Kamera Öneri(mülakat için)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar bir şirket tarafından video mülakat daveti aldım.Yarın yani pazartesi akşama gircem.Yarında AVMler açılıyor.Bana tek seferlik ucuz yollu orta kalite kamera lazım.Ankarada oturuyorum.HELP ME!

Hocam tek sefer için para vermenize gerek yok bende mülakata girdim 3 4 kez , skypeyi telefonuna indirip ordan yapabilirsin. Ucuz alacağın bir kemaradan daha iyi görüntü sağlayacak zaten. Karşına sabitle kulaklıklık tak oldu bitti.

Hocam tek sefer için para vermenize gerek yok bende mülakata girdim 3 4 kez , skypeyi telefonuna indirip ordan yapabilirsin. Ucuz alacağın bir kemaradan daha iyi görüntü sağlayacak zaten. Karşına sabitle kulaklıklık tak oldu bitti.
bilgisayardan olması gerekiyor çünki skype ile görüşme olmuycak.Bir tane site var onun üzerinde yapılacak.Önce sınav ardından mülakat.Sınav olurkende gerekiyor.Öneri yoksa şu A4 tech i alcam.umarım işimi görür.

Sorunum çözüldü.Sahibinden.comdan 2.el aldım ve ilk mülakatı geçtim. Bugunde video konferans ile skype görüşmem var .Bunuda geçersem temmuzda eğitimler başlıycakmış. İsimini vermek istemediğim bir şirkette SİSTEM-ANALİSTİ adı altında bilgisayar başında bir işe başlıycam. En azından üniversite bitene kadar CV de bir tecrübe gözükmüş olur. Cevap veren herkes için teşekkürler.

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun şimdiden İnşallah o videosu görüşmesinden de geçersin. Duam seninle. Umarım uzun süre o işinde kalırsın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt