İphone 11 güncelleme

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

bahacci

Torrent-Oyun.com
Selamun Aleyküm herkese iyi forumlar. Geçtiğimiz günlerde iphone 11 128 gb aldım. Fakat telefonu güncellemek istemiyorum. Doğru mu yapıyorum ? Bunun sebebide telefonun haddinden fazla yavaşlayacağını düşünüyorum. Keza yavaşlatmak için güncellemelerle telefonu yordukları ortaya çıkmıştı. Bu konuda doğru mu yapıyorum ? Şuanda telefon 13.7 versiyonunda.

Selamun Aleyküm herkese iyi forumlar. Geçtiğimiz günlerde iphone 11 128 gb aldım. Fakat telefonu güncellemek istemiyorum. Doğru mu yapıyorum ? Bunun sebebide telefonun haddinden fazla yavaşlayacağını düşünüyorum. Keza yavaşlatmak için güncellemelerle telefonu yordukları ortaya çıkmıştı. Bu konuda doğru mu yapıyorum ? Şuanda telefon 13.7 versiyonunda.
APPLE' ın güncelleme konusunda hakkını yemem ama düzgün sunmuyolar orası sıkıntı.
Bi güncelleme getiriyor ya bişey çalışmıyor ya uygulama ya da telefonla alakalı bi problem oluyor.
Gidiyo yeni güncelleme sunuyor.
Her ay mıdır nedir patır patır güncelleme getire getire hafızayı dolduruyor zaten.
128 GB alman o açıdan iyi olmuş.
İlerde güncellersen onu da doldurabilir.
Tavsiyem en stabil hangi ios sürümü çalışıyorsa onda kalmanız.
İleride app store de uygulamalar şu sürüm ios olması gerekir tarzında uyuşmazlık olduğunda güncellersin ki o muhabbet gelene kadar güncelleme yapmasan bile baya götürür seni.

bahacci

Torrent-Oyun.com
Cevaplarınız için teşekkürler telefonu güncellemeyeceğim. Böyle kalsın yapacak bir şey yok. Birde teelfonu nasıl şarz etmeliyim? 20’de takıyorum 100de alıyorum

Cevaplarınız için teşekkürler telefonu güncellemeyeceğim. Böyle kalsın yapacak bir şey yok. Birde teelfonu nasıl şarz etmeliyim? 20’de takıyorum 100de alıyorum
İphone nin batarya çok hassas.
Çabuk pil sağlığı bitiyor istediğin kadar dikkat et belki biraz daha uzatırsın ömrünü ama kronik batarya muhabbeti.
Kaç senedir mühendis çözemedi be arkadaş.
Şarj için , şarja takın falan dediğinde takıp 100 olup çıkartırsan götürebilir.
Öyle aynı gün içinde 25 de takıp 50 de çıkartayım sonra 20 de takıp 70 de çıkartayım diye zırt pırt yaparsan alırsın eline bataryayı teknik servise gidersin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt