
Ohohohıhohohı O ne la öyle :D Satın alın daha iyi

Xanteus

Seviye 5
@uzimakireverse evet attığın videoları görünce daha çok gaza geldim yapma abi :D

Oyundan hiçbir şey anlamadım ama kombatı o kadar çok sarıyor ki bırakasım gelmiyor ölünce en başa dönmek aşırı deli etsede oynasayım geliyor
Bana bu oyunda ne yapmam gerektiğini anlatıcak var mı ? :D deli dana gibi ortada adam kesiyorum

erdem1212

Torrent-Oyun.com
@uzimakireverse evet attığın videoları görünce daha çok gaza geldim yapma abi :D

Oyundan hiçbir şey anlamadım ama kombatı o kadar çok sarıyor ki bırakasım gelmiyor ölünce en başa dönmek aşırı deli etsede oynasayım geliyor
Bana bu oyunda ne yapmam gerektiğini anlatıcak var mı ? :D deli dana gibi ortada adam kesiyorum
ölünce baştan mı başlıyorsun sıfırdan save yok mu

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt