instagram adresim

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
ben buraya neden çıktım niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır... sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı lan beni buraya?!

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
adminin canı sıkılmış galiba.
kullanıcılar kısmından yönetim bölümüne bakar Mısınız yönetim de bu arkadaşımız var mı diye.
sistem yöneticisi diye özel isim kullanmış. o yazıyı istediği zaman değiştirir.
sistem yöneticisi olması için yazı değil rütbe gerekli :)

kullanıcılar kısmından yönetim bölümüne bakar Mısınız yönetim de bu arkadaşımız var mı diye.
sistem yöneticisi diye özel isim kullanmış. o yazıyı istediği zaman değiştirir.
sistem yöneticisi olması için yazı değil rütbe gerekli :)
https://www.torrent-oyun.com/threads/netgsm-bitiklakazan-kampanyasi-1.426986/
https://www.torrent-oyun.com/threads/yardim-istek.519519/
(ve açılan diğer reklam konuları)

sen bu konuları açtığı zamanlar bu "arkadaş"ı eski rütbe sistemine göre 9. Seviye üye falan mı sanıyodun xd

Son düzenleme:

Onur.G

Süper Moderatör
https://www.torrent-oyun.com/threads/netgsm-bitiklakazan-kampanyasi-1.426986/
https://www.torrent-oyun.com/threads/yardim-istek.519519/
(ve açılan diğer reklam konuları)

sen bu konuları açtığı zamanlar bu "arkadaş"ı eski rütbe sistemine göre 9. Seviye üye falan mı sanıyodun xd
1.si arkadaş 2016 da konu açtığın da sitede aktif değildim.
2. si arkadaş demiş ki adminin canı sıkıldı.
adam sistem yöneticisi değil kontrolünü sağladığım da sistem yönetici rütbesi yok. bizler nasıl nickimizin altına söz yada isim yazıyoruz. oda ismini sistem yöneticisi olarak değiştirmiş. demek istediğim olay şu adamın sistem yöneticisi rütbesi yok yani o kişi yönetim de değil.
şuan sitemizde 1 tane sistem yöneticisi var oda lucretios. dediğim gibi önceden yönetimde olabilir önceden kim yönetimdeydi bilmiyorum. ben sadece şuan dan bahsediyorum. belki editördü belki moderatör belki de sistem yöneticisiydi.
6 aydır aktifim eski rütbe sistemini bilmiyorum. benim söylediğimi galiba yanlış anladın kardeşim.

Kenan06

Torrent-Oyun.com
adam sistem yöneticisi değil kontrolünü sağladığım da sistem yönetici rütbesi yok. bizler nasıl nickimizin altına söz yada isim yazıyoruz. oda ismini sistem yöneticisi olarak değiştirmiş. demek istediğim olay şu adamın sistem yöneticisi rütbesi yok yani o kişi yönetim de değil.
şuan sitemizde 1 tane sistem yöneticisi var oda lucretios. dediğim gibi önceden yönetimde olabilir önceden kim yönetimdeydi bilmiyorum. ben sadece şuan dan bahsediyorum. belki editördü belki moderatör belki de sistem yöneticisiydi.
6 aydır aktifim eski rütbe sistemini bilmiyorum. benim söylediğimi galiba yanlış anladın kardeşim.
dostum sitenin asıl sabihi masterdir. sitede çok takılmıyor zaten ara sıra böyle konular açıyor sadece :) altyapı değiştiğinde bi karışıklık olmuştur muhtemelen ama sitenin paneli hala ondadır.

Onur.G

Süper Moderatör
dostum sitenin asıl sabihi masterdir. sitede çok takılmıyor zaten ara sıra böyle konular açıyor sadece :) altyapı değiştiğinde bi karışıklık olmuştur muhtemelen ama sitenin paneli hala ondadır.
dediğim gibi dostum sitede son 6 aydır aktifim daha öncesini bilemem ama bu arkadaş sitemiz de yönetim kadrosunda yok yani bunu demek istedim :)
yani arkadaş oraya sistem yöneticisi diye yazmış ya şuan sistem yöneticisi rütbesi yok o arkadaşın bunu belirtmek istemiştim :)

Sitenin sahibi konuyu açan 'Master'dir yani ozan abimiz , kendisi edirnelidir , 8 senedir bilirim kendisini.

Yetkili olmuşsun ama daha sitenin sahibini bilmiyorsun , yanlış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt