IP TV kullananlara sorum var

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Vensoz

Torrent-Oyun.com
TÜRKSAT internet kullanıcısıyım. 100MBS paketim. IP TV bu aralar baya kafamı kurcalıyor. IP TV bağlatınca oyunlarda ping durumu oluyor mu ?

IPTV internet üzerinden TV yayını verdiği için oyunlarda ping yaşayabilirsin.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Şimdi kardeşim yaklaşık 15 aydır kullanıyorum ip tv yi. yıllık 180 tl gibi bir fiyata aldım. Telefona ve tv ye programını yükleyip izliyorum doya doya.
Sorduğun soruya gelirsem. Evet ping sorunu yaşarsın ama youtube dan video izlediğin gibi olmaz daha az ping kaybı olur. Zaten yayınların pikselini seçebiliyorsun.

Şimdi kardeşim yaklaşık 15 aydır kullanıyorum ip tv yi. yıllık 180 tl gibi bir fiyata aldım. Telefona ve tv ye programını yükleyip izliyorum doya doya.
Sorduğun soruya gelirsem. Evet ping sorunu yaşarsın ama youtube dan video izlediğin gibi olmaz daha az ping kaybı olur. Zaten yayınların pikselini seçebiliyorsun.
Özelden hangi iptv kullanıyonuz yazarmısınız

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hocam amcam da ip tv almış ama pc'de kullanamıyoruz.Daha doğrusu tv'ye bağladığımız laptop'un gücü Nox Player, LD Player gibi emülatörleri çalıştırmaya yetmiyor.Araştırdığım kadarıyla ip tv'yi Windows işletim sistemlerin çalıştırmanın başka bir yolu da yok.Önerebileceğiniz başka bir yol var mı acaba? Örneğin pc'deki uygulaması vs.
Bu arada iyi sistemli masaüstü pc'mde sorunsuz çalışıyor ama tv'ye bağlaması uğraştırıcı.İp Tv'nin tam ismi GSE Smart İp Tv.

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Youtube'da 2K video izleyince bile donma olmuyor. O zaman sıkıntı olmaz yani. Ayrıca modelini de söyleyebilir misiniz ?

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Özelden hangi iptv kullanıyonuz yazarmısınız
Yazdım...
Hocam amcam da ip tv almış ama pc'de kullanamıyoruz.Daha doğrusu tv'ye bağladığımız laptop'un gücü Nox Player, LD Player gibi emülatörleri çalıştırmaya yetmiyor.Araştırdığım kadarıyla ip tv'yi Windows işletim sistemlerin çalıştırmanın başka bir yolu da yok.Önerebileceğiniz başka bir yol var mı acaba? Örneğin pc'deki uygulaması vs.
Bu arada iyi sistemli masaüstü pc'mde sorunsuz çalışıyor ama tv'ye bağlaması uğraştırıcı.İp Tv'nin tam ismi GSE Smart İp Tv.
Reis bir internet sitesi var istersen özelden yazarım oraya girince kesintisiz çalışıyor. Hatta yanlış olmasın satan arkadaş bana link atmıştı kullanıcı adı içeren onu tıklayıp pc den giriyorum. Tv için iptv smartest programını öneririm tel için gse. Tv de tek tek link i yazman lazım ama.
Youtube'da 2K video izleyince bile donma olmuyor. O zaman sıkıntı olmaz yani. Ayrıca modelini de söyleyebilir misiniz ?
2k video izlediğinde aynı anda ping sorunu yaşamıyorsan asla etkilemez. Neyin modeli anlamadım

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Yazdım...

Reis bir internet sitesi var istersen özelden yazarım oraya girince kesintisiz çalışıyor. Hatta yanlış olmasın satan arkadaş bana link atmıştı kullanıcı adı içeren onu tıklayıp pc den giriyorum. Tv için iptv smartest programını öneririm tel için gse. Tv de tek tek link i yazman lazım ama.
2k video izlediğinde aynı anda ping sorunu yaşamıyorsan asla etkilemez. Neyin modeli anlamadım
Hangi IP TV kullanıyorsunuz ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Yazdım...

Siteyi yazarsan iyi olur hocam.Smartest dediğin program sanırım android tv'ler için geçerli bir program.

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hangi ip TV hocam?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dün indirdiğim M3U dosyasını rastgele belki video olarak çalışır diye çift tıkladım, dosya Pot Player üzerinden ekstra bir programa ihtiyaç olmadan açıldı (herhangi bir oynatıcı da olabilir).Sağ alt köşedeki listeye tıklayınca da kanallar sıralanıyor.Bilmeyen için de söyleyeyim, liste kısmının altında da küçük boyutta arama kısmı var, ordan da kanal aranabilir.

Screenshot_1.png

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Dün indirdiğim M3U dosyasını rastgele belki video olarak çalışır diye çift tıkladım, dosya Pot Player üzerinden ekstra bir programa ihtiyaç olmadan açıldı (herhangi bir oynatıcı da olabilir).Sağ alt köşedeki listeye tıklayınca da kanallar sıralanıyor.Bilmeyen için de söyleyeyim, liste kısmının altında da küçük boyutta arama kısmı var, ordan da kanal aranabilir.

Hangi IP TV bu ?

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Siteyi yazarsan iyi olur hocam.Smartest dediğin program sanırım android tv'ler için geçerli bir program.
Smartest tv ve mobil için program. Pc için en stabil program LİNKİ
viptrpro ya ait galiba iptv. Bir arkadaş aracılığı ile aldım. İstersen yönlendirebilirim
Hangi siteden aldınız iptv yi
Arkadaştan aldım reis. İstersen aracılığını yapabilirim.

EKSTRA SORUSU OLAN SATIN ALMAYI DÜŞÜNEN OLURSA DM ATABİLİR ARKADAŞLAR

Arkadaşlar IPTV için xtream codes programını kullanmanızı öneririm. Bu program IPTV üyeliğiniz hakkında bilgi de veriyor. Ben bizzat bu programı kullanıyorum. İsteyene programın linkini özelden verebilirim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt