Torrent-Oyun | It Takes Two [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kanfur

Torrent-Oyun.com
codex sürümünü indirdim ama oyun origini açıyor giremedim.çözüm nedir acaba ?

Online'ı oynamak için dodi repack indirmemiz gerekiyor değil mi? Yorumları okuyunca kafam karıştı.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Online'ı oynamak için dodi repack indirmemiz gerekiyor değil mi? Yorumları okuyunca kafam karıştı.
Henüz DODI'de online deneme yapmadım ama aşağıdaki yorum işine yarayacaktır diye tahmin ediyorum.

Oyunu steam üzerinden ve parsec kullanmadan oynamak isteyenler için de sorun yaşayanlar var ise çözüm şu:
Sadece oyunu dodi repack online crack yaparak kurun. Sonra steam kütüphanenizde bulunan ve kontrolcü destekleyen bir oyunun "ID"sini https://steamdb.info/apps/ bu sayfanın sol üstteki "Search" kısmında oyununuz adını aratarak bulun.Örneğin; benim arkadaşta LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS™ oyunu vardı.Bu oyunun id'si 289690 sayısıdır.Bu sayıyı oyununuzun kurulu olduğu
" \It Takes Two\Nuts\Binaries\Win64 " içindeki "steam_appid.txt" dosyanın içindeki sayıyı yani 480 sayısını silip bunun yerine 289690 sayısını yazdık. Bundan sonra bütün sorunlar çözüldü. Yani ben kontrolcü ile arkadaşım klavye ile Remote Play üzerinden oynayabildik. Bu arada bu id kısmını sadece host olacak kişi yapsa yeterli. Benim örneğimde sadece arkadaş yaptı ben yapmadım bu işlemi.
Herkese iyi oyunlar !

kanfur

Torrent-Oyun.com
türkçe beta yaması çıktı.nasıl bir yere koyduysa reklamdan indremiyorum.indiren biri zippshare gibi yerlere yüklebilir mi?zten 1 mb

Bpakmen

Rock & Metal Music
Türkçe yama çıkmış.Türkçe yama geldiği için oyunu sıfırdan başlamayı düşünüyorum. Oynamak isteyen varsa steamden ekleyebilir. Steam kodum 323366930

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

brm333

Torrent-Oyun.com
Sistem gereksinimlerinde windows 8.1 de yazıyor 8.1 de oynayabilir miyim oyunu?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sistem gereksinimlerinde windows 8.1 de yazıyor 8.1 de oynayabilir miyim oyunu?
Evet sistem gereksinimlerinde öyle yazıyorsa oynanabilir demektir.
Notlar kısmındaki sadece Windows 10 yazısını düzelttim.İyi oyunlar.

Nanuk

Torrent-Oyun.com
remote play ile parsec arasında fark ne kadar deneyenler oldu mu

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt