Jump Force [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri

Jump Force [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13.6 GB

:pccikistarihi: 12 Şubat 2019

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve Directx 11 gerekmektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

En ünlü Manga kahramanları tamamen yeni bir dünyaya gönderildiler: bizim dünyamıza.

En tehlikeli tehdide karşı güçlerini birleştiren Jump Force, tüm insanlığın kaderini belirleyecek.
DRAGON BALL Z, ONE PIECE, NARUTO, BLEACH, HUNTER X HUNTER, YU-GI-OH!, YU YU HAKUSHO, SAINT SEIYA ve daha birçok seriden en güçlü Manga kahramanlarının verdiği savaşa katılmak için kendi avatarınızı oluşturun ve orijinal bir Hikaye Moduna atılın.

Veya diğer oyunculara meydan okuyup modları ve faaliyetleri keşfetmek için Online Lobiye gidin.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
İşlemci:Intel Core i5-2300, 2.80 GHz / AMD A10-7850K, 3.70 GHz
Ekran Kartı:GeForce GTX 660 Ti, 3 GB / Radeon HD 7950, 3 GB
Bellek: 4 GB RAM
DirectX:Sürüm 11
Boş Alan:17+ GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
İşlemci:Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 5 1400
Ekran Kartı:GeForce GTX 1060 / Radeon R9 Fury
Bellek:8 GB RAM
DirectX:Sürüm 11
Boş Alan:17+ GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
beğendiğim tarz da bir oyun değil ama teşekkürler abicim :)

2 Gün önce başka bir güvenilir siteden indirdim burası biraz geç yüklüyor ama olsun eline sağlık

tunahan43

Torrent-Oyun.com
oyun pcde çıkmadan nasıl kırıldı arkadaşlar facede story halteri birisi senaryo modu 1 saat dedi inanmadım ama kaç saat sürer bilen varmı ? zaten pek beklemiyordum ama hemen gelmesi şaşırtı bir şans vereceğim oyuna umarım aynı firmanın one piece oyunları gibi değildir çünkü bir kaç oyununu denedim kesinlikle kötüydü

trollberserr

Torrent-Oyun.com
Anime oyunuysa her türlü oynanır. Animenin yaşı yoktur. Yaş 26 hala Onepiece izleyip 1 savaşı 5 ay gösteren yapımcı firmaya söverim. Tüm animecilere, otakulara selam olsun. Oyun için eyvallah reis...:D

Offline olarak co-op split screen felan oynanıyor mu kardeşimle oynayayım öyleyse indircem :D

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt