Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BayLord51

Torrent-Oyun.com
horizon zero dawn gog gelmiş bu son sürüm mü çökme,donma,kasma gitmiştir inşallah sağlam sürüme kadar bekliyordum

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
horizon zero dawn gog gelmiş bu son sürüm mü çökme,donma,kasma gitmiştir inşallah sağlam sürüme kadar bekliyordum
Sağlam mı bilmiyorum ama en güncel sürüm bu ( v1.08 ), yeni kırıldı.Deneyen biri yorum yaparsa anca öyle öğrenebiliriz sağlam olup olmadığını.Ben anca repack çıktıktan sonra deneyebilirim.Gerçi ona bile boş alanım yetmeyebilir.

alperen45

Torrent-Oyun.com
Sağlam mı bilmiyorum ama en güncel sürüm bu ( v1.08 ), yeni kırıldı.Deneyen biri yorum yaparsa anca öyle öğrenebiliriz sağlam olup olmadığını.Ben anca repack çıktıktan sonra deneyebilirim.Gerçi ona bile boş alanım yetmeyebilir.
Son sürümü kırıldımı v1.08 ? Anlamadım pek indirme linki varmı :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Şimdi indirip bi denemek istedim ama indirme hızı 25kb ı geçmiyor maalesef :confused: Birkaç gün sonra indirmek daha mantıklı gibi
Alternatif torrent de var, bi' dene istersen.
Edit: Yarına hızlar artabilir bu arada.

Ekli dosyalar

Web sitesi
www.cydd.org.tr
Arkadaşlar hepinize merhabalar,

Malum Call Of Duty Black Ops Cold War yeni piyasaya çıktı, bir önceki oyun olan Call Of Duty Modern Warfare(2019) ne zaman kırılır bilginiz yada duyumunuz var mı bu hususta?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar hepinize merhabalar,

Malum Call Of Duty Black Ops Cold War yeni piyasaya çıktı, bir önceki oyun olan Call Of Duty Modern Warfare(2019) ne zaman kırılır bilginiz yada duyumunuz var mı bu hususta?
Oyun online zorunluluk istiyor. Bu yüzden kırılması en zor oyunlardan biri. Aynısı Cold War için de geçerli.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Tamam tamam bayrağı ben devralıyorum. Ahanda buraya yazıyorum. Vallaha da vahallahda bu oyun perşembe günü kırılacak. Şayet kırılmadı. O zaman 5. günün şafağında beni bekleyin. Şafakta ise doğuya bakın!” Beyazlara bürünmüş atı ile cpy görünecek. Hadi diyelim görünmedi. Yahu dünyanın sonu mu?naughty:.naughty:.:D:))

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt