Kernel tarafından PS4 5.55 Kırıldı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Darkslftware.net sitesinden kırıldığında bakabilirsiniz.6.0 güncellemesi yayınlanınca çıkacak.Hayirli olsun :)

ISKA

Seviye 12
5.55te geçen hafta bir açık bulunduğu dolaşıyordu etrafta. Hadi bakalım hayırlısı

PΘINE

5.55te geçen hafta bir açık bulunduğu dolaşıyordu etrafta. Hadi bakalım hayırlısı
Hocam dediğim siteye bakın.Darksoftware kırıldığını gösteriyor.Hatta yarı webkit bile yayınlanmış.Az kaldı Linkin gelmesine hayırlısı bakalım.

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
ben hep bu konuya merak sardım link gelirse lütfen ama lütfen atın buraya biz de faydalanalım belki bir rehber felan hazırlayabilir misiniz :D neyse link yeter galiba benim ps4 5.55 sürümünde de

Kırılalı uzun zaman olmuştu, hatırladığım kadarıyla bir engeli aşamamışlar ama sistemin içindeler ben de beklemedeyim:)

PΘINE

Kırılalı uzun zaman olmuştu, hatırladığım kadarıyla bir engeli aşamamışlar ama sistemin içindeler ben de beklemedeyim:)
Sistem kırıldı.SCE.PARTY sitesine girerek bakabilirsiniz.Ama şu an sadece Kernel ve dostlarına özel.6.0 çıkması bekleniyor.Bugun yarın yayınlanacaktır

Sistem kırıldı.SCE.PARTY sitesine girerek bakabilirsiniz.Ama şu an sadece Kernel ve dostlarına özel.6.0 çıkması bekleniyor.Bugun yarın yayınlanacaktır
Yayınlanırsa hepimizin açısından iyi olur tabikii,Ben 5.05 cfw kullanıcısıyım pek farketmez benim için :D

PΘINE

SONY Çok yüksek fiyatlar çekiyor.RDR2 300 TL, Türkçe Seçenek yok.Spider-man aynı şekilde YOK! Maalesef böyle ülkemizde değer gören oyunlar Türkçe seçeneklendirmeler görmedikçe; yüksek etikete sahip oyunları almamızı beklemesinler.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.