İngilizce Bilen 1-2 Kişi Aranıyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar belki görmüşsünüzdür bugün Çeviri için bir oylama yapmıştık. Oylamada DeadPool seçildi ama bizim 1-2 kişiye daha ihtiyacımız var. Bunun için iyi ing bilen 1-2 kişiye ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Ynt: İngilizce Bilen 1-2 Kişi Aranıyor

Tam pro değil fakat pro ya yakın ing em var isterseniz yardım edebilirim boş zamanımda çok.

orcnpkl

Torrent-Oyun.com

benim pro olmasada yinede iyidir (özel okulda okudum :)) eğer nasıl çevirme yapıldığını gösterirseniz size yardımcı olurum bunuda çok istiyorum:))

hoppers12

z4K0 nerde diye seslenin herkez bilir beni...

StrangerLovely' Alıntı:
Arkadaşlar belki görmüşsünüzdür bugün Çeviri için bir oylama yapmıştık. Oylamada DeadPool seçildi ama bizim 1-2 kişiye daha ihtiyacımız var. Bunun için iyi ing bilen 1-2 kişiye ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum :thumbup: :thumbup: :thumbup:
İngilizcem iyidir fakat 14 yaşındayım ama İngilizce seviyem bilmiyorum ama Lise son Tarzıdır Ablam İngilizce Tercumanlık Okuyor Son sınıf Üniversitede Onunda Gayet İngilizce Konuşuyoruz Evde :)

Allonsy

Torrent-Oyun.com

Benim ingilizcem de iyi yani o kadar da değil de iyi

Karadenizli

Torrent-Oyun.com

StrangerLovely' Alıntı:
dostum advanced level ingilizcem var nerede lazım ?

Beo-Wolf

Repeat After Me I'm Free

benim ingilizcem gayet iyidir (annem ing öğretmeni) ancak bos zaman yok.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt