Torrent-Oyun | INDUSTRIA (v1.0.3) - [FLT] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Industria Kapak 1.png

INDUSTRIA (v1.0.3) - [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - v1.0.3
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 7,8 GB

:pccikistarihi: -30.09.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
GPT-3 Yapay Zeka TÜRKÇE YAMA:
Link.gif

1633787544605.png

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1172650/INDUSTRIA/ (50 TL)

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Berlin duvarının yıkıldığı akşam, genç bir kadın, gizemli koşullar altında ortadan kaybolan kayıp iş arkadaşını bulmak için başını paralel bir boyuta daldırır. Doğu Berlin'deki kontrol noktaları hala insan kalabalığı tarafından istila edilirken, Nora bu dünyadan, bilinmeyen zaman katmanlarına ve bilinmeyen bir kadere kaçıyor.

Derin hikaye: Yaklaşık 4 saatlik oyun deneyimiyle klasik bir hikaye güdümlü birinci şahıs nişancı deneyimini yaşayın
Retro Nişancı-Oynanış: Arka görüş yok, çan ve ıslık yok - sadece tatmin edici silah oyunu
Sıkı atmosfer: David Lynch gibi gizem ve gerçeküstü dolu, sevecen tasarlanmış bir dünyaya dalın
Ölümcül tehlike: Düşmanlar her köşede gizleniyor - 4 farklı silahla kendinizi savunun
Eşsiz ortam: Duvarın yıkıldığı sırada Berlin, gerçeküstü bir steampunk dünyasıyla buluşuyor
Deneysel film müziği: Sentezleyici, akustik enstrümanlar ve melankolik vokaller

9 Kasım 1989, Berlin sokakları insan kaynıyor. 40 yıllık bölünmenin ardından binlerce araç Alman iç sınırını geçiyor. Duvar açık ve devlet henüz olan bitenden bihaber durumda. Bu sırada Doğu Berlin yakınlarındaki bir araştırma tesisinde bir adam kayboluyor. O adam senin iş arkadaşın Walter. Geç gelen mesajı üzerine kanıtların çoktan devlet adamları tarafından yok edildiği ofise dönüyorsun. Walter’in araştırması hakkında öğrendiklerin seni tesisin ve kâinatın merkezine, zamanın sabit kaldığı yere götürüyor. Peki sır perdesi ne zaman açılacak? Gördüğün bütün o korkunçluklar ve sorumlularının bilinmezliği sonunda seni tuhaf ve bir o kadar da tanıdık bir dünyanın derinlerine çekecek.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Industria is a first-person shooter which lets you fight against humanoid robots, therefore, the player frequently shoots robots and machines, but never a living organism.
In a few instances, the player may see human remains, such as skeletons or blood stains in the environment.

:sistem_gereksinimleri:
industria.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU
(ortalama 2-3 saat)

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. Torrent isminden de anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
3.Torrent de oyunun setup'suz (kurulmuş) halidir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

indust title.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Bu arada oyunu 10 dk. bile oynayıp deneyimleyen arkadaşlar, oyunla ilgili düşüncelerini yazarlarsa sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Zamanında oyunun demosunu denemiştim. Oyun atmosfer ve grafik olarak güzeldi, hikayesi ilgi çekiciydi, aksiyon fena değildi ama iyileşmeye ihtiyacı vardı. Yapay zeka pekiyi değildi çok kolay gelmişti bana. Optimizasyonu ise baya kötüydü. Ekstra olarak oyun Half Life 2 havası vermişti. Tabii bu bahsettiğim şeyler 6-7 ay önce oynadığım demo ile alakalı çıkışındaki durumu bilmiyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Zamanında oyunun demosunu denemiştim. Oyun atmosfer ve grafik olarak güzeldi, hikayesi ilgi çekiciydi, aksiyon fena değildi ama iyileşmeye ihtiyacı vardı. Yapay zeka pekiyi değildi çok kolay gelmişti bana. Optimizasyonu ise baya kötüydü. Ekstra olarak oyun Half Life 2 havası vermişti. Tabii bu bahsettiğim şeyler 6-7 ay önce oynadığım demo ile alakalı çıkışındaki durumu bilmiyorum.
Yorum için teşekkürler.Oyunun havası sanki biraz Atomic Heart gibi olmak istemiş de onun yerine daha çok Generation Zero olmuş gibi geldi bana (onda da benzer küçük robotlar var).Şimdi baktım da yapay zeka çevirisi de varmış.Ben de birkaç güne denerim diye tahmin ediyorum, oyunun atmosferi biraz ilgi çekici.

güncelleme.png

Oyunun GPT-3 yapay zeka çevirisi eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

》》https://cdn.discordapp.com/attachments/770042635472863262/893554176645267506/Industria_TR_100.rar

turkscream10

Torrent-Oyun.com
half life benzeri hatta onun devamı niteliğinde diye bir yakıştırma okumuştum biryerlerde

bu türkçe yama olmuyor yüklendiği yere uygulamasını yapıyorum gözükmüyor.??

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MuratTamer

Darth Vader
Oyunun ilk bir saat kadarlık süresini oynadım. Özetle oyun güzel optimizasyon kötü diyebilirim :) Biraz Soma'yı andırdı oyun zaman zaman. Hafiften aksiyonda var. Ama daha çok gizem ağırlıklı ilerliyor şimdilik, basit bulmacalar falan çözüyorum bol bol. Optimizasyon sorununu göz ardı edersen seversin gibime geliyor @Transient Ghost birkaç ss ekleyeyim dedim ama bu konuya ss eklenmiyor sanırım.

EDIT: TR yama sorunsuz çalışıyor. Fena da değil, anlaşılır.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun ilk bir saat kadarlık süresini oynadım. Özetle oyun güzel optimizasyon kötü diyebilirim :) Biraz Soma'yı andırdı oyun zaman zaman. Hafiften aksiyonda var. Ama daha çok gizem ağırlıklı ilerliyor şimdilik, basit bulmacalar falan çözüyorum bol bol. Optimizasyon sorununu göz ardı edersen seversin gibime geliyor @Transient Ghost birkaç ss ekleyeyim dedim ama bu konuya ss eklenmiyor sanırım.

EDIT: TR yama sorunsuz çalışıyor. Fena da değil, anlaşılır.
Yorum için teşekkürler hocam, ben de vakit bulursam birkaç gün içinde yükleyip deneyeceğim.Bu aralar Mad Max'e başladım, onu oynuyorum şimdilik.Bu arada istenilen her konuda ss paylaşabilirsin hocam, onunla ilgili bir sınırlama yok.

MuratTamer

Darth Vader
Yorum için teşekkürler hocam, ben de vakit bulursam birkaç gün içinde yükleyip deneyeceğim.Bu aralar Mad Max'e başladım, onu oynuyorum şimdilik.Bu arada istenilen her konuda ss paylaşabilirsin hocam, onunla ilgili bir sınırlama yok.
Ama yukletmedi bilemiyorum. Resim simgesine basinca normalde pc den dosya sectiriyor. Bu konuda yuklemeye calisinca dosya yolu sormadi nedense. Ekran goruntuleri konusuna eklerim bugun.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ama yukletmedi bilemiyorum. Resim simgesine basinca normalde pc den dosya sectiriyor. Bu konuda yuklemeye calisinca dosya yolu sormadi nedense. Ekran goruntuleri konusuna eklerim bugun.
Sorunun kaynağını bilmiyorum hocam, bende bir sorun gözükmüyor.

1633755812353.png

sizde çalışan tr yama bende neden çalışmadı anlamıyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
sizde çalışan tr yama bende neden çalışmadı anlamıyorum
Ben de bugün yükleme fırsatı bulabildim.Bende de normal kurulum yapmaya çalışırken hata verdi.Grubun Discord adresindeki notunda söylenene göre yama exe'sini oyunun kurulu olduğu yere atıp öyle çalıştırmamız gerekiyormuş.Çalıştırır çalıştırmaz 1 saniye bile sürmeden kurulum bitiyor zaten.Oyuna girip baktım, oyun Türkçe'leşmişti.
1633786792388.png

1633787260679.png

MuratTamer

Darth Vader
Ben de bugün yükleme fırsatı bulabildim.Bende de normal kurulum yapmaya çalışırken hata verdi.Grubun Discord adresindeki notunda söylenene göre yama exe'sini oyunun kurulu olduğu yere atıp öyle çalıştırmamız gerekiyormuş.Çalıştırır çalıştırmaz 1 saniye bile sürmeden kurulum bitiyor zaten.Oyuna girip baktım, oyun Türkçe'leşmişti.
Ekli dosyayı görüntüle 249366

Ekli dosyayı görüntüle 249367
Aynen arkadaşlar. Setup'ı oyunun klasörüne koyup orada çalıştırıp kurmanız gerekiyor. Başka klasördeyken kurunca algılamıyor. Bu makine çeviri olan diğer yamalar içinde geçerli bu arada.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt