Torrent-Oyun | Insurgency: Sandstorm (PvE) [SKIDROW] (+Repak'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
insurgency.png

Insurgency: Sandstorm (PvE) [SKIDROW]
(+Repak'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Sadece botlarla oynanabilen PvE ( v1.9.2.148558 ) (Repack'ler online)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -27,4 GB

:pccikistarihi: -12.12.2018

:psnot:64 bit işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
Türkçe Dil Destekli

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
1620787587992.png

https://store.steampowered.com/app/581320/Insurgency_Sandstorm/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

sad 1.png

Insurgency: Sandstorm; takım oyununa dayanan, taktiksel FPS tabanlı bir yakın mesafe çatışması ve görev odaklı çok oyunculu oyun tarzına sahiptir. Büyük bir çıkış yakalayan bağımsız FPS yapımı Insurgency'nin devamı niteliğindeki Sandstorm yeniden doğdu, geliştirildi, genişletildi ve her geçen gün daha da büyüyor. Yeteneğin hakkının verildiği ve takım çalışmasının zafer kazandırdığı modern savaş anlayışının gücünü hissedin. Ölümcül silahlar, hafif zırhlı saldırı araçları, yıkıcı ağır silahlar ve bu oyun türüne korku ögesini geri getiren HDR ses teknolojisinin bulunduğu sağlam bir çatışma deneyimine hazır olun.

Modern çatışma anlayışına dehşet unsurunu katan etkileyici bir atmosfer

Orta Doğu'daki kurgusal bir modern savaşın etkileriyle harabeye dönmüş mekanlarda ilerlerken hızlı ve dikkatli bir şekilde hareket edin. Göz açıp kapayıncaya kadar son nefesinizi verebilirsiniz, mühimmat idareli kullanılmalıdır ve zafere giden yolun her adımında çevre taktiksel bir anlayışla keşfedilmelidir.

En gerçekçi savaş deneyimi

Insurgency’nin büyük beğeni toplayan atmosferik nişancı oyunu deneyimini sürdürmek için Sandstorm'da Unreal 4 motorunu kullandık ve bu sayede oyunun çetin yakın mesafe çatışma tarzını yepyeni bir gerçekçiliğe ulaştırdık. Yetenek hak ettiği başarıya ulaşır ve hayatta kalmak en büyük başarıdır. Her mermiyi hissedin ve her darbeden korkun.

Insurgency: Geliştirildi ve genişletildi

Bir Insurgency oyununda ilk kez, karakterinizi çok çeşitli kıyafetler, üniformalar, aksesuarlar ve karakter sesleriyle özelleştirebilir ve tecrübenizi konuşturabilirsiniz. Takım çalışması yaparak ateş desteği alın, araçlara monte edilmiş makineli tüfeklerle düşmanlara saldırın ve küçük ölçekli, yüksek tempolu çekişmeli maçlarda kıyasıya rekabet edin. Düşmanlarınızı hareket kabiliyetinizle, mevzilenme başarınızla ve zekanızla alt etmek için yeni silahları ve yeni yükseltmeleri kullanın.

Önemli Özellikler

Büyük bir çıkış yakalayan bağımsız FPS yapımı Insurgency, bugüne kadar 5 milyon adet satıldı. Sandstorm yeniden doğdu, geliştirildi, genişletildi ve her geçen gün daha da büyüyor.
Karakter ve silah özelleştirmeleriyle savaşma cesaretinizi sergileyin.

Gerçekçi bir takım çalışması için konumsal sesli konuşma özelliğine sahip eşsiz bir ses tasarımı ve bir savaş alanında olduğunuzu hissetmeniz için kalp atışlarını hızlandıran ortam sesi.
Köşelerden göz ucuyla bakın, kapı aralıklarından dikkatlice geçin, takımınıza yol açmak için sis kullanın ve hava saldırısı desteği alın.
En fazla 14 vs 14 oyunculu modlarda veya bilgisayara karşı oynanan 8 kişilik modda artık makineli tüfekli sürülebilir araçların bulunduğu genişleyen haritalarda savaşın.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:
1620233807464.png

:oyunfragmani:

YERLİ OYNANIŞ (REHBER) VİDEOSU

:psnot:
İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Önemli Not!.png

İlk torrent, yani SKIDROW torrent'inde sadece botlarla imkanı bulunmakta.Fitgirl'de ise online server'larda oynamak mümkün.

sad 1.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

BlacJJack

Torrent-Oyun.com
tarihin en iyi gercekci fps oyunu maalesef (squad geliştiricisiyim)
Çok garip ya. Bende var Insurgency steam'de ama arkadaşlarla her girdiğimizde "abi bi squad değil ya tamam gunplay eğlenceli ama haritalar çok küçük sıkış sıkış, bir süre sonra gerçekçi CS:GO'ya dönüyor" diyoruz. Squad da istek listemizde hatta.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bana kalırsa Escape From Tarkov daha gerçekçi bir oyun.Belki Insurgency gibi hızlı tempolu bir oyun değil ama gergin havası ve gerçekçi oynanışıyla türünün en iyisi olabilir.Oynadığım bir oyun değil, hatta tür de değil bu arada.Sadece gözlemlediğim kadarıyla yorumladım.

federal ajanı

Torrent-Oyun.com
Çok garip ya. Bende var Insurgency steam'de ama arkadaşlarla her girdiğimizde "abi bi squad değil ya tamam gunplay eğlenceli ama haritalar çok küçük sıkış sıkış, bir süre sonra gerçekçi CS:GO'ya dönüyor" diyoruz. Squad da istek listemizde hatta.
harcore chekpoint oynican bu oyunda kafayı yersin yoksa

Tr-GhostCu

ALLAH'IN TAKDİRİ TEDBİRİ BOZAR...
zamanında para verip aldım da pek oynanası bir oyun değil çabuk sıkılıyor insan bir mermi deysin yerdesin düşmanla dostu ayırmakta biraz zor.

longec12

Torrent-Oyun.com
Bana kalırsa Escape From Tarkov daha gerçekçi bir oyun.Belki Insurgency gibi hızlı tempolu bir oyun değil ama gergin havası ve gerçekçi oynanışıyla türünün en iyisi olabilir.Oynadığım bir oyun değil, hatta tür de değil bu arada.Sadece gözlemlediğim kadarıyla yorumladım.
Escape From Tarkov sahibimisiniz acaba ?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Bu onlie oyunu kırmışlar COD ları kıramazlarmı...
Call of Duty oyunları interneti koruma yöntemi olarak kullanıyorlar. Insurgency ise normal tek kişilik+çoklu oyunculuya sahip bir oyun. Mesela bu oyunu internetsiz oynayabilirsiniz botlara karşı ama Call of Duty’i internetsiz hikayesini bile oynayamazsınız direkt atar oyundan. Bu yüzden Call of Duty’nin ve diğer internet zorunluluğu isteyen oyunların kırılması imkansıza yakın.

Escape From Tarkov sahibimisiniz acaba ?
Oynadığım bir oyun değil, hatta tür de değil bu arada.Sadece gözlemlediğim kadarıyla yorumladım.
Şu şekilde belirtmiş yorumda oynamadığını.

Bu arada tarihin en gerçekçi FPS oyunu Insurgency olamaz. Olsa Arma 3 olur ya da Arma 3’e yakın olarak Escape From Tarkov olur.

longec12

Torrent-Oyun.com
Dikkatimden kaçmış kusura bakmayın. İki oyuna da sahip birisi olarak söylemek isterim ki tarkov daha geniş bir evrene silah çeşitliliğine ve özelleştirmeye sahip. Bunları söylerken iki oyun arasındaki fiyat farkını da unutmamak lazım. :)

naCrimed

Dikkatimden kaçmış kusura bakmayın. İki oyuna da sahip birisi olarak söylemek isterim ki tarkov daha geniş bir evrene silah çeşitliliğine ve özelleştirmeye sahip. Bunları söylerken iki oyun arasındaki fiyat farkını da unutmamak lazım. :)
İki oyun derken Insurgency ve EFT’den bahsediyorsanız dediğiniz gibi EFT çok daha geniş Insurgency’e göre. Arma 3 ve EFT’den bahsediyorsanız silah özelleştirmeleri dışında katılmıyorum. Arma 3 EFT’den çok daha geniş. Ve evet EFT tam oyun olmamasına rağmen inanılmaz yüksek fiyat istiyor

longec12

Torrent-Oyun.com
İki oyun derken Insurgency ve EFT’den bahsediyorsanız dediğiniz gibi EFT çok daha geniş Insurgency’e göre. Arma 3 ve EFT’den bahsediyorsanız silah özelleştirmeleri dışında katılmıyorum. Arma 3 EFT’den çok daha geniş. Ve evet EFT tam oyun olmamasına rağmen inanılmaz yüksek fiyat istiyor
Arma 3'ü hiç oynamadım bu yüzden yorum yapmam doğru olmaz. Full sürüme çıkınca ve steam yada başka bir uygulamaya gelince fiyatta değişiklik olabilir o zaman belki daha çok türk oyuncuya hitap eder. Zaten yapımcı firma türkiyeyi önemsiyor diyebiliriz.

FunnFrell

Torrent-Oyun.com
Online giremedim serverlarda herhangi bir oyun görünmüyor girebilen varmı acaba ?

naCrimed

Arma 3'ü hiç oynamadım bu yüzden yorum yapmam doğru olmaz. Full sürüme çıkınca ve steam yada başka bir uygulamaya gelince fiyatta değişiklik olabilir o zaman belki daha çok türk oyuncuya hitap eder. Zaten yapımcı firma türkiyeyi önemsiyor diyebiliriz.
Full sürüme çıktığında bile platform değiştirmeyecekler galiba. En başta düşünüyorlardı Steam’e gelmeyi ama popülerlik artınca vazgeçtiler sanırım. Zaten bu gidişle full sürümü çıktığında bizim torunlarımız oynuyor olacak. :D

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt