KILL la KILL -IF [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
0.png

KILL la KILL -IF [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 3.93 GB

:pccikistarihi: 26.07.2019

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:
y055454.jpg

Oyun Hakkında :

Honnou Şehri sokaklarını sallayan, eleştirmenlerin beğenisini kazanan 2013 anime unvanı olan 'KILL la KILL' sonunda aksiyon dövüş oyunu olarak geri döndü! Satsuki Kiryuin, Ryuko Matoi ve daha fazlası gibi oynayın ve sizi 'KILL la KILL' canlı ve aksiyon dolu dünyasına daha da çekecek alternatif hikayenin tadını çıkarın.
Satsuki Kiryuin'i bu oyunun ana kahramanı olarak kontrol ediliyor ve çeşitli karakterlere karşı savaşırken hikayeye devam ediyorsun. Tüm senaryolar orijinal senaryo yazarı Kazuki Nakashima'nın gözetiminde denetleniyor. Hikayeyi yaşayacaksınız, orijinal dizinin kahramanı Ryuko'nun rakibi Satsuki Kiryuin perspektifinden ortaya çıkacaksınız.
THREE BASIC BATTLE ACTIONS :
Temel eylemler arasında "Normal Attack", "Guard" ve "Break Attack" bulunur.
Normal Attacks :
Küçük hızlı bir saldırı. "Menzilli Saldırıyı Kapat" ve "Uzun Menzilli Saldırı" dır. Otomatik açılan seçenek için saldırı düğmelerinden birine arka arkaya basın!
Guard :
Tüm normal saldırılara karşı bloklar ve hasar alır. Ancak, oyuncular Break Attacks'a karşı korunamazlar.
Break Attack :
Yavaş, geniş menzilli ağır bir saldırı. Rakibinizin savunmasını geçebilir, ancak sizi geniş açıklık bırakır.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (32bit/64bit)

İşlemci: Intel Core i5-7500

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX760 2GB

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Bugün Ps4 mağazasını gezerken denk geldim, acaba ne zaman indirime girer diyordum. Bilgisayara indirip deneyeyim bakalım.

Teşekkürler paylaşım için.

*Düzenleme: Oyunu açmaya çalışıyorum ama "Press any button" kısmı geçtikten sonra takılıyor. Başka yaşayan var mı aynı problemi?

Son düzenleme:
Bugün Ps4 mağazasını gezerken denk geldim, acaba ne zaman indirime girer diyordum. Bilgisayara indirip deneyeyim bakalım.

Teşekkürler paylaşım için.

*Düzenleme: Oyunu açmaya çalışıyorum ama "Press any button" kısmı geçtikten sonra takılıyor. Başka yaşayan var mı aynı problemi?
Oyunun 1.02 güncellemesi çıktı, onu kurmayı dene.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt