Torrent-Oyun | Jurassic World Evolution - Complete Edition [EMPRESS] (+Repak'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
jurassic kapak 2.png

Jurassic World Evolution - Complete Edition [EMPRESS]
(+Repak'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: COMPLETE EDITION
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -7,3 GB

:pccikistarihi: 11.04.2021 (Complete Edition)

64 bit işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
Yama Linki: https://gfceviri.blogspot.com/2021/03/jurassic-world-evolution-turkce-yama.html

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/648350/Jurassic_World_Evolution/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Efsanevi Muertes takımadalarındaki operasyonların sorumluluğunu üstlenin ve dinozorların mucizesini, ihtişamını ve tehlikesini hayata geçirin. Yaşamın her zaman bir yolunu bulduğu belirsiz bir dünyada Bilim, Eğlence veya Güvenlik çıkarları için inşa edin.

Etraflarındaki dünyaya akıllıca düşünen, hisseden ve tepki veren biyomühendis dinozorlar. Dinozorlarınıza benzersiz davranışlar, özellikler ve görünümler kazandırmak için yaşamın kendisiyle oynayın, ardından kayıp dinozor DNA'sı için küresel aramanızı finanse etmek için onları kontrol edin ve bunlardan yararlanın.

Büyük resmi derin yönetim araçlarıyla kontrol edin veya yerdeki ya da havadaki zorluklarla yüzleşmek için pratik yapın. Adalarınızı genişletin ve serideki ikonik karakterlerin ve onlarca yıllık Jurassic hikayesinin parmaklarınızın ucunda olduğu yepyeni bir anlatıda kendi yolculuğunuzu seçin.
:sistem_gereksinimleri:

1618173022140.png

:oyunfragmani:

UZUN ve YERLİ OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:
İlk iki torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir.Sabırla indiriniz.

Jur_DODI_DLC2.png

jurassic title 2.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

korku1995

Torrent-Oyun.com
Premium editionla arasında herhangi bir fark var mı?

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Oyunu ve Türkçe yamayı indirip denedim. Türkçe yama çalışıyor, zaten yamayı yapanların sitesinde yazan sürüm numarası ile Empress'in kırdığı aynı. Ama Empress tüm DLCleri içeren sürümü kırdığı için ve yama da DLCleri sanırım kapsamadığı için eksiklikler var. Oyunun ilk 10 dakikasından aldığım SSlere yama hakkında fikir sahibi olmak için alttan bakabilirsiniz.

DLC içeriği olduğu için çevrilmediğini düşündüğüm kısım:
Aynı şekilde DLC içeriği olduğu için bir başka çevrilmeyen kısım:

@leaflook43

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunu ve Türkçe yamayı indirip denedim. Türkçe yama çalışıyor, zaten yamayı yapanların sitesinde yazan sürüm numarası ile Empress'in kırdığı aynı. Ama Empress tüm DLCleri içeren sürümü kırdığı için ve yama da DLCleri sanırım kapsamadığı için eksiklikler var. Oyunun ilk 10 dakikasından aldığım SSlere yama hakkında fikir sahibi olmak için alttan bakabilirsiniz.

@leaflook43
Bilgilendirme için teşekkürler, Türkçe yama konuya da eklendi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Zafira01

~~Son noktayı şairler değil,melekler koyar..~~MHY~
Son sürüme uyumlu olup olmadığın konusunda bir fikrim yok, denemek lazım.Belki bilgilendirme yazısında bunu belirtmişlerdir, dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.Yama konusuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Son sürümde çalıştığı onaylanırsa konuya da eklenecek.
Hmm..Hocam bu yamayla uygun sürüm nedir? Bilgi verebilirmisiniz? Hangisini indirmeliyim..ve bu sitede varmı? Teşekkürler..

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Hmm..Hocam bu yamayla uygun sürüm nedir? Bilgi verebilirmisiniz? Hangisini indirmeliyim..ve bu sitede varmı? Teşekkürler..
4 torrentten istediğini indirip yamayı kurabilirsin hepsi yama ile uyumlu. Tavsiyem Steam Rip olanı indirmen olur, kurulum yapmadan hızlıca oyuna giriş yapabilirsin. Yama hakkında bilgi yazısı paylaştım ona da bakmanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Zafira01

~~Son noktayı şairler değil,melekler koyar..~~MHY~
4 torrentten istediğini indirip yamayı kurabilirsin hepsi yama ile uyumlu. Tavsiyem Steam Rip olanı indirmen olur, kurulum yapmadan hızlıca oyuna giriş yapabilirsin. Yama hakkında bilgi yazısı paylaştım ona da bakmanı tavsiye ederim.
Eyvallah eyvallahhh...

Ahmet Avcı

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunu indirdim crack yaptım ve oyuna girdim direkt olarak rusça başladı, konudaki türkçe paketi yükledim bu sefer türkçe+ingilizce+rusça karışık bir oyun oldu menülerin bır kısmı türkçe, ingilizce ve rusça konuşmaların hepsi ise rusça oldu. Ne yapmam gerekiyor regedit'ten aradım ancak oyunu bulamadım kurulum yapmadığımız için belki kaydolmamıştır dedim ama bir fikrim yok açıkçası yardım edebilecek var mı ?
edit: steam-rip olanı indirdim

RUBENム

war. war never changes.
arkadaşlar oyunu indirdim crack yaptım ve oyuna girdim direkt olarak rusça başladı, konudaki türkçe paketi yükledim bu sefer türkçe+ingilizce+rusça karışık bir oyun oldu menülerin bır kısmı türkçe, ingilizce ve rusça konuşmaların hepsi ise rusça oldu. Ne yapmam gerekiyor regedit'ten aradım ancak oyunu bulamadım kurulum yapmadığımız için belki kaydolmamıştır dedim ama bir fikrim yok açıkçası yardım edebilecek var mı ?
edit: steam-rip olanı indirdim
Regedit ne alaka? Steam_api64.ini dosyasının içerisindeki "Language= Russian" kısmını English olarak değiştirdin mi?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt