Torrent-Oyun | KENA: Bridge of Spirits [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şükür Şükür ya bende öyle inan ki sevindim ama new game yok malesef
Aşağıdaki post'ta söylediğim gibi tikli olan oyunları yavaş yavaş ekleyeceğim.Maalesef konusunu açmak gereğinden fazla uzun sürdüğü için ard arda veya bir anda hepsinin konusunu açamıyorum.Bir de tikliler haricinde eklenebilir diye yazdıklarım var.Onlar da geç de olsa eklerim diye düşünüyorum ancak biraz zaman alacak, onu da şimdiden söylemiş olayım.

Sixth Sense 1 hafta önce başlamış yamaya ve çok fazla sürmez yazmışlar ama bilmiyorum discord adreslerinden herkes soruyor cevaplayan kimse yok... Eğer 1-2 hafta içerisinde çıkartmazlarsa basıcam mecbur Makine Yamasını.

omerkursat

Torrent-Oyun.com
Geçen hafta Oyunu yükledim crack yaptım tıklıyorum hiçbişey olmuyor. Crack bozuk olabilir mi o günden beri forum açılmıyor soramadım da kimseye

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Geçen hafta Oyunu yükledim crack yaptım tıklıyorum hiçbişey olmuyor. Crack bozuk olabilir mi o günden beri forum açılmıyor soramadım da kimseye
Cracki yanlış klasöre atmış olabilir misin ? Bende bir tane klasör vardı diğer oyunlar gibi değildi epic de olduğu için sanırım neyse bir kaç tanesine attım hata vermişti sonra yanlış klasöre attığımı anlayınca doğrusunu bulup ona attım direk açıldı .oyunda baya klasör var dikkatli atarsan sorun olacağını sanmıyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Crack bozuk olsa herkeste açılmama sorunu olurdu.Ya sisteminle alakalı bir uyumsuzluk durumu vardır ya da arkadaşın dediği gibi bir yerde hata yapıyor olabilirsin.

omerkursat

Torrent-Oyun.com
Cracki yanlış klasöre atmış olabilir misin ? Bende bir tane klasör vardı diğer oyunlar gibi değildi epic de olduğu için sanırım neyse bir kaç tanesine attım hata vermişti sonra yanlış klasöre attığımı anlayınca doğrusunu bulup ona attım direk açıldı .oyunda baya klasör var dikkatli atarsan sorun olacağını sanmıyorum
Kena/Binaries/Win64 kısmına attım

Oyunun sağlam çevirisi " Anonymous " çeviri de mevcut arkadaşlar. 18.5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Boş yere makine çeviri ile oynamayın bence.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun sağlam çevirisi " Anonymous " çeviri de mevcut arkadaşlar. 18.5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Boş yere makine çeviri ile oynamayın bence.
Bilgilendirme için teşekkürler.Ayrıca her ne kadar %1 bile olsa SixthSense ekibi tarafından da ücretsiz olarak çevriliyor oyun.Beklerim diyen varsa o çeviriyi de kullanabilir.

1634387917195.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt