Torrent-Oyun | It Takes Two [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaslar oyun rusca açılıyor ve degistirme ayarini bi türlü bulamadim bilgisi olan var mı?
ini dosyası aratınca bulmadı benim pc :( fakat direk ingilizce olarak açılıyor denedim fakat oynamadım
Codex.cfg dosyasından değiştirilebiliyormuş.Ordan değiştirin (It Takes Two \ Nuts \ Binaries \ Win64).

Bu arada birazdan yayınlanan repack sürümleri de ekleyeceğim, bilginize.

güncelleme.png

DODI Repack eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

Not: Dil değiştirmek için yukarıdaki yönergeleri takip ediniz.

>> [27,9 GB_DODI] It Takes Two.torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Dodi repack indirdim kurdum.İçinde Online crack mevcut.Online crack ile steamden remote player ile oyuncu davet ederek oyun oynanıyor.Oyunu kurdum bekliyorum öyle şimdilik. Oynamak isteyen varsa steam arkadaşlık kodum ( 323366930 ) 20 yaş üstü eklesin oyunu deneyebiliriz.Oynayacak arkadaşta Dodi repack kurup içine kurduğu yerde online crack dosyalarının içindekini oyunu kurduğu yere atıcak.

Dodi repack indirdim kurdum.İçinde Online crack mevcut.Online crack ile steamden remote player ile oyuncu davet ederek oyun oynanıyor.Oyunu kurdum bekliyorum öyle şimdilik. Oynamak isteyen varsa steam arkadaşlık kodum ( 323366930 ) 20 yaş üstü eklesin oyunu deneyebiliriz.Oynayacak arkadaşta Dodi repack kurup içine kurduğu yerde online crack dosyalarının içindekini oyunu kurduğu yere atıcak.
hocam ben ıkıncı dosyayı ındırdım oyuna kurulum ıstemedı ve dırek gırıyorum oyuna fakat ıkıncı kısıyı aktıf edemedım gamepadı bı turlu gormedı oyun xbox controller ıstıyor rometo play olayınıda cok bılmıyorum nasıl yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım

hocam ben ıkıncı dosyayı ındırdım oyuna kurulum ıstemedı ve dırek gırıyorum oyuna fakat ıkıncı kısıyı aktıf edemedım gamepadı bı turlu gormedı oyun xbox controller ıstıyor rometo play olayınıda cok bılmıyorum nasıl yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım
Merhaba. Benim ilk denediğim kol xbox one s controller oldu. Steam remote player ile oynanıyor.Steam arkadaş listenizde oynamak istediğiniz arkadaşa sağ tıklayıo remote player seçip onu oyuna davet etmeniz lazım.Sonrası zaten oyunda buluşmanız lazım online crack ile.Yalnız şöyle bir durum var. Steam remote player da link gönderen kişinini internetinini iyi olması lazım.Pratikte siz oyununuz ekranını paylaşıyorsunuz o da katılıyor.Haliyle upload download devreye giriyor.Bende oyunu denemek istiyorum o yüzden steam arkadaş kodumu yukarı yazdım.20 yaş üstü denemek isteyenler ekleyebilirler.

beneqol

Torrent-Oyun.com
bu oyunu arkadaşımla hamachi üzerinden oynayabilir miyim yerel lan oluşturup ?

Merhaba. Benim ilk denediğim kol xbox one s controller oldu. Steam remote player ile oynanıyor.Steam arkadaş listenizde oynamak istediğiniz arkadaşa sağ tıklayıo remote player seçip onu oyuna davet etmeniz lazım.Sonrası zaten oyunda buluşmanız lazım online crack ile.Yalnız şöyle bir durum var. Steam remote player da link gönderen kişinini internetinini iyi olması lazım.Pratikte siz oyununuz ekranını paylaşıyorsunuz o da katılıyor.Haliyle upload download devreye giriyor.Bende oyunu denemek istiyorum o yüzden steam arkadaş kodumu yukarı yazdım.20 yaş üstü denemek isteyenler ekleyebilirler.
28 yasındayım su oyunu bı oynayalım arkadaslık attım steam uzerınden konusmamız lazım ama dc fılan gıbı co op oyun oldugu ıcın anlasmak onemlı ha bıde kurtarmamız gereken bı evlılık var karı koca olucaz :D

ISKA

Seviye 13
Tek Pc'den iki kişi oynanabiliyor mu, A Way Out gibi?

beneqol

Torrent-Oyun.com
selam, steam remote playden oynarken oyunun bı kısıde olması yetmıyor mu ? Diğer arkadaş ona bağlanıcak onun yayınında oynuyacak dıye bılıyorum aynı geforce now gibi. acaba hamachi gibi bi programla ayrı pclerden oynayabilir miyiz ?

28 yasındayım su oyunu bı oynayalım arkadaslık attım steam uzerınden konusmamız lazım ama dc fılan gıbı co op oyun oldugu ıcın anlasmak onemlı ha bıde kurtarmamız gereken bı evlılık var karı koca olucaz :D
Oynayalım hocam .Benimde yaş 32 ama oyun baya güzel gözüküyor.Ekledim sizi steamden.

Hamdi Tatar

Torrent-Oyun.com
Codex.cfg dosyasından değiştirilebiliyormuş.Ordan değiştirin (It Takes Two \ Nuts \ Binaries \ Win64).

Bu arada birazdan yayınlanan repack sürümleri de ekleyeceğim, bilginize.

Ekli dosyayı görüntüle 244454
DODI Repack eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

Not: Dil değiştirmek için yukarıdaki yönergeleri takip ediniz.

>> [27,9 GB_DODI] It Takes Two.torrent
Merhaba codex dosyasından nasıl değiştiriliyor english yazdım ama değişmedi

Merhaba codex dosyasından nasıl değiştiriliyor english yazdım ama değişmedi
Codex dosyasını not defteri ile açarak ru_RU yazan yerleri en_US olarak değiştireceksin. İki boşlukta yazması lazım

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

A Way Out'un yapımcısından olduğu için tek pc'den 2 kontrolcüyle oynanabildiğini düşünüyorum.Gamepad+klavye-mouse ve gamepad+gamepad olarak denemiştim.2 farklı pc'de Lan üzerinden oynamayı da online-fix.me sitesinden nasıl yapılacağına bakarak oynayabilirsiniz.
Hocam merhaba verdiğiniz siteden online crack yaptım hatta remote playden giriş de yaptık ancak karşı taraf hiçbir şekilde tuşlara basamıyor ve oynayamıyoruz. Verdiğiniz sitedeki yorumlara biri böyle yazmış;

if controller doesn't work try this:

Go to your steam library, RMB in Spacewar, properties, Controller, Disable Steam input.
Done.

If you don't have spacewar :
windows key +r and write: steam://install/480

Bunu da yaptım ancak hala karşı taraf herhangi bir tuşa bastığında oyun görmüyor. Konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olur musunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

iyibirisi

Darbeli Matkap
Karı koca mı olunuyor??? Ee nasıl seçeceğniz kim karı olacak kim koca olacak? Yazı tura mı atacağnız? :D kötü olmuş o iş

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Codex dosyasını not defteri ile açarak ru_RU yazan yerleri en_US olarak değiştireceksin. İki boşlukta yazması lazım

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Hocam merhaba verdiğiniz siteden online crack yaptım hatta remote playden giriş de yaptık ancak karşı taraf hiçbir şekilde tuşlara basamıyor ve oynayamıyoruz. Verdiğiniz sitedeki yorumlara biri böyle yazmış;

if controller doesn't work try this:

Go to your steam library, RMB in Spacewar, properties, Controller, Disable Steam input.
Done.

If you don't have spacewar :
windows key +r and write: steam://install/480

Bunu da yaptım ancak hala karşı taraf herhangi bir tuşa bastığında oyun görmüyor. Konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olur musunuz ?
Maalesef denemediğim için bir şey söyleyemiyorum.İstersen aşağıdaki repack'lerdeki online eklentilerle bi' dene.

güncelleme.png

Online eklentili DODI ve RG. Freedom Repack'leri eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

◆ [27,9_DODI] It Takes Two (+online).torrent
◆ [28,3 GB_RG. Freedom] It Takes Two (+online).torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

rebidem

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar online oynayabilen var mı bir arkadaşıyla birlikte?Ben aynı bilgisayardan oynayabiliyorum ama 2 farklı bilgisayardan beraber oynamayı denemedim.Bugün deneyeceğim ama bazıları olmuyor yazmış.

Maalesef denemediğim için bir şey söyleyemiyorum.İstersen aşağıdaki repack'lerdeki online eklentilerle bi' dene.

Ekli dosyayı görüntüle 244509
Online eklentili DODI ve RG. Freedom Repack'leri eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

◆ [27,9_DODI] It Takes Two (+online).torrent
◆ [28,3 GB_RG. Freedom] It Takes Two (+online).torrent
Tamamdır denedikten sonra geri dönüş yapacağım herkesin bilgilenmesi açısından. Teşekkür ederim bilgilendirme için

Oyunu beraber oynamak isteyip oynayamayanlar için ufak bi açıklama yapayım Oyunu steam üzerinden remote player olarak denedik malesef girmedi daha sonra parsec adlı uygulamayla girmeyi başardık. .Oyunu online crack uyguladıktan sonra steam açık şekilde gireceksiniz.Daha sonra Parsec adlı uygulamayı indirip gerekli ayarları yaptıktan sonra pc ye bağlanması için parsec üzerinden davet linkini karşı tarafa yollayacaksınız.Karşı taraf katıldıktan sonra kabul edip oyuna gireceksiniz.Karşı tarafa klavye mouse desteğini verebilirsiniz.Kendiniz gamepad kullanabilirsiniz.(2 tane gamepad denedik görmedi ama 2 gamepad kullananlar var youtube videolarında onu çözemedim.) Oyun şu an parsec üzerinden oynanabiliyor.Yalnız parsec linki gönderecek kişinin interneti iyi olması lazım.Yoksa görüntü hem çamur gibi olur hemde gecikme çok olur.İyi forumlar.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunu beraber oynamak isteyip oynayamayanlar için ufak bi açıklama yapayım Oyunu steam üzerinden remote player olarak denedik malesef girmedi daha sonra parsec adlı uygulamayla girmeyi başardık. oyunu oynamak için .Oyunun online crack uyguladıktan sonra steam açık şekilde oyuna gireceksiniz.Daha sonra Parsec adlı uygulamayı indirip gerekli ayarları yaptıktan sonra pc ye bağlanması için parsec üzerinden davet linki yollayacaksınız.Karşı taraf katıldıktan sonra kabul edip oyuna gireceksiniz.Karşı tarafa klavye mouse desteğini verebilirsiniz.Kendiniz gamepad kullanabilirsiniz.(2 tane gamepad denedik görmedi ama 2 gamepad kullananlar var youtube videolarında onu çözemedim.) Oyun şu an parsec üzerinden oynanabiliyor.Yalnız parsec linki gönderecek kişinin interneti iyi olması lazım.Yoksa görüntü hem çamur gibi olur hemde gecikme çok olur.İyi forumlar.
Bilgilendirme için teşekkürler.Her iki tarafın klavye+mouse kullanması mümkün değil mi?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt