Torrent-Oyun | It Takes Two [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben codex alternatifi indirdim fakat oyunu nasıl kuracağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Oyunun kurulumsuz halini indirmişsiniz, yani kurulum yapmanıza gerek yok.Aşağıda belirttiğim dosya yolunda bulunan ItTakesTwo.exe'den oyunu açabilirsiniz.Eğer dosya yolunda ItTakesTwo.exe yoksa aşağıdaki linkten crack indirip oyunun ana dosyasına yapıştırın ve değişim sorusunu onaylayın.

Oyunu başlatacak exe'nin dosya yolu:
Nuts / Binaries / Win64 / ItTakesTwo.exe

Exe yoksa indirmeniz gereken dosya (rar'dan çıkarınız):

https://www120.zippyshare.com/v/QnYDWI5Y/file.html

Agregoor

Torrent-Oyun.com
Gamepad sorunu çözüm:

Klavyedeki windows tuşu(pencere) + R tuşuna basarak aramayı açın arama kısmına steam://install/480 yazın ve enter a basın. Steam açılacak ve spacewar isminde bir oyun ekrana gelecek onu hesaba ekleyin dostlar. Sonrasında; Kütüphanenize gelin eklediğiniz oyun "space war" u bulun. Üzerine gelip sağ tıklayıp özellikleri tıklayın. Açılan menüde; kontrolcü yazan yeri tıklayın. Açılan ekranda ise alttaki görseldeki gibi ayarlayın. Sağ tarafta mavi renkteki aşağı ok butonuna tıklayıp devre dışı bırakın. Alttaki görseldeki gibi.

Ve artık kontrolcü sorunu ortadan kalkmış olacak. Dün yakın bir arkadaşım ile oyunu parsec üzerinden co-op halde gamepadler ile sorunsuz bitirdik. Baya eğlenceli bir oyun.

Arkadaş ile co-op olarak oynamak için yapılması gerekenler:

Bu arada bilmeyenler ve yeni indirecek arkadaşlar için not düşeyim. Sadece birinizin oyunu indirmesi kafi. PARSEC yazılımı ile oda oluşturarak ve oluşturduğunuz oda adresini arkadaşınız ile paylaşarak gönül rahatlığı ile co-op oynayabilirsiniz..

PARSEC

inen programı indirip kurun mailinize aktivitasyon maili ve ip aktivitasyon mali vs gelecek onları onaylayarak hesabınızı aktif edin.

Hesap aktif olduktan sonra yazılımı açın Aşağıdaki görselde (1) yazan yere tıklayın. Sonrasında ise Share(2) tıklayarak bilgisayarınızı paylaşıma açın.

Sonrasında ise alttaki görselde gördüğünüz gibi; İlk olarak (1)e yani (Arcade) butonuna tıklayın. Artık ayarlarımız hazır ve oyuna gireceğiz dostlar.

Bu ayarlardan sonra oyunu açın ve oyunu hemen aşağı alın. Görseldeki (2) yazan yerde oyunun simgesin belirecek. Ona tıklayın.

Butonuna (2) tıkladıktan sonra, Alttaki görseldeki ekran açılacak. İlk olarak (1) public game yazan yere tıklayıp tik işaretini kaldırın. akabinde (2) start hosting butonuna tıklayın. Ve bir adres oluşturmuş olacağız.

Not: Eğer butonuna tıkladığınızda oyununuz fatal error hatası veriyor ise steam hesabınız kapalı demektir. Steam hesabınızı açın ve tekrardan butona tıklayın. Bu sorunda ortadan kalmış olacaktır.

Alttaki görselde kırmızı okun olduğu yerdeki adresi arkadaşınıza yollayın artık oynamaya hazırsınız arkadaşlar.

Önemli not: Arkadaş ile oynarken hafiften gecikmeler olmuştu. Bu arada benim upload hızım 6 arkadaşın upload hızı ise 10 idi. sorunu minimuma indirmek için bir üstteki görselde solda görünen Çark yani settings e tıklayın. üstte Host yazan bölüme gelin, Açılan menüde Bandwidth Limiti 5 Mbps olarak ayarlayın. Bu şekilde gecikmeler var ise minimuma indirmiş olacağız.

Son bir notum ise: Arkadaşlar oyunu arkadaşınız ile co-op oynarken mini oyunlarda veya oyunun bazı bölümlerinde grafiksel sorunlar baş göstermekte.. Bunları aşmak için yapmanız gereken oyununuzu pencere moduna alıp çözünürlüğü 1440x900 veya 1280x720 falan ayarlayınız. Oyunda mini oyunların bazılarında ve oyunun kritik bir iki bölümünde ki grafik hatalarını bu şekilde aşmış olacaksınız.. Bu arada bir önceki oyunları olan A Way Out da parsec üzerinden rahatça aynı yöntemler ile oynanabilmekte..

Herkese iyi eğlenceler.. :)
Arkadaşlar aynı bilgisayarda iki gamepadi geçtim klavye+gamepad ile bile oynayamadım.Gamepadi görmüyor.Buradaki spacewar çözümünü de yaptım,bende playstation kontrolcü olarak görünüyor.

mrb FitGirl Repack sürümü indirdim tr yama yaptıktan sonra menüye gelmeden oyundan atıyor..bilgisi olan varmı acaba teşekkürler..

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt