Torrent-Oyun | Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Deus ex MD i 2 sene önce almış ve iade etmiştim. wait what??
Olur arada öyle şeyler hocam :) Valla tüm seriyi çıktığı dönemlerde deneyimledim. ilk oyun ve human okeydir benim için ama ikinci oyun olarak çıkan invisible war ve son oyun MD eh işte. Arada İOS a çıkan versiyonları salla zaten.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Trainer açarsam 10 saat dayanmaz
Nasıl zevk alabiliyorsun ya, ben hiç zevk alamıyorum.En son şu The Surge'i sürekli başa dönmeyeyim diye trainer ile oynayayım dedim, önüme geleni öldürüp hiç ölmeyince kısa bir süre sonra hemen sıkıldım.Zaten o tür oyunların da zevki zor olup sonucunda da başardım hissi vermektir.E ben zor oyun haricinde trainer'a ihtiyaç duymuyorum bile.Ayrıca bunda niye trainer'a ihtiyaç duyasın ki, hadi kullandın diyelim atıyorum minimum 40 saatlik hikayeyi 10 saate indiremezsin ki, o kısımlar oyunun hikaye kısımlarıdır.Mümkünatı yok 10 saate indiremezsin, ana hikayenin uzunluğu ne kadarsa o kadar oynarsın.

Death

Elizabeth Olsen
Nasıl zevk alabiliyorsun ya, ben hiç zevk alamıyorum.En son şu The Surge'i sürekli başa dönmeyeyim diye trainer ile oynayayım dedim, önüme geleni öldürüp hiç ölmeyince kısa bir süre sonra hemen sıkıldım.Zaten o tür oyunların da zevki zor olup sonucunda da başardım hissi vermektir.E ben zor oyun haricinde trainer'a ihtiyaç duymuyorum bile.Ayrıca bunda niye trainer'a ihtiyaç duyasın ki, hadi kullandın diyelim atıyorum minimum 40 saatlik hikayeyi 10 saate indiremezsin ki, o kısımlar oyunun hikaye kısımlarıdır.Mümkünatı yok 10 saate indiremezsin, ana hikayenin uzunluğu ne kadarsa o kadar oynarsın.
Önemli olan hikayeyi anlamak değil ki kısa sürüde bitirmek konuşma sahnelerini bas geç trainer i verdiği hazzı hiç-bir şey veremez ki ben ölümsüzlük açmıyorum sadece kendimi geliştiriyorum ve mermi hilesi yapıyorum

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hayatında hiç RPG oyun oynamamış birisi olarak bende bekliyorum oyunu. Seçim yapmak, açık dünyada gezinmek( yaratıkların ve büyü vs gibi mekaniklerin olmadığı), araba sürmek yeri geldiğine silahlı çatışmaya girmek tam aradığım şeyler valla. Ben ki indirdiğim tüm GTA oyunlarının görevlerini yapmayıp mod yükleyerek açık dünyasında görev yapmadan dolaşan birisi olarak seveceğimi düşünüyorum çünkü oyunda açık dünya var araba sürmek var seçim yapma var yeri geldiğinde çatışma var daha ne olsun abi? Büyü ile yaratıklar ile acayip acayip ortamlar ile uğraşmak yok. Miss gibi ortam. Yok boss kes yok q bas e bas vs yok kılıca şu skilli verirsen daha iyi keser. Yıl olmuş 2020 hala daha karakter kasıp yaratık kesmek bana garip geliyor. Bu oyunun görevlerini yapmasam bile açık dünyası büyük olacaksa eğer orada bile kaybolurum ben.
Beklentini biraz düşürsen iyi olacak dostum.Harita sandığın kadar büyük olmayabilir.

https://www.nightcity.io/

Önemli olan hikayeyi anlamak değil ki kısa sürüde bitirmek konuşma sahnelerini bas geç trainer i verdiği hazzı hiç-bir şey veremez ki ben ölümsüzlük açmıyorum sadece kendimi geliştiriyorum ve mermi hilesi yapıyorum
İlginç.

Sorması ayıp, Five Date's kırıldı mı?
Oyunun konusu ne hocam?

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Yanlış anlaşılmasın. Malum bu korona döneminde hepimiz yalnız kaldık, sıkıldık. Gündelik hayatın getirdiği ve üniversitelerin kapanmasıyla birlikte oluşan gubarma duygumuzu bastıracak. Pandemi sonrası hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğimiz vakit aklımızda "Hala ALFA mıyım?" sorusunu giderecek bir bir oyundur.
ÖNEMLİ NOT: Ayrıca içimdeki ALFALIĞI pandemi nedeniyle kısıtladım. Yıl başına kadar kapanacağım, o yüzden lazım.

ALFA ALFA ALFAAAAAAA

Şimdi bu oyunu önden malum şahıslara verecekler ya biz? Youtube nin ana sayfasın da Cyberpunk 2077 Türkçe Bölüm 1 : BAŞLIYORUZ!!! görünce ben ne yapacağım? Yada Castro izlemek için girdiğim Twitch ana sayfasında Cyhberpunk kodu bedava ve önceden verilmiş hiç bir işe yaramayan andavallardan görmek zorunda mıyım? Galiba chrome u silmem lazım.

Şimdi bu oyunu önden malum şahıslara verecekler ya biz? Youtube nin ana sayfasın da Cyberpunk 2077 Türkçe Bölüm 1 : BAŞLIYORUZ!!! görünce ben ne yapacağım? Yada Castro izlemek için girdiğim Twitch ana sayfasında Cyhberpunk kodu bedava ve önceden verilmiş hiç bir işe yaramayan andavallardan görmek zorunda mıyım? Galiba chrome u silmem lazım.
Merak etme ön sürüm millete ulaştığı an düşer piyasaya. Yeter ki dosyalar paylaşılsın. İçinden geçerler oyunun ve aynı süreçte başlarsın oynamaya hocam :)

Merak etme ön sürüm millete ulaştığı an düşer piyasaya. Yeter ki dosyalar paylaşılsın. İçinden geçerler oyunun ve aynı süreçte başlarsın oynamaya hocam :)
Güveniyorum sana hocam o yüzden kafamdan bu düşünceyi atıyorum sayende, sırada ki derdime geçiyorum. Büyükler basmadan küçükleri eleyelim :D

GREY

[TechGuy]
İNG de oyunu 16 saat deneyimleyen arkadaş Twitter üzerinden kendine cyberpunk hakkında gelen sorulan soruları cevaplamış dostlar. Alt yazıyı açıp izlemenizi öneririm..

Bu arkadaşın farklı bir yerde videosunu izledim 3 gün önce. Kısaca araç sürüşünden ve şehrin atmosferinden büyülenmiş. Kesinlikle aksiyon FPS oyunu değilde tam anlamıyla bir RPG oyunu olduğunu söylüyor. Genel itibariyle oyunun tatmin edici derecede doyurucu olduğunu da söylüyor. Oyunun bazı yerlerinin ciddi şekilde törpülenmesi gerektiğini söylediği bir kaç yer var. Ekstra olarak ekleyeyim Bu hafta steamde en çok satan oyun olmuş kendileri naughty:.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt