Kilo vermem lazım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Beuler eski konu kapandı
Şimdi beyler fitnessa gittim diyelim 1 2 ay oldu sonuç alamadım o zaman nolucak Birde boy uzamasına engel olur mu?
Ayrıca protein tozu falan alayaım mı zararı var mı?
Boy 172 kilo 78 yaş 15

Son düzenleme:
Beuler eski konu kapandı
Şimdi beyler fitnessa gittim diyelim 1 2 ay oldu sonuç alamadım o zaman nolucak Birde boy uzamasına engel olur mu?
:) :) protein tozu alma....sadece yağ yakıcı al....güzel bir diyet programı uygula...abur cubur fazla yeme...form bisküvisi diyette favorimdir...bebe bisküvisi de öyle...boy uzamasına neden engel olsun...duyanda sancak bu çocuk her gün 1 santim uzuyor :D

:):) protein tozu alma....sadece yağ yakıcı al....güzel bir diyet programı uygula...abur cubur fazla yeme...form bisküvisi diyette favorimdir...bebe bisküvisi de öyle...boy uzamasına neden engel olsun...duyanda sancak bu çocuk her gün 1 santim uzuyor :D
Ya hocam yaş 15 şimdi o yüzden boyum yeni yeni uzuyo zaten kısa kaldık uzayamadık o yüzden sordum.Yağ yakıcı metabolizmayı mı hızlandırıyo hocam

Ya hocam yaş 15 şimdi o yüzden boyum yeni yeni uzuyo zaten kısa kaldık uzayamadık o yüzden sordum.Yağ yakıcı metabolizmayı mı hızlandırıyo hocam
evet metabozlizmayı hızlandrır...kilo vermene yardımcı olur....ama ben bir öneri yaptım...istersen almak zorunda değilsin...yani ne alim dersen yağ yakıcı al...ama almadanda kilo verebilirsin...sadece bir öneri olarak düşün...boyunla alakalı bir sorun olcağını sanmıyorum....başka bilen dostlar varsa onlarda görüş bildirebilir...benim tecrübem bu kadar

evet metabozlizmayı hızlandrır...kilo vermene yardımcı olur....ama ben bir öneri yaptım...istersen almak zorunda değilsin...yani ne alim dersen yağ yakıcı al...ama almadanda kilo verebilirsin...sadece bir öneri olarak düşün...boyunla alakalı bir sorun olcağını sanmıyorum....başka bilen dostlar varsa onlarda görüş bildirebilir...benim tecrübem bu kadar
Hocam peki yağ yakıcıyı evde alsam spora gitmeden etkisi olur mu evde azcık sporla

Hocam peki yağ yakıcıyı evde alsam spora gitmeden etkisi olur mu evde azcık sporla
15 er dakikalıktan 45 dakikalık kardio yapçan...koşu, bisiklet ve uzay yürüyüşü....orda etkisi çok olucaktır...evde yapçaksan kahve iç....kafein vücuda enerji verir...oda yeterli olur....

Kardeş üç beyazdan kaçın: Şeker, tuz, ekmek.
Beyaz ekmekte hocam bi de hareketsizlik şnsanı öldürüyo uyku düzenin bozuluyo kilo alıyosun ruh gibi oluyosun.
15 er dakikalıktan 45 dakikalık kardio yapçan...koşu, bisiklet ve uzay yürüyüşü....orda etkisi çok olucaktır...evde yapçaksan kahve iç....kafein vücuda enerji verir...oda yeterli olur....
Zararı var mı hocam bunun peki?

dante1086

Torrent-Oyun.com
calistenic adı verilen antreman programına bakmanı tavsiye ederim. kilo verme konusunda etkili olduğu söyleniyor...

Beyaz ekmekte hocam bi de hareketsizlik şnsanı öldürüyo uyku düzenin bozuluyo kilo alıyosun ruh gibi oluyosun.

Zararı var mı hocam bunun peki?
yağ yakıcı o kadar uzun süreli kullanmıycaksın....ben kullandım dönemlerde zararını görmedim....zararlı olduğunu düşünmüyorum yine kullanırım....fakat zararlımı diye araştırmadım....kafeine gelince antrenmandan 30 dakkika önce içmen yeterli olucaktır....yinede dediğim gibi bu bir öneri....tercihler senin dostum....

Bir önceki konuda da dediğim gibi eğer bir faydası olmaz ise 2 ay gibi uzun bir sürede ya sporu, ya beslenme-uykuyu ya da hiçbirini düzgün yapmıyorsun demektir yani sorunu kendinde araman gerekiyor. İnan spor bile yapmadan sadece güzel bir beslenme bile yeterli kilo vermek için özellikle 3-5 kilodan bahsediyorum tabi ilerisi için spor mutlaka şart.

MuratTamer

Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe
Beuler eski konu kapandı
Boy 172 kilo 78 yaş 15
Yaşın daha çok genç. Kafana çok takmadan kararında ye, hareketli yaşa mottosuyla zaten önüne geçersin. Metobolizman orta yaş üstü insanlara göre daha hızlı çalışıyor aslında yaşın gereği ama maalesef günümüz dünyasında insanlar hareketsiz yaşayıp dengesiz besleniyor genelde. Fitness falan demişsin ama iyice ölç biç düşün. Hep bir heves salonlara altı aylık bir yıllık üyelikler yapıp sonra birkaç haftada gitmemeye başlıyor insan. Sonra paranı kurtarmaya uğraşıyorsun. O konuda kendinden emin ol öyle git gideceksen kardeşim.

Havalarda ısındı, parkta bayırda koşmak, top oynamak, bol bol yürümek en güzel spor bence senin yaşındakilere...

Yaşın daha çok genç. Kafana çok takmadan kararında ye, hareketli yaşa mottosuyla zaten önüne geçersin. Metobolizman orta yaş üstü insanlara göre daha hızlı çalışıyor aslında yaşın gereği ama maalesef günümüz dünyasında insanlar hareketsiz yaşayıp dengesiz besleniyor genelde. Fitness falan demişsin ama iyice ölç biç düşün. Hep bir heves salonlara altı aylık bir yıllık üyelikler yapıp sonra birkaç haftada gitmemeye başlıyor insan. Sonra paranı kurtarmaya uğraşıyorsun. O konuda kendinden emin ol öyle git gideceksen kardeşim.

Havalarda ısındı, parkta bayırda koşmak, top oynamak, bol bol yürümek en güzel spor bence senin yaşındakilere...
Katılıyorum fitness konusunda çoğu kişi üyelik alıp 1-2 ay gidip sonra bırakıyorlar salonu bir daha gitmiyorlar lakin fitness yerine sana boks gibi sporları önerebilirim 2.5 sene falan kick boks yaptım fitnessda yaptım emin ol kick boks daha çok yoruyor ve daha hızlı kilo vermeni sağlıyor tüm vücudu çalıştırdığın için tabi salondan salona değişir bizim hocamız iyiydi baya yardımcı olmuştu bana arkadaşın dediği gibi düşün tam kararını ver öyle başla bir spora ve bir şey daha yaşın küçük ben 15 yaşında kilomdan koşamıyordum :D zamanla vermeye başlıyorsun hele bir büyü yav şimdiden kafaya takmanın anlamımı var

Katılıyorum fitness konusunda çoğu kişi üyelik alıp 1-2 ay gidip sonra bırakıyorlar salonu bir daha gitmiyorlar lakin fitness yerine sana boks gibi sporları önerebilirim 2.5 sene falan kick boks yaptım fitnessda yaptım emin ol kick boks daha çok yoruyor ve daha hızlı kilo vermeni sağlıyor tüm vücudu çalıştırdığın için tabi salondan salona değişir bizim hocamız iyiydi baya yardımcı olmuştu bana arkadaşın dediği gibi düşün tam kararını ver öyle başla bir spora ve bir şey daha yaşın küçük ben 15 yaşında kilomdan koşamıyordum :D zamanla vermeye başlıyorsun hele bir büyü yav şimdiden kafaya takmanın anlamımı var
Ben de boksu, kickboksu, güreşi öneriyorum en azından öğreniyorsun bir şeyler. Vücut geliştirme hain bir spordur bıraktığın zaman o da seni bırakıyor.

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
Bende 30 kilo vermiş biri olarak söyliycem tek ana temel mantık kalori açığı oluşturman kardeşim fat secret vs bu tarz programlara yaktığın kaloriyi yani egzersizleri süreleri vs gir ondan 500 daha 700 daha aşşağıda ye biraz daha fazla protein tüket karbonhidratını biraz kıs ve yağ yakıcı vs alma hiç gerek yok en temizinden sek 2 fincan kahve vs ve ya yeşil çay işini görecektir. Tarçın tüketmeni tavsiye ederim karbonhidrat olarakta daha az acıkman için glisemik indeksi vs düşük karbonhidratlar tüketebilirsin spor olarakta vücut ağırlığı ile yapman yeterli olacaktır bence eğer bi program yoksa aklında ege fitness var bilirsin belki her gün canlı yayın yapıyor bende ramazan dolayısıyla şuan onu takip ediyorum gayet güzel vücut ağırlığı ile çalışıyor sadece omuz kolda hafif ve ağır dumbell kullanıyor. Şekeride kesip bol bol su içmen lazım. Yeşillik tüketmenide öneririm.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Beuler eski konu kapandı
Boy 172 kilo 78 yaş 15
ilk aylarda verdiğin kilo diğer aylara göre daha hızlı olur, ilk 3 ay şu kadar kilo verdim neden sonraki 3 ay daha az kilo verdim pü falan deme oldukça normal

ayrıca birkaç ayda sonuç alman çok zor zaten, protein tozuna da gerek yok senin için şimdilik

Olmaz inşallah bu sefer Şehmus abi :)
Bir önceki konuda da dediğim gibi eğer bir faydası olmaz ise 2 ay gibi uzun bir sürede ya sporu, ya beslenme-uykuyu ya da hiçbirini düzgün yapmıyorsun demektir yani sorunu kendinde araman gerekiyor. İnan spor bile yapmadan sadece güzel bir beslenme bile yeterli kilo vermek için özellikle 3-5 kilodan bahsediyorum tabi ilerisi için spor mutlaka şart.
Ya hocam beslenmeylede olurda şimdi kiloluyum dediğim gibi mesela istediğim gibi olmam için 10 kilo falan vericemde şdy olucak.Kilo vermek yerine fazla kiloyu kasa çevirmek benim için daha mantıklı.

Bi de beyler sağolun cevaplarınız için :)
Ben çok çabuk sıkılan biriyim o yüzden mesela önerdiğiniz programları indiririm ama 1 hafta sonra sıkılır bırakırım.O yüzden salona gidersem hem aktivite olur hemde bırakma ihtimalim daha azalır parada vermiş olucağım için

Olmaz inşallah bu sefer Şehmus abi :)

Ya hocam beslenmeylede olurda şimdi kiloluyum dediğim gibi mesela istediğim gibi olmam için 10 kilo falan vericemde şdy olucak.Kilo vermek yerine fazla kiloyu kasa çevirmek benim için daha mantıklı.

Bi de beyler sağolun cevaplarınız için :)
Ben çok çabuk sıkılan biriyim o yüzden mesela önerdiğiniz programları indiririm ama 1 hafta sonra sıkılır bırakırım.O yüzden salona gidersem hem aktivite olur hemde bırakma ihtimalim daha azalır parada vermiş olucağım için
bence sen spora salonu ücretini bize ver....
sen kilo verene kadar forumlarda senin kilon bizim kilomuz :D
her başlık açtığında kilo vermem lazım diye yazıyon ...
forumda vukuat çıktığında yarım kilo zayıflıyon zaten :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt