Jump Force [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mrterc

Torrent-Oyun.com
slm arkadaslar ya bu 0xc000007b hatası alıyorum ne yapsam cozemedım cozumunu bılen varsa bana yazarsa cok sevınırım wındows 10 64 bıt sıstemım

Unknown file version (JUMP_FORCE-Win64-Shipping.exe) diye bir hata alıyorum. ne yapabilirim

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Herkes değişik hatalar almış acaba oyunda bir problem mi var? Ben de crack hatası alıyorum doğru yaptığımdan eminim ama oyun bi türlü cracklenmiyor neden acaba herhangi bir fikri olan var mı?

ErhanÇ

Torrent-Oyun.com
Oyun hakkında görüşleriniz nelerdir ? Gamepad ile oynayabilen var mı bir de ? ona göre listeye almayı düşünüyorum :) Teşekkürler şimdiden

Merhaba
oyunu yükledim fakat '' Tanınmayan Oyun istemcisi.Devam edilemiyor.'' diye bir ibare çıkıyor karşıma
update işlemlerini de yaptım.bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim

yardımcı olabilecek varmı oyunu yükeledim ancak tıklıyorum çalışmoyor crack ini nasıl yapacız kurulumu anlatabilecek varmı admin anlatabilri misin şimdiden teşşekür ederim

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt