Torrent-Oyun | KENA: Bridge of Spirits [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
KENA KAPAK 5 _ 7.png

KENA: Bridge of Spirits [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Epic Store Digital Deluxe Edition (v1.04) (69 TL)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 19,1 GB

:pccikistarihi: -21.09.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://www.epicgames.com/store/tr/p/kena-bridge-of-spirits (69 TL)

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:
Kena - Bridge of Spirits 001 512 x 512 PNG.png

Hızlı savaşları keşif ögeleriyle birleştiren, hikâye odaklı bir aksiyon macera oyunu. Kena olarak, oyuncular Rot olarak adlandırılan büyüleyici ruh arkadaşlarından oluşan bir ekip bulur ve bu ekibi büyüterek onların yeteneklerini geliştirir ve oyuncuların çevreyi istedikleri gibi yönetmelerini sağlayacak yeni yollar oluşturur.

Kena: Bridge of Spirits ön satın alımı yap ve Benzersiz Rot Şapkaları elde et.

Hikâye
Genç bir Ruh Rehberi olan Kena kutsal dağ tapınağını bulmak için terkedilmiş bir köye yolculuk yapar. Gezici ruhların hapsolduğu, balta girmemiş bir ormanda gizlenen bu unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele eder.

Rot'u Bul
Ürkek ve aldatıcı ruhlar ormanın her yerinde. Ölü ve çürüyen elementleri parçalayarak dengeyi koruyorlar.

Önemli Özellikler
>> Ekibini Oluştur: Güçlü yetenekler kazanmak, keşifler yapmak ve çevreyi değiştirmek için Rot bul ve topla.
>> Keşfet: Unutulmuş bir köy ve garip bir lanet. Bir zamanlar görkemli olan bu dünyayı eski hâline getirmek için Ruhlar Âlemi'nin gücünden yararlan.
>> Hızlı Savaş: Çürümüş, hapsolmuş ve hareket edemeyen bu ruhlar Kena'ya her seferinde meydan okuyorlar.

:sistem_gereksinimleri:
KENA Sistem.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (Part 1/?)

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. Torrent isminden de anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
3.Torrent de oyunun setup'suz (kurulmuş) halidir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

Kena - Bridge of Spirits 004 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Oyunu indiriyorum ama üzülüyorum. Fragmanı izlemiştim ve baya hosuma gitmişti.. Yani orjinal alınmasını hakediyor. Yakın zaman da alacagım sozum olsun. The Witcher 3 de vermiştim. Bunda da verdim :)

MuratTamer

Darth Vader
Satın alıp almama konusunda kararsızdım. Konsol fiyatının ön sipariş bittiği için bir anda 200 küsurdan 300 küsura fırladığını görünce aldım hemen Epic'ten. Belli olmaz, puanları iyi geldi, konsol tarafında da fiyat arttı nasılsa deyip Epic fiyatınıda şişirebilirler.

stark9403

Torrent-Oyun.com
bende diğer arkadaşlarla aynı fikirdeyim orjinal alınmayı hak eden bir oyun fiyatı da oldukça uygun fakat ilk olarak bu şekilde oynayacağım Steam e gelince alırım büyük ihtimal

iplikcikiz

Torrent-Oyun.com
ilk reklamını gördüğümde işte bu demiştim. beklediğim oyundu. fakat sistem gereksinimleri ne o öyle yaa. uçmuşlar...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
paylaşım için teşekkürler. türkçe olarakta oynama imkanımız olursa tadından yenmez
oyun 70 birim e satılıyor bu şekilde çıkış yapan oyunları orjinal alalımki firmalar hak ettiğini alsın diğerlerininde gözü açılsın
bende diğer arkadaşlarla aynı fikirdeyim orjinal alınmayı hak eden bir oyun fiyatı da oldukça uygun fakat ilk olarak bu şekilde oynayacağım Steam e gelince alırım büyük ihtimal
Repack çıksa da indirsem. Ellerine sağlık dostum. Boş durmuyorsun, teşekkürler.
paylaşım için teşekkürler
Desteğiniz için ben teşekkür ederim arkadaşlar, gerçekten güzel görünen bir oyun için fiyatı nispeten ülkemiz için uygun bir fiyat, hele ki 300'den aşağı satılan oyun görmediğimiz şu günlerde alınabilecek nadir oyunlardan.Her ne kadar korsan paylaşımı yapsam da bunu aslında bir hobi olarak yapıyorum, aslında kimsenin korsan indirmesini de istemiyorum (cebime giren bir şey de yok) ama maalesef ülke şartları bunu gerektiriyor.Fiyatını da konuya yazdım ki durumu olanların korsan yerine fiyatına bakarak orijinal almaya teşvik etmek istedim.Umarım ilerde satışlardan memnun kalıp Türkçe dil desteğini getirmeyi akıl edebilirler.Öyle olmasa bile muhakkak ilerde ücretli veya ücretsiz Türkçe yaması yapılacaktır diye tahmin ediyorum.

Ps5 puanı da gayet iyi görünüyor, optimizasyon sorunu yoksa pc puanı da 80'den aşağı olmayacaktır bence.

1632227956809.png

güncelleme.png

Konudaki torrent'e alternatif olarak 1 torrent'le birlikte oyunun setup'sız (kurulmuş hali) versiyonu da eklenmiştir.Repack'ler de çıktıkça eklenecektir.
İyi oyunlar herkese.

》》[19,1 GB_Alternatif] Kena.Bridge.of.Spirits-CODEX.torrent
》》[20,0 GB_EGS-Rip (setup'sız)] Kena.Bridge.of.Spirits.torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AykutB

GET OVER HERE!
Disney animasyonu izler gibi oyun oynicaz. Sistemi de aşırı bişe istemiyormuş. Tabii gönül ister ki ultrada oynayalım.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler .oyun efsane ama bu oyun dublaj çıkmalıydı dublaj topluluk tarafından yapılmaz ama umarım en azından altyazı yaması yapılır ins bunu deme sebebim bu oyun Disney vari bir animasyon filmlerine benzemiş bende severim ama dublajlı severdim neyse artık umarım yaması gelir ek olarak 8 GB ram ve ryzen 1600x var bu yüzden sanırım biraz optimizasyonu sıkıntılı gibi neyse idare edeceğiz artık

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Fiyatı görünce önsiparişe açıldığı an Deluxe sürümü almıştım(hayatımda ilk defa) ve sonuna kadar değdi. Bu oyunu oynayın oynatın. 2 saattir başından kalkamıyorum, çok beğendim. Şuana kadar benim için yılın oyunu oldu. Lost Judgment belki fikrimi değiştirebilir, diğer oyunlardan herhangi birini Kena'dan daha fazla sevebileceğimi düşünmüyorum.

Alone_Boy1453

Torrent-Oyun.com
İlk fragmanını ve 69 TL'lik fiyatı görür görmez ön siparişini verdiğim oyun. Sizi bilmem ama ben oyunu görür görmez çok ağır bir Beyond Good&Evil havası almıştım ki kendisi çok sevdiğim ancak maalesef devam oyununu göremediğimiz bir kült oyun idi. Yapım ekibinin ilk tecrübesi olması yönünden biraz endişelerim vardı ama inceleme puanlarına bakılırsa gayet güzel kotarmışlar oyunu. Sizlere de tavsiyem bu fiyattan oyunu mutlaka orijinal almanız. Böylelikle firmalara yerel fiyatlandırmanın önemini kanıtlamış oluruz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt