Kart oyunundaki kartın fiyatı, oyunun fiyatını geçti!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
104796_640.jpg

Oyundaki eşyanın fiyatı, oyunun fiyatını geçti! Artifact kart oyunu fiyatı ile oyuncuların büyük tepkisini çekmişti. Valve'ın geliştirdiği Dota 2 temelli kart oyunu Artifact, 29 Kasım 2018'de yayımlanmıştı. Artifact'te bulunan kartları, gerçek para ile Steam Market üzerinden satın alabiliyorsunuz. Ancak, açık arttırma usulü satılan bir kartın fiyatı oyunun fiyatını dahi geçti.

Artifact kart oyununda bulunan bir kartın fiyatı, oyunun fiyatını geçti

Hell-Let-Loose_4.jpg

Valve'ın geliştirdiği Artifact kart oyunu, Steam'de 109,95 TL fiyat etiketi ile satışa çıkmıştı. Bir kart oyunu için oldukça pahalı olan bu fiyatlandırma, oyuncuların büyük tepkisine yol açmıştı. Oyunun Steam incelemelerinde, oyuncuların eleştirilerinin başlıca konusu, bu fiyatlandırma oldu. Steam incelemeleri de "karışık" olarak derecelendirilen Aritifact'te kartları gerçek para ile de "Steam Pazar" üzerinden satın alabiliyoruz. Arttırma usulü işleyen Steam pazarda, Axe adlı kartın fiyatı o kadar yükselmiş durumda ki, kartın fiyatı oyunun fiyatını dahi geçti. Oyuncular kendi fiyatlarını belirleyerek "Axe" adlı kartın fiyatını an itibariyle 112 TL'ye kadar çıkarttı. Arz ve talebe göre bu fiyatın değişkenlik göstereceğini söyleyelim. Bakalım Axe'ın fiyatındaki yukarı doğru gidiş, devam edecek mi?

NOT : Alıntıdır.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
saçmalık tamamen neyseki böyle oyun içi para konuşan oyunları hiç oynamıyorum önceden bir cs go oynuyordum onu bile bıraktım cs go belli bir zamana kadar iyiydi ama sonra tamamen döngüye dönüştü benim için

saçmalık tamamen neyseki böyle oyun içi para konuşan oyunları hiç oynamıyorum önceden bir cs go oynuyordum onu bile bıraktım cs go belli bir zamana kadar iyiydi ama sonra tamamen döngüye dönüştü benim için
Aynen öyle oyuna para verdiğimiz yetmiyormuş gibi birde oyun içi ödemeler çıktı.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt