Torrent-Oyun | It Takes Two [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ITT Kapak 1.png

It Takes Two [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: -Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 42,9 GB

:pccikistarihi: 25.03.2021

64 bit işletim sistemi ve Windows 8.1 veya 10 gerektirir!

Bu oyunda 2 kişi oynama mecburiyeti vardır.2 cihaz bağlanmadan oynanamaz.

türkçe.png
Yama Linki: https://sixthsenseceviri.com/it-takes-two-turkce-yama/

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1426210/It_Takes_Two/
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/i...msft_web_chart&activetab=pivot:eek:verviewtab

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

LiR_EAOriginals_Logo_Black_RGB.jpg

Ortak oyun için tasarlanan ve türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Friend’s Pass* ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin, eğlenceli ve karmaşık çeşitli oyun görevlerinin üstesinden gelin. Büyüyle oyuncak bebeğe dönüştürülen iki insan, Cody ve May yerine geçin ve onların didişmeyle dolu ilişkisini deneyimleyin. Birlikte her köşede bilinmezlerin saklandığı fantastik bir dünyada sıkışıp kalıyorlar ve parçalanan ilişkilerini ister istemez kurtarmaları gerekiyor.

Her yeni seviyede eşsiz ve birbirine bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engel ve kahkaha dolu macerada birbirinize yardım edin. Gangster sincapların tüylü kuyruklarını pataklayın, külotları uçurun, hareketli bir gece kulübünde DJ’lik yapın ve büyülü bir kar küresinde kızakla kayın. Anlatım ve oynanışın eşsiz bir mecazi deneyimle birleştiği, içten ve eğlenceli bir hikayeyi yaşayın.

It Takes Two, ortak oyun konusunda sektör lideri olan, ödüllü Hazelight stüdyosu tarafından geliştirildi. Onlar sizi çılgın ve büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

> Kusursuz ortak oynayış — Remote Play Together** ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve tamamen iki kişi için tasarlanan heyecan verici macerayı yaşayın. Bölünmüş ekranlı oyun ile yan yana veya çevrimiçi ortak oyun arasından seçim yapın ve ilerlemek için tek yolun birlikte çabalamak olduğu, sürekli değişen zorluklarla yüzleşin.

> Eğlenceli ve karmaşık oyun — Çıldıran elektrikli süpürgelerden nazik aşk gurularına kadar karşınıza ne çıkacağınızı bilmeyeceksiniz. Kendi türünde çığır açan zorluklar ve her seviyede ustalaşılması gereken yeni karakter yetenekleriyle, interaktif hikayenin sınırlarını zorlayan oynanışın ve anlatımın mecazi birleşimini tecrübe edeceksiniz.

> Evrensel bir ilişki hikayesi — Karşılıklı geçinmenin ortaya çıkaracağı zorlukların dokunaklı ve içten hikayesini keşfedin! Farklılıklarının üstesinden gelmeleri için Cody ve May’e yardım edin. Tuhaf ve sevimli karakterlerden oluşan kadroyla tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve birlikte maceraya çıkın!

HAZELIGHT HAKKINDA

hazelight-1.png

Hazelight, İsveç Stockholm merkezli, ödüllü bağımsız bir oyun geliştirme stüdyosudur. 2014’te film yönetmeni ve ödül sahibi Brothers: A Tale of Two Sons oyununun yaratıcısı Josef Fares tarafından kurulan Hazelight, oyunlarda mümkün olan yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya odaklanıyor. 2018’de BAFTA ödülüne layık görülen Hazelight, bugüne kadar yalnızca üçüncü şahıs oynanan ilk ortak aksiyon macera oyunu A Way Out’u EA Originals programı kapsamında yayınladı.

EA ORIGINALS HAKKINDA
EA Originals, tüm dünyadaki en tutkulu, bağımsız ve yetenekli oyun stüdyolarını sahneye çıkarıyor. Hayran bırakmayı ve ilham vermeyi seven, çok yaratıcı oyun geliştiricilerinin ortaya çıkardığı yenilikçi ve unutulmaz oyun deneyimlerini keşfedin.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_2.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
NOT:

Yeni eklendiği için hızı düşük olabilir.Sabırla indiriniz.

Sadece crack dosyası: >> https://www58.zippyshare.com/v/7HbsnjpK/file.html

Önemli Not!.png

Yorumun devamı için tıklayınız.
Gamepad sorunu çözüm:

Klavyedeki windows tuşu(pencere) + R tuşuna basarak aramayı açın arama kısmına steam://install/480 yazın ve enter a basın. Steam açılacak ve spacewar isminde bir oyun ekrana gelecek onu hesaba ekleyin dostlar. Sonrasında; Kütüphanenize gelin eklediğiniz oyun "space war" u bulun. Üzerine gelip sağ tıklayıp özellikleri tıklayın. Açılan menüde; kontrolcü yazan yeri tıklayın. Açılan ekranda ise alttaki görseldeki gibi ayarlayın. Sağ tarafta mavi renkteki aşağı ok butonuna tıklayıp devre dışı bırakın. Alttaki görseldeki gibi.

Ve artık kontrolcü sorunu ortadan kalkmış olacak. Dün yakın bir arkadaşım ile oyunu parsec üzerinden co-op halde gamepadler ile sorunsuz bitirdik. Baya eğlenceli bir oyun.

Arkadaş ile co-op olarak oynamak için yapılması gerekenler:

Bu arada bilmeyenler ve yeni indirecek arkadaşlar için not düşeyim. Sadece birinizin oyunu indirmesi kafi. PARSEC yazılımı ile oda oluşturarak ve oluşturduğunuz oda adresini arkadaşınız ile paylaşarak gönül rahatlığı ile co-op oynayabilirsiniz..

PARSEC

inen programı indirip kurun mailinize aktivitasyon maili ve ip aktivitasyon mali vs gelecek onları onaylayarak hesabınızı aktif edin.

Hesap aktif olduktan sonra yazılımı açın Aşağıdaki görselde (1) yazan yere tıklayın. Sonrasında ise Share(2) tıklayarak bilgisayarınızı paylaşıma açın.

Sonrasında ise alttaki görselde gördüğünüz gibi; İlk olarak (1)e yani (Arcade) butonuna tıklayın. Artık ayarlarımız hazır ve oyuna gireceğiz dostlar.

Bu ayarlardan sonra oyunu açın ve oyunu hemen aşağı alın. Görseldeki (2) yazan yerde oyunun simgesin belirecek. Ona tıklayın.

Butonuna (2) tıkladıktan sonra, Alttaki görseldeki ekran açılacak. İlk olarak (1) public game yazan yere tıklayıp tik işaretini kaldırın. akabinde (2) start hosting butonuna tıklayın. Ve bir adres oluşturmuş olacağız.

Not: Eğer butonuna tıkladığınızda oyununuz fatal error hatası veriyor ise steam hesabınız kapalı demektir. Steam hesabınızı açın ve tekrardan butona tıklayın. Bu sorunda ortadan kalmış olacaktır.

Alttaki görselde kırmızı okun olduğu yerdeki adresi arkadaşınıza yollayın artık oynamaya hazırsınız arkadaşlar.

Önemli not: Arkadaş ile oynarken hafiften gecikmeler olmuştu. Bu arada benim upload hızım 6 arkadaşın upload hızı ise 10 idi. sorunu minimuma indirmek için bir üstteki görselde solda görünen Çark yani settings e tıklayın. üstte Host yazan bölüme gelin, Açılan menüde Bandwidth Limiti 5 Mbps olarak ayarlayın. Bu şekilde gecikmeler var ise minimuma indirmiş olacağız.

Son bir notum ise: Arkadaşlar oyunu arkadaşınız ile co-op oynarken mini oyunlarda veya oyunun bazı bölümlerinde grafiksel sorunlar baş göstermekte.. Bunları aşmak için yapmanız gereken oyununuzu pencere moduna alıp çözünürlüğü 1440x900 veya 1280x720 falan ayarlayınız. Oyunda mini oyunların bazılarında ve oyunun kritik bir iki bölümünde ki grafik hatalarını bu şekilde aşmış olacaksınız.. Bu arada bir önceki oyunları olan A Way Out da parsec üzerinden rahatça aynı yöntemler ile oynanabilmekte..

Herkese iyi eğlenceler.. :)

Online Oynama
(üye paylaşımı)
Yorumun devamı için tıklayınız.
Oyunu steam üzerinden ve parsec kullanmadan oynamak isteyenler için de sorun yaşayanlar var ise çözüm şu:
Sadece oyunu dodi repack online crack yaparak kurun. Sonra steam kütüphanenizde bulunan ve kontrolcü destekleyen bir oyunun "ID"sini https://steamdb.info/apps/ bu sayfanın sol üstteki "Search" kısmında oyununuz adını aratarak bulun.Örneğin; benim arkadaşta LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS™ oyunu vardı.Bu oyunun id'si 289690 sayısıdır.Bu sayıyı oyununuzun kurulu olduğu
" \It Takes Two\Nuts\Binaries\Win64 " içindeki "steam_appid.txt" dosyanın içindeki sayıyı yani 480 sayısını silip bunun yerine 289690 sayısını yazdık. Bundan sonra bütün sorunlar çözüldü. Yani ben kontrolcü ile arkadaşım klavye ile Remote Play üzerinden oynayabildik. Bu arada bu id kısmını sadece host olacak kişi yapsa yeterli. Benim örneğimde sadece arkadaş yaptı ben yapmadım bu işlemi.
Herkese iyi oyunlar !

türkçe.png

Yama Linki: https://sixthsenseceviri.com/it-takes-two-turkce-yama/
it title2.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

rebidem

Torrent-Oyun.com
Tek pc üzerinden 2 kontrolcü ile oynanabiliyor mu ?Bir başka sorumda 2 pcye de kursam oyunu, LAN üzerinden oynayabilir miyiz?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dün 279 liraya satın aldım :) Arada almak lazım hak geçmesin :)
Bu arada offline olarakta 2 kişi oynanıyor değil mi ?
Tek pc üzerinden 2 kontrolcü ile oynanabiliyor mu ?Bir başka sorumda 2 pcye de kursam oyunu, LAN üzerinden oynayabilir miyiz?
A Way Out'un yapımcısından olduğu için tek pc'den 2 kontrolcüyle oynanabildiğini düşünüyorum.Gamepad+klavye-mouse ve gamepad+gamepad olarak denemiştim.2 farklı pc'de Lan üzerinden oynamayı da online-fix.me sitesinden nasıl yapılacağına bakarak oynayabilirsiniz.
1616779442408.png

A Way Out'un yapımcısından olduğu için tek pc'den 2 kontrolcüyle oynanabildiğini düşünüyorum.Gamepad+klavye-mouse ve gamepad+gamepad olarak denemiştim.2 farklı pc'de Lan üzerinden oynamayı da online-fix.me sitesinden nasıl yapılacağına bakarak oynayabilirsiniz.

Ben de öyle düşünüyorum ama burdaki sunuma bakınca bi şüpheye düştüm oyunu da indirmedim kardeşim askerde o gelince oynarız diye, deneyen olursa yazarsa sevinirim

rebidem

Torrent-Oyun.com
Çok teşekkür ederim cevap için.

djraperman

Torrent-Oyun.com
Ekli dosyayı görüntüle 244405

It Takes Two [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: -Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 42,9 GB

:pccikistarihi: 25.03.2021

64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

Bu oyunda 2 kişi oynama mecburiyeti vardır.2 cihaz bağlanmadan oynanamaz.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1426210/It_Takes_Two/
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/i...msft_web_chart&activetab=pivot:eek:verviewtab

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Ekli dosyayı görüntüle 244410

Ortak oyun için tasarlanan ve türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Friend’s Pass* ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin, eğlenceli ve karmaşık çeşitli oyun görevlerinin üstesinden gelin. Büyüyle oyuncak bebeğe dönüştürülen iki insan, Cody ve May yerine geçin ve onların didişmeyle dolu ilişkisini deneyimleyin. Birlikte her köşede bilinmezlerin saklandığı fantastik bir dünyada sıkışıp kalıyorlar ve parçalanan ilişkilerini ister istemez kurtarmaları gerekiyor.

Her yeni seviyede eşsiz ve birbirine bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engel ve kahkaha dolu macerada birbirinize yardım edin. Gangster sincapların tüylü kuyruklarını pataklayın, külotları uçurun, hareketli bir gece kulübünde DJ’lik yapın ve büyülü bir kar küresinde kızakla kayın. Anlatım ve oynanışın eşsiz bir mecazi deneyimle birleştiği, içten ve eğlenceli bir hikayeyi yaşayın.

It Takes Two, ortak oyun konusunda sektör lideri olan, ödüllü Hazelight stüdyosu tarafından geliştirildi. Onlar sizi çılgın ve büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

> Kusursuz ortak oynayış — Remote Play Together** ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve tamamen iki kişi için tasarlanan heyecan verici macerayı yaşayın. Bölünmüş ekranlı oyun ile yan yana veya çevrimiçi ortak oyun arasından seçim yapın ve ilerlemek için tek yolun birlikte çabalamak olduğu, sürekli değişen zorluklarla yüzleşin.

> Eğlenceli ve karmaşık oyun — Çıldıran elektrikli süpürgelerden nazik aşk gurularına kadar karşınıza ne çıkacağınızı bilmeyeceksiniz. Kendi türünde çığır açan zorluklar ve her seviyede ustalaşılması gereken yeni karakter yetenekleriyle, interaktif hikayenin sınırlarını zorlayan oynanışın ve anlatımın mecazi birleşimini tecrübe edeceksiniz.

> Evrensel bir ilişki hikayesi — Karşılıklı geçinmenin ortaya çıkaracağı zorlukların dokunaklı ve içten hikayesini keşfedin! Farklılıklarının üstesinden gelmeleri için Cody ve May’e yardım edin. Tuhaf ve sevimli karakterlerden oluşan kadroyla tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve birlikte maceraya çıkın!

HAZELIGHT HAKKINDA

Ekli dosyayı görüntüle 244409

Hazelight, İsveç Stockholm merkezli, ödüllü bağımsız bir oyun geliştirme stüdyosudur. 2014’te film yönetmeni ve ödül sahibi Brothers: A Tale of Two Sons oyununun yaratıcısı Josef Fares tarafından kurulan Hazelight, oyunlarda mümkün olan yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya odaklanıyor. 2018’de BAFTA ödülüne layık görülen Hazelight, bugüne kadar yalnızca üçüncü şahıs oynanan ilk ortak aksiyon macera oyunu A Way Out’u EA Originals programı kapsamında yayınladı.

EA ORIGINALS HAKKINDA
EA Originals, tüm dünyadaki en tutkulu, bağımsız ve yetenekli oyun stüdyolarını sahneye çıkarıyor. Hayran bırakmayı ve ilham vermeyi seven, çok yaratıcı oyun geliştiricilerinin ortaya çıkardığı yenilikçi ve unutulmaz oyun deneyimlerini keşfedin.

:sistem_gereksinimleri:
Ekli dosyayı görüntüle 244402

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
NOT:

Yeni eklendiği için hızı düşük olabilir.Sabırla indiriniz.

Ekli dosyayı görüntüle 244408
Yalnızca tek pc üzerinden ya da LAN bağlantısı ile mi oynayabiliyoruz? Arkadaşla 2 farklı pc'den evlerimizden oynayamıyor muyuz acaba?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Arkadaşlar LAN olayı çalışıyor mu? Deneyen varsa ve bilgilendirebilirse çok sevinirim.

oyunu ındırdım kurma ıslemı yapılmadan dırek calısıyor oyun fakat oynayamadım control cıhazını bagladıgım halde xbox 360 control cıhazı ıstıyor oyun normal gampedı gormuyor donusturucu uygulama yukledım tuslaRI atama yaptım ızleyıp ama hala ıkıncı kısıyı oyuna aktıf edemedım sadece klavye ve mouse secımı yapabıldım bu arada oyun rusca turkce yada ıngılızce ıcın yardımcı olabılırım codexten halledılıyor

Arkadaslar oyun rusca açılıyor ve degistirme ayarini bi türlü bulamadim bilgisi olan var mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaslar oyun rusca açılıyor ve degistirme ayarini bi türlü bulamadim bilgisi olan var mı?
Dosyaları arasında 'ini' uzantılı dosyayı aşağıdaki ss'te gösterdiğim gibi bulup açın.Ardından 'Language' satırını bulup karşısındaki dili 'English' olarak değiştirin.

ini arama.png

ISKA

Seviye 13
.ini diye aratın çıkmazsa. Repack ise silmişlerdir muhtemelen inileri.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt