internet hız problemi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar ttnet kullanıyorum speed testte 12mbps indirme 0.6 yükleme alt yapım yok hızım normal ancak yükleme hızım deil normalde 3mpbs falan çıkıyor müşteri hizmetlerini aradım bana dediği şu 12 indrime 6 yükleme gösteriyor dedi onlar ölçüm yaptı belirttim bende böyle falan sorun görmüyoruz dediler şuan hem wifi hem kabloyla denedim aynı neyden kaynaklı bu nasıl çözerim

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Hat yoğunluğundan olabilir yarın vs. düzelebilir modem kaynaklı olabilir sorunun ne zaman başladı eskiden kaç görüyordun?

Modemi komple bir sıfırla yani formatla ve sıfırdan kulum yap hocam ve güncellemelerini de yüklemeyi unutma ve birde öyle bak bakalım.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Adsl her ne kadar 16 mbps hız veriyor densene de bu 12-13 mbps olması muhtemel ben en fazla 14 mbps gördüm şahsen daha fazla hız destekliyenini görmedim ama upload Türkiye alt yapısı gereği en fazla 1 mbps olur oda maksimum değer olduğu için tanımlamıyorlar 800 kb tanımlıyorlar hatlara oda 0.80 e tekabül ediyor

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Adsl her ne kadar 16 mbps hız veriyor densene de bu 12-13 mbps olması muhtemel ben en fazla 14 mbps gördüm şahsen daha fazla hız destekliyenini görmedim ama upload Türkiye alt yapısı gereği en fazla 1 mbps olur oda maksimum değer olduğu için tanımlamıyorlar 800 kb tanımlıyorlar hatlara oda 0.80 e tekabül ediyor
indirme 12mbps alıyorum zaten hep böyleydi ancak upload hızım 4 civarıydı 7 ay önce falan bende bayadır test yapmadım yaptığımdada önemsemedim gerçi düzeli diye ama düzelmedi şuan 0.20-0.40 arası

GREY

[TechGuy]
dostum aktif değildim bu günlerde geç oldu ama internete gir adres çubuğuna 192.168.1.1 yaz eğer arayüz bölümü gelmezse " " 2.1 dene kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra -modemin arkasında yazar- orada istatistik bölümünde görünen değerleri bir paylaş bakalım.

indirme 12mbps alıyorum zaten hep böyleydi ancak upload hızım 4 civarıydı 7 ay önce falan bende bayadır test yapmadım yaptığımdada önemsemedim gerçi düzeli diye ama düzelmedi şuan 0.20-0.40 arası
Tamam işte siz yanlış telafuz ediyorsunuz 4 derseniz mbps türünden anlaşılır. Ankastreden modeme gelen kabloyu kontrol ettiniz mi ne zamandır kullanıyorsunuz eskiyse kaliteli bir cat6 kablo çekerseniz düzelebilir telekom sorun diyorsa geriye o kalıyor

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Tamam işte siz yanlış telafuz ediyorsunuz 4 derseniz mbps türünden anlaşılır. Ankastreden modeme gelen kabloyu kontrol ettiniz mi ne zamandır kullanıyorsunuz eskiyse kaliteli bir cat6 kablo çekerseniz düzelebilir telekom sorun diyorsa geriye o kalıyor
zaten 4mbps dostum ama şuan o değeri alamıyorum müşteri hizmetleride size gelen değerler şuan 12mbps 6mbps dedi kablo aynı kablo 7 ay önce 4mbpss veren şimdi niye 0.4 mbps

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt