Intel Core i9 10900K Alınır

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Sadece Türkiye'de değil dünyanın hiçbir yerinde satışını göremedim. Her çıkan işlemci var ama bu yok. Bu yüzden sıfır veya ikinci el olarak 10900K arıyorum.

Çüş çüş çüş 8.000 TL ne ya ? Herifler kafasına göre fiyat koymuş. O işlemci 5.300 TL civarı hadi bilemedin 6.000 TL ediyor. Ülkeye acilen büyük bir denetim şart, millet kafasına göre fiyat koyuyor.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
750 dolarlık bir üründen bahsediyosun güncel kur 7.50 çevirdiğin zaman 5600 civarı oluyor vergisiz ki vergileri eklediğinde rahatlıkla 7500-8000 i bulacaktır yani hepsiburada fiyatı hemen hemen normal

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt