kilo alamıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kesici000

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar 19 uma yeni girdim boy 179 kilom 54-57 arası (bazen tıka basa yiyip sabah 54 iken akşam 57 olabiliyorum) ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum deli gibi yiyiyorum hatta bazen yemekten nerdeyse kusmaya kadar geliyorum ama nafile 2-3 ay önce fitness yapıyordum şöyle bi 3-4 ay yaptım hiçbir değişiklik olmadı vede metabolizmam çok hızlı çalışıyor her gün mutlaka 1 kere büyük tuvalete gidiyorum yiyiyorum geri çıkartıyorum önerileriniz nedir sorunu yaşa ve hormonsal sorunlara bağlıyorum...benden 2 yaş küçük kardeşim var o da aynı kilolarımız nerdeyse denk

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Düzenli spor yapıp beslenmene düzeni oluşturman gerekiyor bende senin gibiydim çok cılızdım 12 yaşında spora başladım herşeyimi düzene soktum şuanda 70 KG civarıyım ve Kas/Yağ oranım çok iyi.

eylül

Maksimum Östrojen
Ben de dahil bazı insanların bünyesi böyledir, ne kadar yiyecek tüketse de kilo alamaz. Siz yine de bir diyetisyene gidin. Ben dahiliye'ye gitmiştim bunun için.

Zayıf da olunulsa önemli olan sağlıktır, ben ne kadar yiyecek tüketirsem tüketeyim kilo alamıyorsam vardır bünyemin bir bildiği.

kesici000

Torrent-Oyun.com
diyetisyene falan zamanında gittim aynı sorun yüzünden kan almışlardı hiçbir problem çıkmamıştı 3 yıl falan sonra 22-23 yaşında olacağım için o zamana kadar alırım diye düşünüyorum çünkü yaşıtlarımda da aynı problemi görüyüyorum imrenerek baktığım bouçoçuk çok kaslı dediğim insanlar bile 65 kilo falanki bi erkek en az 70 olmalı...sanırım yaşla alakalı...

eylül

Maksimum Östrojen
Nescafe metabolizmayı hızlandırırmış. Ben tüketmemeye çalışıyorum.

Killerbean

All day Every day!!!
metabolizma hızlıda olsa yavaşta olsa günün sonunda kilo almak ve vermek tamamen alınan kalori ile alakalı. istisnalar olabilir ama bu böyledir.
myfitness pal ile aldığın kaloriyi takip et. kolay kalori kaynaklarına yönel. fıstık,fıstık ezmesi gibi mesela ya da ekmek,yulaf gibi tahıl grubu besinler. ben tercih etmesemde kilo alma döneminde dirty bulk denilen ne varsa ye olayı da işe yarayabilir. sağlıklı sağlıksız göm gitsin yani.

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
metebolizman ile alakalı bir olay olabilir dostum
guatr larına hormonlarına falan baktır bence
tam kan sayımı yaparsan guatr ların falan çıkar
aileden de kaynaklı olabilir yani baban az kiloludur anne az kiloludur
mesele ben annem guatr hastası ameliyat falan oldu ve bende de guatr var
22 yaşındayım 40 kiloyum :) ( tabii kronik alerjik astım hastasıyım kortizon ilaçları falan bunun da etkisi var)

Bende aynı sorundan şikayetçiydim.Lise yıllarında şuan 20 ye gireceğim az kaldı.1.80 boy 70 kiloyum 3 -4 sene önce 50 kiloydum.Yıllar geçtikçe alırsın demişti doktor.Öylede oldu çok takma kafana elbet alırsın.

kesici000

Torrent-Oyun.com
bu yazıyı yazdıktan sonra canla başla kilo almaya çalıştığım ve çabalarım ve azmim sonucu şuan 62-63 kiloya çıktım ve hızla almaya devam ediyorum ve fitness te yapıyorum ama bu seferde göbek var ama sıkınca gidiyor şöyle 1 sene sonra çok estetik bir vücudum olacağına inanıyorum (fitnessi bırakmayı düşünmüyorum)aslında body building ama ben fitness diyorum

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
bebebisküvüsü ye her akşam full abur cubur ye akşam yatmadan önce ekmek ye bak nasıl kilo alıyorsun :D

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
Midede kurta olabilir , ayrıca bende senin gibiydim.
18 19 yaşımda 57 56 dı hep.
daha sonradan yaş ilerledikçe metopolizma yavşlayacaktır kilo almaya başlarsın Bi doktora git .
2*3 ilaç vericek bi süre kullan.

eylül

Maksimum Östrojen
Sağlıklı kilo almak önemli, yoksa ben de bilirim hergün cips gibi gıdalar tüketmeyi :) Sağlıksız kilo almaya çalışırsam bu bana birgün kanser olarak geri dönebilir.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Alıp da pişman olacağına böyle kal daha iyi. Zamanla bedenin toparlar. Bu lafı çok duymuş olabilirsin ama bende senin gibiydim 60 bandına yakındım sadece şimdi 95 e çıktım pişmanım. :D

Herşey zamanla olur ama illa kilo alacağım diye uğraşacaksan yatacaksın sporu falan bırakacaksın. Camış gibi yatmadan kilo almak zor.

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
bu yazıyı yazdıktan sonra canla başla kilo almaya çalıştığım ve çabalarım ve azmim sonucu şuan 62-63 kiloya çıktım ve hızla almaya devam ediyorum ve fitness te yapıyorum ama bu seferde göbek var ama sıkınca gidiyor şöyle 1 sene sonra çok estetik bir vücudum olacağına inanıyorum (fitnessi bırakmayı düşünmüyorum)aslında body building ama ben fitness diyorum
kan tahlili yaptırık guatr larına baktırdın mı kardeşim guatr larda yavaş çalışıyor olabilir

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt