İnternet Faturası Hakkında

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar daha önce bu kadar bekletmedim durumum müsait olmadığı için faturaları ödeyemedim. Şuan baktığım da 2 adet ödenmemiş fatura gözüküyor en son ödeme tarihi bu ayın 11'i yani 11.11.2018. Ben bu tarihte ödemezsem hemen anında keserler mi interneti yoksa yine kullanabilirmiyim ? İnternetten araştırdım herkes farklı şeyler söylemiş tam emin olamadım. Servis sağlayıcısı NetSpeed bu arada. Bilenler varsa özellikle NetSpeed kullanıcısı varsa yorumlarını bekliyorum.

KaFaCoM

100 % PcKolik
Sağlayıcıya göre değişiyor ama genelde 2 ay dolunca kesiyorlar + öderkende bir sonraki ay açtırma bedeli ödüyosunuz

Sokrat ST

Her Türlü Sorununuzda Pm atın yeter :)
İnternet sağlayıcısına göre değişiyor. 2 aydan sonra kesiyor çoğu sağlayıcı.
iyi forumlar.

İnternet sağlayıcısına göre değişiyor. 2 aydan sonra kesiyor çoğu sağlayıcı.
iyi forumlar.
Peki mesela 2 aydan sonra kesiyor dedin ya şuan 2 tane ödenmemiş fatura gözüküyor normalde benim internetim aylık 52 TL AKN/AKK yok bir ayda 500 GB'dan fazla kullanıyorum. Şimdi 2 fatura var toplamda 104 TL tutuyor. Ben bunun sadece 52 TL olanını ödesem geriye bir tane fatura kalsa 52 TL diye o zaman keserler mi yine ? Çünkü bir arkadaşa sordum 2 fatura varsa birini ödersen kesmezler demişti de.

Sokrat ST

Her Türlü Sorununuzda Pm atın yeter :)
Peki mesela 2 aydan sonra kesiyor dedin ya şuan 2 tane ödenmemiş fatura gözüküyor normalde benim internetim aylık 52 TL AKN/AKK yok bir ayda 500 GB'dan fazla kullanıyorum. Şimdi 2 fatura var toplamda 104 TL tutuyor. Ben bunun sadece 52 TL olanını ödesem geriye bir tane fatura kalsa 52 TL diye o zaman keserler mi yine ? Çünkü bir arkadaşa sordum 2 fatura varsa birini ödersen kesmezler demişti de.
bence 1 faturanı ödemelisin yani sürekli 1 fatura borcun kalsın geriye 2 ay faturayı geçirmemeye çalış.

EpycValen

Crystal Coder ♥
Web sitesi
store.steampowered.com
Şu an ödenmemiş 2 faturan varsa ve hala kesmedilerse sonraki tarihte kesecekler. Faturalardan en az 1 tanesini ödemen gerekiyor ki tarih atlasın.

bence 1 faturanı ödemelisin yani sürekli 1 fatura borcun kalsın geriye 2 ay faturayı geçirmemeye çalış.
Hocam normalde bütün faturaları gününden önce ödüyordum ama bu sefer durumum olmadığı için ödeyemedim burda da belli SS'lerden.

Şuan ki durum bu.

Şu an ödenmemiş 2 faturan varsa ve hala kesmedilerse sonraki tarihte kesecekler. Faturalardan en az 1 tanesini ödemen gerekiyor ki tarih atlasın.
Hocam SS'de ekledim bir bakarmısın sence kesilir mi kesilmez mi cidden durumum yok ödemeye ve bana internet lazım telefon kullanmıyorum çünkü haberleşmede facebook,instagram falan kullanıyorum o yüzden çok önemli internet şuan.

-BRΛVE-

Muggle'lar her yerde !
2 ay ödemezsen diğer aya geçmeden yada geçtikten sonra kesiyorlar aynı sistem ttnetdede var

ihtar maili geldi mi? telekom da ihtar maili geliyordu ayrıca netspeedi arayıp sormanız gerek 1 ayı ödesem kapanır mı yine diye telekom alt yapısını kullandıkları için ne dicekler bilemiyorum sonuçta sizin fatura bedelinizin bir kısmı aslında telekoma ödenen ücret + netspeed karı bunları istişare etmeniz gerek şehriniz de ofisi varsa oraya gidebilirsiniz veya telefon yoluyla görüşün durumunuzu anlatın

2 ay ödemezsen diğer aya geçmeden yada geçtikten sonra kesiyorlar aynı sistem ttnetdede var
Umarım kesmezler. Bir arkadaşım da şuan aynı durumda tek farkı o Türk Telekom kullanıyor büyük ihtimal ayın 15'ine kadar kullanırız sonra kapatırlar demişti de bilemiyorum artık. Kesin bilgi de yok zaten. Herkes kapanıyor diyor kapanmaz diyor anlamadım valla.

ihtar maili geldi mi? telekom da ihtar maili geliyordu ayrıca netspeedi arayıp sormanız gerek 1 ayı ödesem kapanır mı yine diye telekom alt yapısını kullandıkları için ne dicekler bilemiyorum sonuçta sizin fatura bedelinizin bir kısmı aslında telekoma ödenen ücret + netspeed karı bunları istişare etmeniz gerek şehriniz de ofisi varsa oraya gidebilirsiniz veya telefon yoluyla görüşün durumunuzu anlatın
İhtar maili nedir ?

BYCO

Torrent-Oyun.com
en azından 1 faturayı öde yoksa kesildikten sonra birde açtırma parası öder sın oda yaklaşık 1 faturanın yarısı kadar

Borcunuz şu kadar şu zamana kadar ödeme yapmanız gerekli ödeme yapmazsanız şu zamandan itibaren hattınız kısıtlanacaktır gibi.
Öyle mail gelmedi.

en azından 1 faturayı öde yoksa kesildikten sonra birde açtırma parası öder sın oda yaklaşık 1 faturanın yarısı kadar
Hocam para ayarlarsam ödeyeceğim yoksa kessinler artık napıyım :confused: 104 TL fatura var sadece 52 TL ödesem oluyor demi ?

SELENOVIC

Kod Adı PC-FORMAT
Bunu ödeme noktasında sorsan aslında daha iyi olur garanti cevap. Benim de Türktelekom 2 ay ödenmemişti otomatik ödemeydi normalde gözden kaçırmışız ama kestiler 2 ay olunca.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt