(Kilitlendi) Kingston HyperX Furry DDR3 1600 Mhz 8 GB Ram

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rheago

Seviye 1
Merhaba arkadaşlar,

ürünü 1 ay önce vatan bilgisayardan 0 aldım. Faturası duruyor. Ürün çalışır durumda. İstanbul içi elden teslim edebilirim.
İstediğim fiyat 350 TL. Pazarlık sünnettir.

ram 1.png

cıhee

Torrent-Oyun.com
satışına çomak sokmak gibi olmasın ama 2 ay önce DDR4 8gb 3200mhz ram i 330TL ye sattım (oda zorla) geçen hafta DDR3 8gb 1866Mhz ram i 200 ye sattım. ÇOK ÇOK ÇOK pahalıya satıyorsun. Yeni almış olabilirsin ama millet yeni olarak DDR4 e para verir.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Neden benim satış ilanımda başkalarının satış linkini paylaşıyorsunuz? Bu yaptığınız sizce etik bir davranış mı? Ürünü 300 TL ye bu akşam satıyorum ayrıca.
Link paylaşmak yasak değil hocam.Sizi tartışmaya sevk edecek yorumlara cevap vermek yerine raporlayarak bize bildirebilirsiniz.Tartışmaya katılmanız halinde konunuz kilitlenecektir.İyi forumlar.

Rheago

Seviye 1
satışına çomak sokmak gibi olmasın ama 2 ay önce DDR4 8gb 3200mhz ram i 330TL ye sattım (oda zorla) geçen hafta DDR3 8gb 1866Mhz ram i 200 ye sattım. ÇOK ÇOK ÇOK pahalıya satıyorsun. Yeni almış olabilirsin ama millet yeni olarak DDR4 e para verir.
Ben 0 fiyatına göre fiyatlandırma yapıyorum. Kimse yeni aldığı ürünü, satın aldığı fiyattın yarı fiyatına koymak istemez.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Ben 0 fiyatına göre fiyatlandırma yapıyorum. Kimse yeni aldığı ürünü, satın aldığı fiyattın yarı fiyatına koymak istemez.
iyi diyorsun güzel diyorsunda ddr3 ankart kullanan insan neredeyse kalmadı, kalanda sistemini güncellemek istese emin ol ramden başlamaz ona. O yüzden istediğin yerden fiyatla ram sana bakar evde sen rame. Seni eleştirmeye kalkmıyor kimse sadece satabilmen için yardım etmeye fikir vermeye çalışıyoruz. Ddr3 1800 mhz ramin 2.elde satılabileceği max fiyat 200 tldir şu an.

cıhee

Torrent-Oyun.com
1866 mhz ddr3 200 e sattım bak yineliyorum. 350 tl ye ddr4 ler geliyor. Senin yaptğın iskembleyi çekip oltayı göle atıp uyuya kalmak.Olurda bir balık oltaya denk gelirse akşam bişirip yemek. Yukarda allah var yazıktır,vicdansızlıktır ddr 3 e 350 istemek.

Rheago

Seviye 1
1866 mhz ddr3 200 e sattım bak yineliyorum. 350 tl ye ddr4 ler geliyor. Senin yaptğın iskembleyi çekip oltayı göle atıp uyuya kalmak.Olurda bir balık oltaya denk gelirse akşam bişirip yemek. Yukarda allah var yazıktır,vicdansızlıktır ddr 3 e 350 istemek.
Eleştirileriniz ve yardım etme istekleriniz için sağolun. Serbest piyasa denen bir şey var. Herkes istediği ürününü istediği fiyata koyar. İsteyende istediği ürünü satar. Bundan doğal bir şey yoktur. Ayrıca vicdansızlıkta olmaz.

cıhee

Torrent-Oyun.com
Eleştirileriniz ve yardım etme istekleriniz için sağolun. Serbest piyasa denen bir şey var. Herkes istediği ürününü istediği fiyata koyar. İsteyende istediği ürünü satar. Bundan doğal bir şey yoktur. Ayrıca vicdansızlıkta olmaz.
senin gibi zihniyetler yüzünden zaten 2. elin fiyatları bu halde. .2.el ASLA AMA ASLA SIFIR YANINA YAKLAŞAMAZ DEĞER KAYBEDER. MANTIĞI OLAN HER İNSAN ÇOK UFAK BİR FARK İÇİN 2.EL TERCİH ETMEZ.Dün fx8120 380tl ye sattım sahibinden e bakarsam 600 e satmam lazımdı. Vay efendim 0 aldım da düşük satamam da serbest piyasada...
Ozaman hiç bir yerde "şu pahallıymış" demeyeceksin. Dondurma emiklemek haktır. Sen o zamazingoyu da anca beyni olmayan birine yada teknolojiden anlamayan küçük bir çocuğa satarsın ve sen buna vicdansızlıktan sayma. Dikkat ettiysen sana hak veren biri yok burda herkez pahalı diyor bi sen çok uçlardasın. MSI kasa satan kişi bile 2100 den 1900 e çekti sen at gözlüğü takmaya devam.

Rheago

Seviye 1
senin gibi zihniyetler yüzünden zaten 2. elin fiyatları bu halde. .2.el ASLA AMA ASLA SIFIR YANINA YAKLAŞAMAZ DEĞER KAYBEDER. MANTIĞI OLAN HER İNSAN ÇOK UFAK BİR FARK İÇİN 2.EL TERCİH ETMEZ.Dün fx8120 380tl ye sattım sahibinden e bakarsam 600 e satmam lazımdı. Vay efendim 0 aldım da düşük satamam da serbest piyasada...
Ozaman hiç bir yerde "şu pahallıymış" demeyeceksin. Dondurma emiklemek haktır. Sen o zamazingoyu da anca beyni olmayan birine yada teknolojiden anlamayan küçük bir çocuğa satarsın ve sen buna vicdansızlıktan sayma. Dikkat ettiysen sana hak veren biri yok burda herkez pahalı diyor bi sen çok uçlardasın. MSI kasa satan kişi bile 2100 den 1900 e çekti sen at gözlüğü takmaya devam.
Dediğim gibi. Serbest piyasa ve hangi fiyattan koyacağıma kimse karışamaz. Buna da hakkı yoktur. Ayrıca 0 fiyatından daha ucuza satıyorum ben? Ayrıca siz benim "şu pahalıymış" dediğimi nereden gördünüz anlamadım?

cıhee

Torrent-Oyun.com
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt