İninal Kartı Nerelerde Kullanırım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Forum Yetkilisi
Selamun aleykum TO Ailesi bayaaadır Yoktum forumumuza yeni doatlarim abilerim kardeslerim katilmis kimileri ise gitmis.. Hayirlisi olsun neyse konumuz bu degil sorum su kiBugun inninal kart aldim icinde 50 lira yukluymus daha aktif etmedim nasil ederim bilmiyorum cozmeye calisicam fakat sorum tam olarak su:bu karttaki nakiti nelerde kullana bilirim pc kullanmiyorum mobildeyim sunlari yapma ihtimalim varmidir insta da takipci arttirma clash of clans ta nakit alma oyun indirme tavsiyeleriniz varsa kafi dir mobil le ilgili vb ?

Edit: Başlık düzeltildi.

Ynt: İNNİNAL Karyı Nerelerde Kullanırım

LΛWLER' Alıntı:
Selamun aleykum TO Ailesi bayaaadır Yoktum forumumuza yeni doatlarim abilerim kardeslerim katilmis kimileri ise gitmis.. Hayirlisi olsun neyse konumuz bu degil sorum su kiBugun inninal kart aldim icinde 50 lira yukluymus daha aktif etmedim nasil ederim bilmiyorum cozmeye calisicam fakat sorum tam olarak su:bu karttaki nakiti nelerde kullana bilirim pc kullanmiyorum mobildeyim sunlari yapma ihtimalim varmidir insta da takipci arttirma clash of clans ta nakit alma oyun indirme tavsiyeleriniz varsa kafi dir mobil le ilgili vb ?
Banka Kartı mantığı ile düşün, her yerde kullanabiliyorsun.

Bozkurt1071

Bir Bak Tarihe TÜRK'e Baş Kaldıranın Sonu Ne Olmuş

MasterCard, Vısa geçen her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

FirstDr3aM

Torrent-Oyun.com

Bakkalda da kullanıyorum Steamde de Amazon da Gittiğim cafede de unutmadan Pronet Güvenlik Faturamda da ;D :thumbup:

Ynt: İninal Kartı Nerelerde Kullanırım

Master card ve visa statüsünde olduğundan tüm dünyada geçerli biraderim. Yurt içi , yurt dışı cafe bar sanal ortam mahallendeki bakkal dahil olmak üzere her yerde kullanabilirsin. Sadece taksit olayı yok. Gerisi bildiğin normal kredi kartı yada banka kartı gibi düşün. 4 yıldır kullanıyorum bilgin olsun.

mtmt.tmtm

Torrent-Oyun.com

Bir de bazı sitelerde kullanırken 3d secure istiyor, sitede de o sistem yoksa kullanamıyorsun kartı

LΛWLER

Forum Yetkilisi

Suan clash tan 1 dolara hazine aldim kalan bakiyemi nerden anlarim

LΛWLER' Alıntı:
Suan clash tan 1 dolara hazine aldim kalan bakiyemi nerden anlarim
Alt alta mesaj yazma dostum,ininal sitesinde görebilirsin

LΛWLER

Forum Yetkilisi

AssasinS' Alıntı:
Alt alta mesaj yazma dostum,ininal sitesinde görebilirsin
abi 0 tl yaziyor cildiricam

LΛWLER

Forum Yetkilisi

EyelessJack' Alıntı:
Almadan önce ne kadarın vardı ?
75 tl verdim kadina dedim bunun hepsine islemler yapilsin dedi sadece 50 tl yuklenilebiliyor bende tamam dedim icinde 50 tl var dedi ben dedim sifreyi nerden bulucam dedi aktif etmen lazim karti dedi acaba ondanmi ?

MrMyers

EmreKaraaslan

Mastercard geçerli olan her yerde kullanabilirsin. Veya desteklediği herhangi bir şey içinde geçerlidir. Genelde kart üzerinde bu bilgiler bulunuyor. Ona göre geçerliliğini test edebilirsin. Birçok yerde mastercard ile alışveriş yapabileceğin için çok kullanışlı bir kart diyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt