Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Son düzenleme:

BayLord51

Torrent-Oyun.com

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dediğim gibi hiçbir yerde bulamadım maalesef.İstersen aşağıdaki CS.Rin konusunu takip et, paylaşılırsa anca ordan paylaşılır.Link görmek için üyelik gerekiyor bu arada.

https://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=108072&hilit=drive

project wingman bugün çıktı kırıldı ekleyebilir misiniz acaba ? varsa yanında ace combat 7 repack tadından yenmez :)
İyi oyunlar.

Ekli dosyalar

BayLord51

Torrent-Oyun.com

Transient Ghost

Ekip Lideri

Ekli dosyalar

turkscream10

Torrent-Oyun.com
Dediğim gibi hiçbir yerde bulamadım maalesef.İstersen aşağıdaki CS.Rin konusunu takip et, paylaşılırsa anca ordan paylaşılır.Link görmek için üyelik gerekiyor bu arada.

https://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=108072&hilit=drive

İyi oyunlar.
eskiden ekmek teknesi diye bir dizi vardı. Heredot fırıncıya danışır aklına takılanı çözerdi sonra baba büyüksün derdi o geldi aklıma :D Reis hakikatten büyüksün sağolasın :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
...from GOG official forum site: " preloads start on December 8 [...] preloads is not all files of the game. You download almost all files, and on premiere day small key files are downloads, so peoples would not be able to play earlier". Cyberpunk 2077
10 Aralığı beklemekte fayda var yani. :)
Konusunu 1 ay öncesinden en güzel şekilde hazırlamıştım bu arada. ;D
Yine de kapakta kullanmamı tavsiye edebileceğiniz fotolar varsa beklerim dostlar.

AC Valhala oyununu twitch kanallarından takip ediyorum.Oyun çok güzel yapılmış.Açık dünya detayları oyunda sınıf atlamış adeta diğer serilere göre.Witcher havasıda hissediyorsunuz açık dünyada gezerken.Tamamen vahşi doğa koşulları içinde konusu itibariyle viking dizisi içindeymişsiniz havasına giriyorsunuz.

Bende bekliyorum oyunu ama kırılması zor gibi.Herkes cyberpunka odaklandı ama o oyunda kısa zamanda kırılmassa şu pandemi döneminde oyunseverler baya krize girecek.Eski zamanları özlüyor insan böyle durumlarda.Oyun çıktığında,hata çıkmasına 3-5 gün kala rip ler düşerdi,şimdi bekle Allah bekle,ya tutarsa hesabı zar atıyor oyunseverler..

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
beyler uplay hesapları olan .txt dosyası var forumda aratın bulurusunuz gold hesaplara bakın bazıların da şifre yanlış derse el ile yazın az önce de valhala buldum gold bir hesap tier=gold şeklinde aratın bulursunuz. alın size kahin kıyağı :)
Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt