Torrent-Oyun | Kingdom Hearts III + Re Mind DLC [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ReMind.png

Kingdom Hearts III + Re Mind DLC [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: -Re Mind DLC
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 65,2 GB

:pccikistarihi: 30.03.2021 (Re Mind DLC)

64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://www.epicgames.com/store/tr/p/kingdom-hearts-iii

:oyungoruntuleri:
Resim yükleme sitesinin sunucusu yanıt vermediği için resimler zaman zaman görünmeyebilir.
Anlayışınız için teşekkürler.

:oyunhakkinda:
KINGDOM HEARTS III + Re Mind (DLC)

KINGDOM HEARTS III + Re Mind'ı (DLC) satın al ve 3 ay ücretsiz Disney+ kazan! Teklif yalnızca belirli ülkelerde 18 yaşından büyük yeni Disney+ aboneleri için geçerlidir. Abonelik iptal edilmediği sürece 3 aylık dönemin sonunda, o tarihte geçerli yerel perakende fiyatından otomatik olarak yenilenir. Promosyon 31 Mayıs 2021'de sona erer. Daha fazla bilgi için SSS'yi ziyaret et.

HİKÂYE

Sora, Disney Castle'daki King Mickey tarafından gönderilen iki temsilci olan Donald Duck ve Goofy ile birlikte Heartless adlı karanlık bir gücün evreni istila etmesini ve ele geçirmesini önlemeye çalışıyor. Sora, Donald ve Goofy, pozitivizm ve arkadaşlığın gücüyle büyük zorlukları aşmak ve dünyalarını tehdit eden karanlığa karşı koymak için eski ve yeni ikonik Disney-Pixar karakterleriyle bir araya geliyor.
KINGDOM HEARTS III'ün sonunda ortaya çıkan diğer hikâye olan Re Mind'ı da içerir. Bu ilave bölümde Sora, Kairi'yi kurtarmak için Keyblade Graveyard'a gidiyor ve daha önce aklının ucundan geçmeyen gerçekleri keşfediyor.

,
Önemli Özellikler

Satın alımla yeni özel "Element Encoder" Keyblade
Disney ve Pixar Dünyalarında Macera

Keyblade'lerin Gücünü Serbest Bırak
Mini Oyunlarla Klasik Disney Kısa Filmlerini Yeniden Yaşa
Re Mind (DLC) Dâhil
:sistem_gereksinimleri:
1617153043557.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
NOT:

Yeni eklendiği için hızı düşük olabilir.Sabırla indiriniz.

ReMind_Logo.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Eklemiştim ama siteden kaynaklı bir sorun oluştu herhalde.Şimdi tekrar ekledim.iyi oyunlar.Bu arada resimler bende görünmüyor siz görebiliyor musunuz? (ekran görüntüleri)

ilk iki oyun ne zamana eklenir acaba
Konusunu açamayacağım maalesef.Aşağıdaki sürümler de bugün kırıldı, torrent linklerinden indirebilirsiniz.Bilgi için EpicStore linklerine bakmayı unutmayınız.İyi oyunlar.

Kingdom.Hearts.HD.1.5.and.2.5.ReMIX-CODEX

[52,0 GB] Kingdom.Hearts.HD.1.5.and.2.5.ReMIX-CODEX.torrent

Kingdom.Hearts.HD.2.8.Final.Chapter.Prologue-CODEX

[26,1 GB] Kingdom.Hearts.HD.2.8.Final.Chapter.Prologue.torrent

Ekli dosyalar

EfeLy

Torrent-Oyun.com
Şu oyunların türkçe yama hatta dublajları olsa tadından yenmez :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt