Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Zaten bu oyundan Gta bekleyen oynamasın bir zahmet. Açıkçası ben witcher 3'ün hikayesi ve seçimlerimiz beni çok etkilediği için bu oyunu oynamak istiyorum. Hikayesi güzel olsun yeter benim için grafik falan boş iş :)
Haklısın ama cidden gta veya tamamiyle aksiyon bekleyen bir kitle ciddi ciddi mevcut hocam. Yani o videoda papyonlu arkadaş diyor. Bu oyunun gösterilen tralerlardaki gaz haliyle pek alakası olmadığına deyindi zaten. Yani onun bir marketing olduğundan bahsetti arkadaş. Ve oyunundaki rpg ögelerinin aksiyona nazaran çok daha ön planda olduğunu dile getirdi.. Ha doğrumu değil mi bilemiyorum ben videodakileri aktarıyorum. Az bir süre kaldı bakalım çıkınca göreceğiz artık :)

Not: Bu arada ne kadar ileri düzey bilemiyorum ama; oyun da, ciddi ciddi ileri düzeyde seks sahneleri olduğundan bahsediyorlar.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Denuvolu diye biliyordum acaba yanlışmı hatırlıyorum
Denuvolu değil gibi görünüyor.Steam'de olsaydı EULA sözleşmesine bakıp öğrenirdik de Epic'te satılıyor şuan.Epic bu tür anlaşmalara nerden bakılıyor onu bilmiyorum.Yalnız Reddit'in Denuvo sayfasında da hiçbir şekilde kategorize edilmemiş, yani Denuvolu olmama olasılığı çok yüksek.Ben de 3DM döndü diye sevinmiştim.Denuvosuz kırmasına şaşırmadım, yakın zamanda Denuvosuzları kırdığı oluyordu zaten.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
ya kahin nerde en geç salı diyodu fln
loto tutturdum kanka watch dogs legion buldum gece twin mirror kırıldı ama;size şöyle diyim legion berbat olmuş araçları sürmek işkence,grafikler fena değil ama hala sorunlu hele ki optimazyon leş gibi.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt