Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Dostlar bugün Geforce now u 1 saat kadar ücretsiz deneyim ettim. Ve wD 2 den bir kayıt aldım videoda 3:40 da falan grafik ayarları da mevcut. Ve sıfır gecikme. En ufak bir gecikme yaşamadım. kontrollerde vs. Misal psstore da deneyim etmiştim onda cok cok az bir gecikme söz konusuydu ama now da yaşamadım hiç. dostlar.

Şunu da belirteyim render dan kaynaklı hafif bir bulanıklık oluşmuş videoda ama video ham hali çok daha nettir bilginize. Yani oynarken aman aman bir farklılık sezmedim diyebilirim.

Ve şu görseli de şuraya bir bırakayım hani lazım olursa ve düşünen olursa diye. :) Net hızınız yetiyorsa bir deneyim derim. 1 saat ücretsiz Geforce now..

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Dostlar bugün Geforce now u 1 saat kadar ücretsiz deneyim ettim. Ve wD 2 den bir kayıt aldım videoda 3:40 da falan grafik ayarları da mevcut. Ve sıfır gecikme. En ufak bir gecikme yaşamadım. kontrollerde vs. Misal psstore da deneyim etmiştim onda cok cok az bir gecikme söz konusuydu ama now da yaşamadım hiç. dostlar.

Şunu da belirteyim render dan kaynaklı hafif bir bulanıklık oluşmuş videoda ama video ham hali çok daha nettir bilginize. Yani oynarken aman aman bir farklılık sezmedim diyebilirim.

Ve şu görseli de şuraya bir bırakayım hani lazım olursa ve düşünen olursa diye. :) Net hızınız yetiyorsa bir deneyim derim. 1 saat ücretsiz Geforce now..

Ooo hocam, yeni ekran kartın(!) hayırlı olsun, Nvidia Tesla T10 almışın. ;D

Bu arada hocam WD 2'nin sürüş mekaniği sana göre kötü müydü?

Ooo hocam, yeni ekran kartın(!) hayırlı olsun, Nvidia Tesla T10 almışın. ;D

Bu arada hocam WD 2'nin sürüş mekaniği sana göre kötü müydü?
Ahh nerde keşke alabilsek :) Valla sürüşü kötüydü yav. Gerçi oyunu kendi açımdan düşünürsem, oyunu sürüşü için oynamak da pek mantıklı değildi. Çünkü splinter cell kafasında sıza sıza oynuyordum daha çok :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Ahh nerde keşke alabilsek :) Valla sürüşü kötüydü yav. Gerçi oyunu kendi açımdan düşünürsem, oyunu sürüşü için oynamak da pek mantıklı değildi. Çünkü splinter cell kafasında sıza sıza oynuyordum daha çok :)
Ben de oyunu genel olarak gizlilikle oynayıp bitirmiştim fakat WD Legion'a yapılan eleştiriler kadar WD 2'nin kötü bir sürüş mekaniği yoktu bence.Yani daha doğrusu oyundan soğutacak kadar değildi.Belki de beklentiyle alakalı bir durumdur.Bizim gibi gizlilikle oynayanları çok etkilemeyip, GTA tarzı oyun severleri daha çok etkilemiş olabilir.Bu arada Legion örneğini ''herhalde WD 2'den daha kötü bir sürüş mekaniği yapmamışlardır Legion'a'' diye düşündüğüm için verdim.Bu arada sürüş kısmını izlerken aklıma nedense GTA Vice City geldi.Sanki ondaki sürüş mekaniği de bu tarz bir şeydi.

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
Ben de oyunu genel olarak gizlilikle oynayıp bitirmiştim fakat WD Legion'a yapılan eleştiriler kadar WD 2'nin kötü bir sürüş mekaniği yoktu bence.Yani daha doğrusu oyundan soğutacak kadar değildi.Belki de beklentiyle alakalı bir durumdur.Bizim gibi gizlilikle oynayanları çok etkilemeyip, GTA tarzı oyun severleri daha çok etkilemiş olabilir.Bu arada Legion örneğini ''herhalde WD 2'den daha kötü bir sürüş mekaniği yapmamışlardır Legion'a'' diye düşündüğüm için verdim.Bu arada sürüş kısmını izlerken aklıma nedense GTA Vice City geldi.Sanki ondaki sürüş mekaniği de bu tarz bir şeydi.
Yani Kendi serisi içerisinde değerlendirirsek idare eder düzeyde de fakat muadili oyunlar ile kıyasladığımızda zayıf kalıyor tüm serideki sürüş dinamikleri hocam. Çok sırıtmasa da malesef durum böyle. Yani oyunda araçlar sanki yere basmıyormuş gibi bir hava var.. Keza Legionu da yeğenim oynuyordu bir denedim ve sürüş aynı geldi bana pek fark göremedim. Eleştirme sebepleri muhtemelen aynı diyedir belki bilemiyorum..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Yani Kendi serisi içerisinde değerlendirirsek idare eder düzeyde de fakat muadili oyunlar ile kıyasladığımızda zayıf kalıyor tüm serideki sürüş dinamikleri hocam. Çok sırıtmasa da malesef durum böyle. Yani oyunda araçlar sanki yere basmıyormuş gibi bir hava var.. Keza Legionu da yeğenim oynuyordu bir denedim ve sürüş aynı geldi bana pek fark göremedim. Eleştirme sebepleri muhtemelen aynı diyedir belki bilemiyorum..
Bu arada Legion'ın Türkçe yama çalışması Anonymous tarafından başlanmış.

https://www.cevirihaber.com/forum/k...ma-calismasi-14-devam-ediyor-anonymous-ceviri

Transient Ghost

Ekip Lideri
1 Aralık'ta Devil May Cry 5 Special Edition geliyor. Ek oyun değil biliyorum ama sitede paylaşırsanız çok hoş olur. Sitede paylaşmasanız bile, bana özelden torrentini atarsan sevinirim dostum .:)):)):))(emoji güzelmiş:D) @Transient Ghost
Maalesef Special Edition sürümü pc'ye çıkmayacakmış.Aşağıdaki haberden detaylarını öğrenebilirsin.Belki daha sonra olabilirmiş (yanlış anlamadıysam).Bu arada çıksaymış Denuvo'suz olduğu için direkt kırılır ve siteye eklenirdi fakat durum böyle maalesef.

https://store.steampowered.com/newshub/group/38496645/view/2899711982395197170

Maalesef Special Edition sürümü pc'ye çıkmayacakmış.Aşağıdaki haberden detaylarını öğrenebilirsin.Belki daha sonra olabilirmiş (yanlış anlamadıysam).Bu arada çıksaymış Denuvo'suz olduğu için direkt kırılır ve siteye eklenirdi fakat durum böyle maalesef.

https://store.steampowered.com/newshub/group/38496645/view/2899711982395197170
Üzdü Vergil ile tekrar bitiricektim. Neyse yapıcak birşey yok.

Teşekkür ederim:))

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt