Kırılan Son Oyunlar, Yeni Gelişmeler ve Crack Haberleri [GÜNCEL]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
F1 2018 v1.16 DRM-FREE LEAKED

Sekiro'da denuvo olacak mı? Redditte denuvolu oyunlar listesinde gözükmüyor? Bir de oyunun save sistemi dark souls gibi mi olacak belli mi?
Denuvo olmayacak gibi görünüyor ama yine de son ana kadar beklemekte fayda var.Nitekim Metro'da da olmayacak gibi tahminler yapılmıştı fakat Deep Silver'ın isteği üzerine eklenmişti.

Save sistemi aşağıdaki linkte ''Sekiro'da Da Bolca Ölecek Miyiz?'' başlığı altında söylenmiş galiba.Anladığım kadarıyla Dark Souls'taki 'bonfire' mantığında olacakmış fakat Dark Souls'tan farkı, öldükten sonra istediğimiz takdirde bir kez dirilme hakkımızın olacağı.

http://oyungezer.com.tr/haber/56549-sekiro-shadows-die-twice-hakkinda-bildigimiz-her-sey

maskelilincoln

Torrent-Oyun.com
Need for speed payback unutuldu gitti. Full sürümü kırmadılar :(
Nasıl unutuldu la o oyun çıktıktan 3 ay sonra kırıldı

Edit : Eklemek istiyorum oyun 10 üzeri 5 diyebilirim beni tatmin etmedi yarışmaktan başka bi bok yok hikayeside sıkıcı olmamış hele multiplayer modu berrrrbat para verdim aldım keriz gibi pişmanım

Forza horizon 4 bekliyorum ama kırılmıcak sanırım ya crackdown 3 oyununu kıran codex bu oyunu kırmıyor neden bilmiyorum

Murusti

Torrent-Oyun.com
Assassins creed odyssey dlc kırılmadımı hala arkadaslar.birde türkçe yamasından haber varmı

IFonQzrAiL

Torrent-Oyun.com
Nasıl unutuldu la o oyun çıktıktan 3 ay sonra kırıldı

Edit : Eklemek istiyorum oyun 10 üzeri 5 diyebilirim beni tatmin etmedi yarışmaktan başka bi bok yok hikayeside sıkıcı olmamış hele multiplayer modu berrrrbat para verdim aldım keriz gibi pişmanım
Son update olanları kırılmadı ama. Bana full olan lazım idarelik oynuyordum.

Northgard.Relics-PLAZA
Yakuza.Kiwami.Update.v4-CODEX
Truberbrook.Update.1.11-CODEX
PC.Building.Simulator.Update.v1.1-PLAZA
The.Gameshow-SKIDROW
RICO-CODEX
Book.of.Demons.Update.v1.00.18135-PLAZA
Fire.Pro.Wrestling.World.NJPW.Junior.Heavyweight.Championship-PLAZA
Desolate.Update.v1.2.8-PLAZA
Infliction.Update.v2.3-CODEX
Hearts.of.Iron.IV.Man.the.Guns.Update.v1.6.1-CODEX
Galactic.Civilizations.III.Retribution.Update.v3.6-CODEX

ISKA

Seviye 13
SecretInvestigationsThemis RAZOR
RadicalRex RAZOR
EmpireoftheDeadSouls RAZOR
Antifector RAZOR
AirThreat RAZOR
DonnaBraveandtheDeathlyTree RAZOR
MysteryTalesTheOtherSide RAZOR

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt